XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2007 Napredak - BSK Heba 25:19
2 29.09.2007 BSK Heba - Rudar 26:31
3 04.10.2007 Smederevo - BSK Heba 25:23
4 07.10.2007 BSK Heba - Priboj 24:25
5 13.10.2007 Mladost Radnički - BSK Heba 33:31
6 20.10.2007 BSK Heba - Crvenka 23:23
7 28.10.2007 Leskovac - BSK Heba 33:30
8 03.11.2007 BSK Heba - Zlatar 28:27
9 10.11.2007 Bask - BSK Heba 34:29
10 12.12.2007 Dinamo - BSK Heba 35:22
11 23.11.2007 BSK Heba - TSK 34:29
12 02.12.2007 Spartak - BSK Heba 0:10
13 08.12.2007 BSK Heba - Vranje 18:18
14 15.12.2007 Jugopetrol Železničar - BSK Heba 10:0
15 22.12.2007 BSK Heba - Crvena Zvezda 33:29
16 16.02.2008 BSK Heba - Napredak 34:31
17 23.02.2008 Rudar - BSK Heba 47:28
18 01.03.2008 BSK Heba - Smederevo 31:27
19 08.03.2008 Priboj - BSK Heba 31:23
20 15.03.2008 BSK Heba - Mladost Radnički 30:33
21 22.03.2008 Crvenka - BSK Heba 35:26
22 29.03.2008 BSK Heba - Leskovac 27:23
23 05.04.2008 Zlatar - BSK Heba 32:26
24 12.04.2008 BSK Heba - Bask 30:27
25 19.04.2008 BSK Heba - Dinamo 32:22
26 30.04.2008 TSK - BSK Heba 30:28
27 03.05.2008 BSK Heba - Spartak 27:19
28 17.05.2008 Vranje - BSK Heba 21:23
29 24.05.2008 BSK Heba - Jugopetrol Železničar 34:25
30 04.06.2008 Crvena Zvezda - BSK Heba 35:35
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Priboj 30 24 1 5 49
2 Crvenka 30 21 4 5 46
3 Dinamo 30 21 3 6 45
4 Smederevo 30 20 2 8 42
5 Vranje 30 14 5 11 33
6 Bask 30 16 1 13 33
7 Rudar 30 14 2 14 30
8 Napredak 30 11 6 13 28
9 Mladost Radnički (-2) 30 14 1 15 27
10 Crvena Zvezda 30 12 3 15 27
11 Jugopetrol Železničar 30 12 3 15 27
12 BSK Heba 30 12 3 15 27
13 Leskovac 30 11 3 16 25
14 Zlatar 30 10 5 15 25
15 TSK 30 6 0 24 12
16 Spartak 30 0 2 28 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu