XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Seljak - Šumadija 1:0
2 25.08.2013 17:00 Šumadija - Krušik 0:0
3 01.09.2013 16:30 Mačva - Šumadija 4:0
4 08.09.2013 16:30 Šumadija - Polet 0:2
5 15.09.2013 16:00 GFK Jasenica 1911 - Šumadija 1:1
6 22.09.2013 16:00 Šumadija - Mladi radnik 4:0
7 29.09.2013 15:30 Pobeda - Šumadija 2:0
8 06.10.2013 15:30 Šumadija - Železničar 1:2
9 13.10.2013 14:30 Partizan - Šumadija 2:0
10 20.10.2013 15:00 Šumadija - Bane 2:0
11 27.10.2013 11:00 Šapine - Šumadija 3:1
12 03.11.2013 14:00 Šumadija - Sloboda 2:0
13 10.11.2013 13:30 Loznica - Šumadija 3:1
14 17.11.2013 13:00 Rudar - Šumadija 1:0
15 24.11.2013 13:00 Šumadija - Jošanica ND 2011 0:0
16 15.03.2014 14:30 Šumadija - Seljak 2:1
17 23.03.2014 14:30 Krušik - Šumadija 1:1
18 29.03.2014 14:30 Šumadija - Mačva 0:0
19 06.04.2014 11:00 Polet - Šumadija 1:0
20 13.04.2014 15:30 Šumadija - GFK Jasenica 1911 2:0
21 16.04.2014 16:00 Mladi radnik - Šumadija 0:1
22 21.04.2014 16:00 Šumadija - Pobeda 2:4
23 27.04.2014 16:00 Železničar - Šumadija 3:1
24 03.05.2014 16:30 Šumadija - Partizan 6:0
25 11.05.2014 16:30 Bane - Šumadija 4:0
26 28.05.2014 17:00 Šumadija - Šapine 2:2
27 01.06.2014 17:00 Sloboda - Šumadija 0:0
28 07.06.2014 17:30 Šumadija - Loznica 0:0
29 11.06.2014 17:30 Šumadija - Rudar 0:0
30 15.06.2014 17:30 Jošanica ND 2011 - Šumadija 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mačva 30 20 8 2 68
2 Polet 30 19 6 5 63
3 Loznica 30 18 9 3 63
4 Železničar 30 16 7 7 55
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Šapine 30 13 10 7 49
6 Rudar 30 13 10 7 49
7 Jošanica ND 2011 (-1) 30 12 6 12 41
8 Pobeda 30 11 8 11 41
9 Klub se ugasio Seljak 30 9 10 11 37
10 Bane 30 10 5 15 35
11 Klub se ugasio Krušik 30 7 12 11 33
12 Šumadija 30 8 9 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Partizan 30 8 2 20 26
14 GFK Jasenica 1911 30 6 6 18 24
15 Klub se ugasio Mladi radnik (-1) 30 6 6 18 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Sloboda 30 4 6 20 18