XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2005 Grafičar - Teleoptik 2:1
2 17.08.2005 Teleoptik - Posavac 3:2
3 21.08.2005 Srem - Teleoptik 1:2
4 28.08.2005 Teleoptik - Sopot 3:1
5 31.08.2005 BSK Borča - Teleoptik 2:0
6 04.09.2005 Jedinstvo - Teleoptik 1:2
7 11.09.2005 Teleoptik - Sindjelić 0:0
8 14.09.2005 Žarkovo - Teleoptik 1:0
9 18.09.2005 Teleoptik - Budućnost 3:1
10 28.09.2005 Kolubara - Teleoptik 3:3
11 25.09.2005 Teleoptik - Železničar (BV) 0:0
12 02.10.2005 Beograd - Teleoptik 0:0
13 09.10.2005 Teleoptik - BPI Pekar 4:1
14 16.10.2005 Radnički (JP) - Teleoptik 0:0
15 19.10.2005 Teleoptik - Radnički (O) 5:1
16 23.10.2005 Hajduk - Teleoptik 2:0
17 30.10.2005 Teleoptik - Dorćol 3:1
18 06.11.2005 PKB - Teleoptik 0:0
19 13.11.2005 Teleoptik - Balkan Buk. 3:0
20 22.03.2006 Teleoptik - Grafičar 0:0
21 26.03.2006 Posavac - Teleoptik 0:0
22 29.03.2006 Teleoptik - Srem 2:0
23 02.04.2006 Sopot - Teleoptik 2:1
24 05.04.2006 Teleoptik - BSK Borča 1:2
25 09.04.2006 Teleoptik - Jedinstvo 4:0
26 12.04.2006 Sindjelić - Teleoptik 1:2
27 16.04.2006 Teleoptik - Žarkovo 5:0
28 23.04.2006 Budućnost - Teleoptik 0:2
29 26.04.2006 Teleoptik - Kolubara 1:2
30 30.04.2006 Železničar (BV) - Teleoptik 2:3
31 07.05.2006 Teleoptik - Beograd 7:1
32 13.05.2006 BPI Pekar - Teleoptik 3:0
33 17.05.2006 Teleoptik - Radnički (JP) 4:0
34 21.05.2006 Radnički (O) - Teleoptik 2:1
35 28.05.2006 Teleoptik - Hajduk 5:0
36 31.05.2006 Dorćol - Teleoptik 1:0
37 04.06.2006 Teleoptik - PKB 0:1
38 07.06.2006 Balkan Buk. - Teleoptik 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija BSK Borča 38 29 7 2 94
2 Beograd 38 24 3 11 75
3 Sopot 38 18 9 11 63
4 Teleoptik (-1) 38 18 9 11 62
5 Kolubara 38 17 9 12 60
6 PKB 38 14 12 12 54
7 Srem 38 14 11 13 53
8 Železničar (BV) 38 13 13 12 52
9 Balkan Buk. 38 14 8 16 50
10 Sindjelić 38 13 10 15 49
11 Posavac 38 13 10 15 49
12 Hajduk 38 14 6 18 48
13 Dorćol 38 13 8 17 47
14 BPI Pekar 38 12 10 16 46
15 Budućnost 38 13 7 18 46
16 Radnički (JP) 38 13 7 18 46
17 Radnički (O) 38 14 4 20 46
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Žarkovo 38 11 12 15 45
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Grafičar 38 8 11 19 35
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Jedinstvo 38 9 6 23 33
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu