XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 Banja - Prvi srpski ustanak 1:2
2 01.09.2013 16:30 Prvi srpski ustanak - Vitlina-Bokanja 2:1
3 08.09.2013 16:30 Junkovac - Prvi srpski ustanak 2:0
4 15.09.2013 16:00 Prvi srpski ustanak - Šumadinac 5:1
5 18.09.2013 16:00 Lokomotiva - Prvi srpski ustanak 2:1
6 22.09.2013 16:00 Prvi srpski ustanak - Šatornja 0:1
7 29.09.2013 15:30 Lepenica - Prvi srpski ustanak 7:0
8 06.10.2013 15:30 Prvi srpski ustanak - Vinča 3:1
9 12.10.2013 14:30 Karađorđe - Prvi srpski ustanak 3:0
10 20.10.2013 14:30 Prvi srpski ustanak - Beli orlovi 5:0
11 27.10.2013 13:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 2:1
12 03.11.2013 13:30 Prvi srpski ustanak - Partizan 1:1
13 10.11.2013 13:30 Borac - Prvi srpski ustanak 2:1
14 17.11.2013 13:00 ŽSK - Prvi srpski ustanak 8:1
15 24.11.2013 13:00 Prvi srpski ustanak - Marjan 3:1
16 23.03.2014 14:30 Prvi srpski ustanak - Banja 2:1
17 30.03.2014 14:30 Vitlina-Bokanja - Prvi srpski ustanak 1:0
18 06.04.2014 15:30 Prvi srpski ustanak - Junkovac 2:1
19 13.04.2014 15:30 Šumadinac - Prvi srpski ustanak 1:0
20 16.04.2014 16:00 Prvi srpski ustanak - Lokomotiva 5:0
21 20.04.2014 16:00 Šatornja - Prvi srpski ustanak 3:1
22 27.04.2014 16:00 Prvi srpski ustanak - Lepenica 1:0
23 01.05.2014 16:30 Vinča - Prvi srpski ustanak 3:1
24 04.05.2014 16:30 Prvi srpski ustanak - Karađorđe 5:0
25 11.05.2014 16:30 Beli orlovi - Prvi srpski ustanak 0:1
26 01.06.2014 17:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 0:2
27 04.06.2014 17:00 Partizan - Prvi srpski ustanak 4:0
28 08.06.2014 17:30 Prvi srpski ustanak - Borac 1:2
29 15.06.2014 17:30 Prvi srpski ustanak - ŽSK 5:2
30 22.06.2014 17:30 Marjan - Prvi srpski ustanak 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Lepenica 30 23 3 4 72
2 Šatornja 30 19 3 8 60
3 ŽSK (-1) 30 15 6 9 50
4 Junkovac 30 15 2 13 47
5 Banja 30 13 4 13 43
6 Vitlina-Bokanja 30 12 5 13 41
7 Borac 30 12 4 14 40
8 Prvi srpski ustanak 30 13 1 16 40
9 Šumadinac (-1) 30 12 4 14 39
10 Partizan 30 12 3 15 39
11 Aranđelovac (-2) 30 11 7 12 38
12 Vinča 30 11 5 14 38
13 Karađorđe 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Marjan (-1) 30 11 4 15 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Lokomotiva 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Beli orlovi 30 9 4 17 31
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu