XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 10:00 Brodarac - Obilić 2:1
2 31.08.2013 11:00 Slavija - Brodarac 1:0
3 08.09.2013 17:30 Brodarac - Policajac 1:1
4 14.09.2013 10:00 Milutinac - Brodarac 0:3
5 21.09.2013 19:00 Brodarac - Banja 0:1
6 29.09.2013 15:30 BSK 2012 - Brodarac 5:0
7 06.10.2013 14:00 Brodarac - PKB Kovilovo 2:1
8 12.10.2013 10:00 Brodarac - Poštar Zvezdara 4:1
9 20.10.2013 15:00 Borac - Brodarac 1:2
10 27.10.2013 13:00 Brodarac - Zmaj 1953 1:0
11 02.11.2013 11:00 Komgrap - Brodarac 1:3
12 10.11.2013 13:00 Brodarac - 13. maj 3:1
13 17.11.2013 13:00 Jedinstvo - Brodarac 2:0
14 17.03.2014 15:00 Obilić - Brodarac 0:3
15 23.03.2014 13:00 Brodarac - Slavija 3:1
16 29.03.2014 16:00 Policajac - Brodarac 0:1
17 06.04.2014 13:00 Brodarac - Milutinac 2:0
18 13.04.2014 17:00 Banja - Brodarac 1:1
19 20.04.2014 13:00 Brodarac - BSK 2012 5:1
20 26.04.2014 17:00 PKB Kovilovo - Brodarac 2:1
21 03.05.2014 11:00 Poštar Zvezdara - Brodarac 1:0
22 10.05.2014 10:00 Brodarac - Borac 1:1
23 28.05.2014 17:30 Zmaj 1953 - Brodarac 1:0
24 31.05.2014 17:30 Brodarac - Komgrap 3:2
25 07.06.2014 17:30 13. maj - Brodarac 3:5
26 14.06.2014 17:30 Brodarac - Jedinstvo 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Jedinstvo 26 21 2 3 65
2 Brodarac 26 16 3 7 51
3 Borac 26 14 7 5 49
4 BSK 2012 26 12 6 8 42
5 PKB Kovilovo 26 11 5 10 38
6 Klub se ugasio Slavija 26 11 3 12 36
7 Zmaj 1953 26 9 8 9 35
8 Komgrap 26 10 4 12 34
9 Milutinac 26 10 2 14 32
10 13. maj 26 9 4 13 31
11 Poštar Zvezdara 26 8 7 11 31
12 Banja 26 7 7 12 28
13 Policajac 26 7 6 13 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" Obilić 26 1 8 17 11
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu