XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 11:00 Vojvodina - BSK Borča 1:2
2 25.08.2013 13:00 Vojvodina - Radnički (P) 3:4
3 01.09.2013 13:00 Sloboda Piont - Vojvodina 0:2
4 08.12.2013 11:00 Vojvodina - Rad 1:2
5 18.09.2013 13:00 Radnički 1923 - Vojvodina 0:2
6 22.09.2013 11:00 Vojvodina - Novi Pazar 2:0
7 29.09.2013 11:30 Jagodina - Vojvodina 1:2
8 01.12.2013 11:00 Vojvodina - ČSK Pivara 4:1
9 15.10.2013 12:00 Brodarac - Vojvodina 0:0
10 20.10.2013 11:00 Vojvodina - OFK Beograd 3:0
11 27.10.2013 12:00 Sloga (K) - Vojvodina 0:1
12 03.11.2013 13:00 Vojvodina - Borac 5:1
13 09.11.2013 11:00 Partizan - Vojvodina 1:4
14 17.11.2013 13:00 Vojvodina - Napredak 1:0
15 21.11.2013 11:00 Crvena zvezda - Vojvodina 0:1
16 24.11.2013 12:30 BSK Borča - Vojvodina 3:2
17 05.12.2013 13:00 Radnički (P) - Vojvodina 1:2
18 16.03.2014 13:00 Vojvodina - Sloboda Piont 2:0
19 23.03.2014 11:00 Rad - Vojvodina 1:2
20 30.03.2014 13:00 Vojvodina - Radnički 1923 1:3
21 06.04.2014 14:30 Novi Pazar - Vojvodina 1:2
22 13.04.2014 13:00 Vojvodina - Jagodina 4:0
23 26.05.2014 11:00 ČSK Pivara - Vojvodina 1:1
24 26.04.2014 11:00 Vojvodina - Brodarac 1:0
25 05.05.2014 13:30 OFK Beograd - Vojvodina 0:2
26 11.05.2014 13:00 Vojvodina - Sloga (K) 4:0
27 29.05.2014 14:00 Borac - Vojvodina 1:2
28 01.06.2014 11:00 Vojvodina - Partizan 2:0
29 08.06.2014 13:30 Napredak - Vojvodina 1:2
30 15.06.2014 Vojvodina - Crvena zvezda 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 30 24 3 3 75
2 Rad 30 21 5 4 68
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Vojvodina 30 22 2 6 68
4 BSK Borča 30 16 5 9 53
5 OFK Beograd 30 13 6 11 45
6 Radnički 1923 30 12 9 9 45
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine ČSK Pivara 30 11 5 14 38
8 Partizan 30 10 8 12 38
9 Brodarac 30 9 10 11 37
10 Novi Pazar 30 10 5 15 35
11 Jagodina 30 10 4 16 34
12 Borac 30 8 8 14 32
13 Napredak 30 9 4 17 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (P) 30 7 7 16 28
15 Klub se ugasio Sloboda Piont 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Grupa Morava Sloga (K) 30 5 6 19 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu