XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2012 16:30 Ratar - Mladi Radnik 2:0
2 09.09.2012 16:30 Ratar - Sloga 1:3
3 16.09.2012 16:00 Tempo - Ratar 6:0
4 23.09.2012 16:00 Ratar - Polet 2:1
5 29.09.2012 15:30 Feniks 2012 - Ratar 1:4
6 07.10.2012 15:30 Ratar - OFK Sloga 1:4
7 13.10.2012 15:30 Pobeda 1976 - Ratar 3:3
8 20.10.2012 15:30 Mladi Radnik - Ratar 7:3
9 28.10.2012 15:00 Sloga - Ratar 2:0
10 04.11.2012 14:30 Ratar - Tempo 2:2
11 10.11.2012 14:00 Polet - Ratar 3:1
12 18.11.2012 13:30 Ratar - Feniks 2012 3:0
13 31.03.2013 11:00 OFK Sloga - Ratar 2:1
14 07.04.2013 11:00 Ratar - Pobeda 1976 1:1
15 14.04.2013 16:00 Ratar - Mladi Radnik 1:5
16 21.04.2013 11:00 Ratar - Sloga 1:5
17 28.04.2013 16:30 Tempo - Ratar 5:1
18 04.05.2013 16:30 Ratar - Polet 0:1
19 12.05.2013 11:00 Feniks 2012 - Ratar 1:3
20 19.05.2013 11:00 Ratar - OFK Sloga 4:1
21 26.05.2013 11:00 Pobeda 1976 - Ratar 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Baraž (1) Tempo - (4) Polet 3:1, Druga runda baraža: (3) Mladi Radnik - (1) Tempo 2:0. Mladi Radnik je novi član Nišavske okružne lige Tempo 21 15 3 3 48
2 Baraž (2) Sloga - (3) Mladi Radnik 1:1 (1:0) - 2:3 Sloga 21 15 3 3 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga(2) Sloga - (3) Mladi Radnik1:1 (1:0) - 2:3, Druga runda baraža: (3) Mladi Radnik - (1) Tempo 2:0. Mladi Radnik je novi član Nišavske okružne lige Mladi Radnik 21 12 4 5 40
4 Baraž (1) Tempo - (4) Polet 3:1 Polet 21 12 3 6 39
5 OFK Sloga 21 8 5 8 29
6 Ratar 21 6 3 12 21
7 Pobeda 1976 21 3 4 14 13
8 Feniks 2012 21 0 1 20 1
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu