XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Bečej 1918 - Obilić (Zmajevo) 2:1
2 25.08.2013 17:00 Titel - Bečej 1918 1:1
3 01.09.2013 17:00 Bečej 1918 - Mladost Radost (Srbob) 2:1
4 08.09.2013 17:00 Miletić (Mošorin) - Bečej 1918 0:2
5 15.09.2013 16:00 Bečej 1918 - Sloga (Lok) 14:0
6 22.09.2013 16:00 Obilić (Vilovo) - Bečej 1918 0:2
7 29.09.2013 16:00 Bečej 1918 - Budućnost (S.S.) 4:2
8 06.10.2013 15:30 Iskra (Kucura) - Bečej 1918 2:3
9 09.10.2013 15:30 Bečej 1918 - Hajduk (Čurug) 0:1
10 13.10.2013 15:00 Napredak (Nadalj) - Bečej 1918 1:1
12 23.10.2013 15:00 Bečej 1918 - Bačka (Đurđ.) 2:0
13 27.10.2013 14:30 Jedinstvo (B.P.S.) - Bečej 1918 0:6
14 03.11.2013 14:00 Bečej 1918 - Mladost (Radič.) 9:0
15 10.11.2013 13:30 Jedinstvo (Gosp.) - Bečej 1918 0:0
16 17.11.2013 13:30 Bečej 1918 - Proleter (R.S.) 2:0
17 24.11.2013 13:30 Hajduk (Gard.) - Bečej 1918 0:4
18 15.03.2014 15:00 Obilić (Zmajevo) - Bečej 1918 3:2
19 23.03.2014 15:00 Bečej 1918 - Titel 0:1
20 30.03.2014 15:00 Mladost Radost (Srbob) - Bečej 1918 3:1
21 06.04.2014 15:00 Bečej 1918 - Miletić (Mošorin) 6:2
22 13.04.2014 16:00 Sloga (Lok) - Bečej 1918 0:5
23 19.04.2014 16:00 Bečej 1918 - Obilić (Vilovo) 8:1
24 27.04.2014 16:00 Budućnost (S.S.) - Bečej 1918 0:1
25 04.05.2014 16:00 Bečej 1918 - Iskra (Kucura) 1:0
26 11.05.2014 16:30 Hajduk (Čurug) - Bečej 1918 1:0
27 14.05.2014 17:00 Bečej 1918 - Napredak (Nadalj) 3:1
29 01.06.2014 17:00 Bačka (Đurđ.) - Bečej 1918 1:1
30 04.06.2014 17:00 Bečej 1918 - Jedinstvo (B.P.S.) 7:0
31 08.06.2014 17:00 Mladost (Radič.) - Bečej 1918 2:5
32 15.06.2014 17:00 Bečej 1918 - Jedinstvo (Gosp.) 3:0
33 18.06.2014 17:30 Proleter (R.S.) - Bečej 1918 5:0
34 22.06.2014 17:30 Bečej 1918 - Hajduk (Gard.) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Hajduk (Čurug) 32 26 3 3 81
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Mladost Radost (Srbob) 32 25 3 4 78
3 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Proleter (R.S.) 32 22 5 5 71
4 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Obilić (Zmajevo) 32 23 1 8 70
5 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Bečej 1918 32 22 4 6 70
6 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Novi Sad Titel 32 19 4 9 61
7 Bačka (Đurđ.) 32 17 5 10 56
8 Jedinstvo (Gosp.) 32 17 3 12 54
9 Budućnost (S.S.) 32 13 4 15 43
10 Iskra (Kucura) 32 11 6 15 39
11 Napredak (Nadalj) 32 11 5 16 38
12 Miletić (Mošorin) 32 10 4 18 34
13 Jedinstvo (B.P.S.) 32 9 1 22 28
14 Mladost (Radič.) 32 7 1 24 22
15 Obilić (Vilovo) 32 6 3 23 21
16 Hajduk (Gard.) 32 6 2 24 20
17 Sloga (Lok) 32 1 0 31 3
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu