XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 PSK Putinci - Jedinstvo (P) 3:2
3 28.08.2013 17:30 PSK Putinci - Sremac 2:2
4 01.09.2013 17:00 Napredak (Ž) - PSK Putinci 1:2
5 08.09.2013 16:30 PSK Putinci - Sloga Milšped 6:2
6 15.09.2013 16:30 Šumar - PSK Putinci 0:4
7 22.09.2013 16:00 PSK Putinci - Dunav 7:0
8 29.09.2013 16:00 Jedinstvo (R) - PSK Putinci 1:0
9 06.10.2013 15:30 PSK Putinci - Podunavac 1:0
10 13.10.2013 15:30 Graničar - PSK Putinci 2:0
11 20.10.2013 15:00 PSK Putinci - Sloven 3:0
12 27.10.2013 10:00 Fruška Gora - PSK Putinci 3:4
13 03.11.2013 14:00 PSK Putinci - Fruškogorac 2:0
14 10.11.2013 14:00 PSK Putinci - Napredak (P) 2:1
15 17.11.2013 14:00 ČSK Čortanovci - PSK Putinci 1:3
16 16.03.2014 14:30 Jedinstvo (P) - PSK Putinci 3:0
18 30.03.2014 15:30 Sremac - PSK Putinci 1:2
19 06.04.2014 16:00 PSK Putinci - Napredak (Ž) 1:0
20 13.04.2014 16:00 Sloga Milšped - PSK Putinci 2:1
21 19.04.2014 16:00 PSK Putinci - Šumar 7:0
22 27.04.2014 16:30 Dunav - PSK Putinci 1:0
23 30.04.2014 16:30 PSK Putinci - Jedinstvo (R) 3:2
24 04.05.2014 16:30 Podunavac - PSK Putinci 3:1
25 11.05.2014 17:00 PSK Putinci - Graničar 2:0
26 25.05.2014 17:00 Sloven - PSK Putinci 0:1
27 28.05.2014 17:00 PSK Putinci - Fruška Gora 3:1
28 01.06.2014 17:30 Fruškogorac - PSK Putinci 6:4
29 08.06.2014 17:30 Napredak (P) - PSK Putinci 6:3
30 15.06.2014 17:30 PSK Putinci - ČSK Čortanovci 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sremska Mitrovica Napredak (P) 28 20 3 5 63
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sremska Mitrovica PSK Putinci 28 19 1 8 58
3 Klub se ugasio Podunavac 28 17 3 8 54
4 Fruška Gora 28 16 3 9 51
5 Napredak (Ž) 28 16 2 10 50
6 Sloga Milšped 28 15 2 11 47
7 ČSK Čortanovci (-1) 28 14 5 9 46
8 Graničar 28 14 2 12 44
9 Jedinstvo (P) 28 13 1 14 40
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Fruškogorac 28 10 7 11 37
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloven 28 10 3 15 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Jedinstvo (R) 28 5 8 15 23
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Sremac 28 6 4 18 22
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Dunav 28 4 5 19 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumar (-4) 28 5 3 20 14
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu