XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2012 Pirot - Aleksinac 44:31
2 29.09.2012 Aleksinac - Dubočica 54 2 32:28
3 06.10.2012 Bela Palanka - Aleksinac 28:20
4 13.10.2012 17:00 Aleksinac - Progres 26:22
5 20.10.2012 Radan - Aleksinac 36:26
6 27.10.2012 19:00 Aleksinac - Niška Banja 25:24
7 04.11.2012 00:00 Hisar - Aleksinac 28:16
8 10.11.2012 Mladost - Aleksinac 28:23
9 17.11.2012 Aleksinac - Vranje 1957 25:36
10 24.11.2012 Morava - Aleksinac 31:32
11 01.12.2012 19:00 Aleksinac - Železničar 2 32:20
12 17.03.2013 19:00 Aleksinac - Pirot 30:38
13 23.03.2013 18:00 Dubočica 54 2 - Aleksinac 26:25
14 31.03.2013 19:00 Aleksinac - Bela Palanka 29:35
15 06.04.2013 17:00 Progres - Aleksinac 31:23
16 12.04.2013 20:00 Aleksinac - Radan 19:20
17 20.04.2013 Niška Banja - Aleksinac 31:27
18 27.04.2013 19:00 Aleksinac - Hisar 20:25
19 08.05.2013 19:00 Aleksinac - Mladost 33:28
20 11.05.2013 Vranje 1957 - Aleksinac 34:15
21 19.05.2013 19:00 Aleksinac - Morava 30:31
22 25.05.2013 18:30 Železničar 2 - Aleksinac 29:31
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vranje 1957 22 20 1 1 41
2 Radan 22 18 1 3 37
3 Bela Palanka 22 18 0 4 36
4 Hisar 22 15 2 5 32
5 Pirot 22 14 2 6 30
6 Niška Banja 22 12 0 10 24
7 Progres 22 7 0 15 14
8 Aleksinac 22 7 0 15 14
9 Mladost 22 6 0 16 12
10 Morava 22 5 1 16 11
11 Železničar 2 22 3 1 18 7
12 Dubočica 54 2 22 3 0 19 6
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu