XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Železničar - Tempo 4:0
2 25.08.2013 17:00 Slavija - Železničar 2:2
3 01.09.2013 17:00 Železničar - Polet 0:0
4 08.09.2013 16:30 Crvena zvezda - Železničar 1:1
5 15.09.2013 16:30 Železničar - Sloga (BNS) 4:1
6 22.09.2013 16:00 Vulturul - Železničar 0:2
7 29.09.2013 16:00 Železničar - Partizan (G) 7:1
8 06.10.2013 15:30 Železničar - Jugoslavija 1:1
9 13.10.2013 15:30 Budućnost (A) - Železničar 0:1
10 20.10.2013 15:30 Železničar - Radnički (B) 2:0
11 27.10.2013 14:00 Kolonija - Železničar 4:3
12 03.11.2013 14:00 Železničar - Sloga (P) 1:2
13 10.11.2013 14:00 Vojvodina - Železničar 0:0
14 17.11.2013 13:30 Železničar - BAK 5:1
15 24.11.2013 13:30 Mladost (O) - Železničar 2:2
16 16.03.2014 15:00 Tempo - Železničar 1:1
17 23.03.2014 15:00 Železničar - Slavija 1:1
18 30.03.2014 16:00 Polet - Železničar 1:1
19 06.04.2014 16:00 Železničar - Crvena zvezda 8:1
20 13.04.2014 16:00 Sloga (BNS) - Železničar 2:3
21 20.04.2014 17:00 Železničar - Vulturul 5:0
22 23.04.2014 17:00 Partizan (G) - Železničar 1:4
23 27.04.2014 17:00 Jugoslavija - Železničar 0:1
24 04.05.2014 17:00 Železničar - Budućnost (A) 6:0
25 11.05.2014 17:30 Radnički (B) - Železničar 0:2
26 25.05.2014 17:30 Železničar - Kolonija 3:0
27 28.05.2014 17:30 Sloga (P) - Železničar 1:1
28 01.06.2014 17:30 Železničar - Vojvodina 6:0
29 08.06.2014 18:00 BAK - Železničar 3:2
30 15.06.2014 18:00 Železničar - Mladost (O) 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Sloga (P) 30 20 6 4 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Železničar 30 17 10 3 61
3 Slavija 30 17 6 7 57
4 Polet 30 14 11 5 53
5 Radnički (B) 30 16 4 10 52
6 Crvena zvezda 30 12 9 9 45
7 Sloga (BNS) 30 11 8 11 41
8 Mladost (O) 30 11 8 11 41
9 Partizan (G) 30 12 4 14 40
10 Jugoslavija 30 10 8 12 38
11 BAK (-1) 30 12 2 16 37
12 Budućnost (A) 30 8 8 14 32
13 Vojvodina 30 7 10 13 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Kolonija (-4) 30 10 3 17 29
15 Vulturul 30 8 4 18 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever Tempo (-4) 30 1 7 22 6
vrabazzzzz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
rambos1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ocokoljic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pratioc
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu