XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 OFK Beograd - Vojvodina 1:2
2 Vojvodina - Zemun 4:1
3 Radnički (K) - Vojvodina 1:1
4 Vojvodina - Crvena zvezda 2:1
5 Bežanija - Vojvodina 1:0
6 Vojvodina - Radnički (N) 2:5
7 Mačva - Vojvodina 2:4
8 Vojvodina - Radnički (NB) 4:2
9 Rad - Vojvodina 3:2
10 Vojvodina - Radnički (O) 3:2
11 Napredak - Vojvodina 2:2
12 Vojvodina - Borac 3:1
13 Dinamo - Vojvodina 1:0
14 Čukarički - Vojvodina 0:0
15 Vojvodina - Partizan 3:1
16 Voždovac - Vojvodina 2:1
17 Vojvodina - Novkabel 2:1
18 Vojvodina - OFK Beograd 0:1
19 Zemun - Vojvodina 0:1
20 Vojvodina - Radnički (K) 6:0
21 Crvena zvezda - Vojvodina 1:1
22 Vojvodina - Bežanija 4:0
23 Radnički (N) - Vojvodina 3:1
24 Vojvodina - Mačva 4:1
25 Radnički (NB) - Vojvodina 0:1
26 Vojvodina - Rad 2:3
27 Radnički (O) - Vojvodina 3:3
28 Vojvodina - Napredak 8:1
29 Borac - Vojvodina 1:1
30 Vojvodina - Dinamo 2:2
31 Vojvodina - Čukarički 2:1
32 Partizan - Vojvodina 1:1
33 Vojvodina - Voždovac 3:1
34 Novkabel - Vojvodina 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Rad 34 23 9 2 78
2 Partizan 34 20 6 8 66
3 Vojvodina 34 18 8 8 62
4 Crvena zvezda 34 18 8 8 62
5 OFK Beograd 34 17 8 9 59
6 Zemun 34 14 8 12 50
7 Dinamo 34 13 10 11 49
8 Borac 34 13 10 11 49
9 Bežanija 34 15 4 15 49
10 Radnički (N) 34 14 6 14 48
11 Radnički (NB) 34 13 8 13 47
12 Čukarički 34 13 6 15 45
13 Mačva 34 11 9 14 42
14 Napredak 34 9 6 19 33
15 Voždovac 34 9 5 20 32
16 Novkabel 34 7 7 20 28
17 Radnički (O) 34 5 12 17 27
18 Radnički (K) (-1) 34 6 6 22 23
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu