XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 Proleter - Teleoptik 2:0
2 24.08.2013 17:00 Teleoptik - Timok 2:0
3 31.08.2013 20:00 Jedinstvo Putevi - Teleoptik 2:1
4 08.09.2013 16:30 Teleoptik - Radnik 4:0
5 14.09.2013 19:30 Metalac (GM) - Teleoptik 1:0
6 21.09.2013 16:30 Teleoptik - Smederevo 0:1
7 28.09.2013 15:30 BSK Borča - Teleoptik 2:0
8 05.10.2013 15:30 Teleoptik - Dolina 3:2
9 12.10.2013 15:00 Sindjelić - Teleoptik 2:0
10 19.10.2013 14:30 Teleoptik - Mladost (L) 1:2
11 26.10.2013 14:30 Sloga (PM) - Teleoptik 3:3
12 03.11.2013 13:30 Teleoptik - Borac 1:1
13 09.11.2013 13:30 Inđija - Teleoptik 1:2
14 17.11.2013 13:00 Teleoptik - Sloga (K) 1:0
15 23.11.2013 13:00 Bežanija - Teleoptik 0:0
16 01.03.2014 14:00 Teleoptik - Proleter 1:1
17 08.03.2014 14:00 Timok - Teleoptik 0:4
18 15.03.2014 14:30 Teleoptik - Jedinstvo Putevi 2:0
19 22.03.2014 14:30 Radnik - Teleoptik 3:0
20 29.03.2014 14:30 Teleoptik - Metalac (GM) 0:1
21 05.04.2014 15:30 Smederevo - Teleoptik 0:0
22 12.04.2014 16:00 Teleoptik - BSK Borča 0:0
23 16.04.2014 16:00 Dolina - Teleoptik 2:0
24 19.04.2014 16:00 Teleoptik - Sindjelić 2:2
25 26.04.2014 16:30 Mladost (L) - Teleoptik 2:1
26 30.04.2014 16:30 Teleoptik - Sloga (PM) 4:1
27 03.05.2014 17:00 Borac - Teleoptik 2:0
28 10.05.2014 17:00 Teleoptik - Inđija 1:2
29 25.05.2014 17:00 Sloga (K) - Teleoptik 1:0
30 28.05.2014 17:00 Teleoptik - Bežanija 2:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Mladost (L) 30 18 6 6 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Borac 30 15 7 8 52
3 Baraž Igra baraž dvomeč protiv ekipe Rad-a Metalac (GM) 30 15 7 8 52
4 Bežanija 30 11 12 7 45
5 BSK Borča 30 12 7 11 43
6 Sloga (PM) 30 12 7 11 43
7 Sloga (K) 30 12 6 12 42
8 Jedinstvo Putevi 30 11 8 11 41
9 Proleter 30 10 9 11 39
10 Radnik 30 10 8 12 38
11 Sindjelić 30 10 7 13 37
12 Inđija 30 10 7 13 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Timok 30 8 10 12 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Dolina 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Teleoptik 30 8 7 15 31
16 Klub se ugasio Smederevo 30 8 7 15 31
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu