XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2007 Obilić - Kolubara 0:3
2 26.08.2007 Kolubara - BASK 1:1
3 02.09.2007 Radnički (O) - Kolubara 1:1
4 09.09.2007 Kolubara - Posavac Tišma 1:0
5 12.09.2007 Sopot - Kolubara 1:0
6 16.09.2007 Kolubara - Železničar 2:0
7 23.09.2007 Dorćol - Kolubara 0:4
8 30.09.2007 Radnički (JP) - Kolubara 0:0
9 07.10.2007 Kolubara - Beograd 0:0
10 13.10.2007 Palilulac - Kolubara 4:2
11 21.10.2007 Kolubara - Srem 3:1
12 27.10.2007 Lokomotiva - Kolubara 0:1
13 04.11.2007 Kolubara - Teleoptik 0:0
14 11.11.2007 Šumadija - Kolubara 0:1
15 25.11.2007 Kolubara - Sindjelić 0:1
16 09.03.2008 Kolubara - Obilić 2:0
17 15.03.2008 BASK - Kolubara 0:1
18 23.03.2008 Kolubara - Radnički (O) 0:0
19 30.03.2008 Posavac Tišma - Kolubara 0:1
20 02.04.2008 Kolubara - Sopot 1:0
21 06.04.2008 Železničar - Kolubara 0:1
22 13.04.2008 Kolubara - Dorćol 1:0
23 20.04.2008 Kolubara - Radnički (JP) 3:0
24 23.04.2008 Beograd - Kolubara 2:2
25 26.04.2008 Kolubara - Palilulac 4:3
26 04.05.2008 Srem - Kolubara 0:1
27 07.05.2008 Kolubara - Lokomotiva 2:1
28 10.05.2008 Teleoptik - Kolubara 2:0
29 18.05.2008 Kolubara - Šumadija 2:0
30 25.05.2008 Sindjelić - Kolubara 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kolubara 30 18 7 5 61
2 Radnički (O) 30 16 9 5 57
3 Beograd 30 13 10 7 49
4 Teleoptik 30 13 10 7 49
5 Palilulac 30 13 6 11 45
6 Srem 30 13 5 12 44
7 Sopot 30 11 11 8 44
8 Radnički (JP) 30 12 6 12 42
9 Šumadija 30 9 14 7 41
10 Dorćol 30 11 6 13 39
11 Sindjelić 30 11 5 14 38
12 Železničar 30 9 11 10 38
13 BASK (-3) 30 10 8 12 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Lokomotiva (-3) 30 9 8 13 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Posavac Tišma 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Obilić 30 2 4 24 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu