XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.09.2012 17:00 Napredak - Vojvodina 21:29
2 26.09.2012 18:00 Vojvodina - PKB 34:25
3 29.09.2012 19:00 Jugović Unimet - Vojvodina 23:25
4 07.10.2012 18:00 Vojvodina - Metaloplastika 28:23
5 17.10.2012 18:00 Rudar - Vojvodina 22:24
6 24.10.2012 18:00 Vojvodina - Crvena Zvezda 22:20
7 27.10.2012 19:00 Vrbas Carnex - Vojvodina 23:22
8 11.11.2012 18:00 Partizan - Vojvodina 24:23
9 17.11.2012 18:00 Vojvodina - Zaječar 29:21
10 28.11.2012 18:00 Crvenka Jafa - Vojvodina 21:24
11 05.12.2012 18:00 Vojvodina - Kolubara 35:24
12 18.12.2012 18:00 Radnički - Vojvodina 22:23
13 15.12.2012 18:00 Vojvodina - Železničar 1949 43:30
14 09.02.2013 18:00 Vojvodina - Napredak 25:23
15 16.02.2013 18:30 PKB - Vojvodina 28:30
16 24.02.2013 20:15 Vojvodina - Jugović Unimet 28:25
17 03.03.2013 18:30 Metaloplastika - Vojvodina 20:24
18 09.03.2013 18:00 Vojvodina - Rudar 37:32
19 16.03.2013 18:00 Crvena Zvezda - Vojvodina 20:26
20 23.03.2013 19:30 Vojvodina - Vrbas Carnex 28:19
21 29.03.2013 18:00 Vojvodina - Partizan 30:28
22 13.04.2013 18:00 Zaječar - Vojvodina 24:26
23 20.04.2013 18:00 Vojvodina - Crvenka Jafa 36:34
24 27.04.2013 19:00 Kolubara - Vojvodina 35:43
25 04.05.2013 19:00 Vojvodina - Radnički 31:25
26 11.05.2013 19:00 Železničar 1949 - Vojvodina 25:28
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Vojvodina 26 24 0 2 48
2 Partizan 26 23 2 1 48
3 Vrbas Carnex 26 14 2 10 30
4 Zaječar 26 13 0 13 26
5 Rudar 26 11 2 13 24
6 Metaloplastika 26 11 2 13 24
7 Kolubara 26 10 3 13 23
8 Napredak 26 10 2 14 22
9 Crvena Zvezda (-8) 26 13 2 11 20
10 PKB 26 8 4 14 20
11 Radnički 26 10 0 16 20
12 Jugović Unimet 26 8 3 15 19
13 Železničar 1949 (-2) 26 10 1 15 19
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Sever Crvenka Jafa 26 4 3 19 11
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu