XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Temnić 1924 - Jastrebac 1:0
2 25.08.2013 17:00 Mačkovac - Temnić 1924 1:0
3 28.08.2013 17:00 Temnić 1924 - Bošnjane 1:0
4 01.09.2013 17:00 Pepeljevac - Temnić 1924 1:0
5 08.09.2013 16:30 Temnić 1924 - Jedinstvo 1936 4:0
6 11.09.2013 16:30 Vinogradar - Temnić 1924 0:3
7 15.09.2013 16:30 Temnić 1924 - Naupare 3:1
8 22.09.2013 16:30 Temnić 1924 - Trudbenik 2:1
9 29.09.2013 15:30 Mladost - Temnić 1924 0:1
10 06.10.2013 15:30 Temnić 1924 - Čitluk 3:0
11 09.10.2013 15:30 Poljoprivrednik - Temnić 1924 3:2
12 13.10.2013 15:30 Temnić 1924 - Jasika 2:0
13 20.10.2013 14:30 Šanac - Temnić 1924 0:0
14 27.10.2013 13:30 Temnić 1924 - FUD 0:0
15 03.11.2013 13:30 Sloga Ćićevac - Temnić 1924 0:0
16 10.11.2013 13:30 Temnić 1924 - Gradina 2:0
17 17.11.2013 13:00 Sloga Dašnica - Temnić 1924 1:1
18 09.03.2014 14:00 Jastrebac - Temnić 1924 0:2
19 15.03.2014 14:30 Temnić 1924 - Mačkovac 8:1
20 22.03.2014 14:30 Bošnjane - Temnić 1924 1:3
21 30.03.2014 14:30 Temnić 1924 - Pepeljevac 4:2
22 02.04.2014 16:00 Jedinstvo 1936 - Temnić 1924 3:5
23 06.04.2014 16:00 Temnić 1924 - Vinogradar 2:0
24 13.04.2014 16:00 Naupare - Temnić 1924 3:3
25 23.04.2014 16:00 Trudbenik - Temnić 1924 0:7
26 27.04.2014 16:30 Temnić 1924 - Mladost 4:0
27 30.04.2014 16:30 Čitluk - Temnić 1924 1:6
28 04.05.2014 17:00 Temnić 1924 - Poljoprivrednik 6:2
29 11.05.2014 17:00 Jasika - Temnić 1924 2:3
30 25.05.2014 17:00 Temnić 1924 - Šanac 6:0
31 31.05.2014 17:30 FUD - Temnić 1924 0:2
32 04.06.2014 17:30 Temnić 1924 - Sloga Ćićevac 2:1
33 08.06.2014 17:30 Gradina - Temnić 1924 2:5
34 15.06.2014 17:30 Temnić 1924 - Sloga Dašnica 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27