XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Omladinac - Beli Orao 0:1
2 25.08.2013 17:30 Petar Dobrnjac - Omladinac 2:0
3 01.09.2013 16:30 Omladinac - Vihor 4:0
4 08.09.2013 16:30 Trgovački - Omladinac 3:0
5 15.09.2013 16:00 Omladinac - Napredak 1936 2:1
6 22.09.2013 16:00 Integral - Omladinac 4:1
7 29.09.2013 15:30 Omladinac - Sloga 1:0
8 05.10.2013 15:30 Polet - Omladinac 4:0
9 13.10.2013 15:00 Omladinac - RSK 0:1
10 20.10.2013 15:00 Rudar - Omladinac 2:0
11 27.10.2013 14:00 Omladinac - Mladost 0:2
12 03.11.2013 14:00 Makce - Omladinac 7:1
13 10.11.2013 13:30 Omladinac - Basarac 1:1
14 16.11.2013 13:30 Đerdap - Omladinac 2:0
15 24.11.2013 13:00 Omladinac - Mlava 3:1
16 16.03.2014 14:30 Beli Orao - Omladinac 5:0
17 23.03.2014 14:30 Omladinac - Petar Dobrnjac 1:5
18 30.03.2014 15:00 Vihor - Omladinac 4:0
19 06.04.2014 15:30 Omladinac - Trgovački 1:4
20 13.04.2014 15:30 Napredak 1936 - Omladinac 5:1
21 20.04.2014 16:00 Omladinac - Integral 2:4
22 27.04.2014 16:00 Sloga - Omladinac 6:0
23 04.05.2014 16:30 Omladinac - Polet 0:3
24 11.05.2014 16:30 RSK - Omladinac 9:0
25 14.05.2014 16:30 Omladinac - Rudar 1:6
26 25.05.2014 16:30 Mladost - Omladinac 3:0
27 01.06.2014 17:00 Omladinac - Makce 0:3
28 04.06.2014 17:00 Basarac - Omladinac 9:1
29 08.06.2014 17:00 Omladinac - Đerdap 1:7
30 15.06.2014 17:00 Mlava - Omladinac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav RSK 30 23 1 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Basarac (-3) 30 17 5 8 53
3 Polet 30 17 1 12 52
4 Rudar 30 16 1 13 49
5 Napredak 1936 30 15 1 14 46
6 Sloga 30 14 3 13 45
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Trgovački 30 13 5 12 44
9 Makce 30 14 2 14 44
10 Petar Dobrnjac 30 14 2 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Beli Orao 30 13 5 12 44
12 Đerdap 30 13 4 13 43
13 Mlava 30 13 4 13 43
14 Integral 30 13 1 16 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Vihor (-1) 30 6 3 21 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Omladinac (-1) 30 4 1 25 12