XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 OFK Šikara - Rusin 0:4
2 02.09.2012 Aleksa Šantić - Rusin 1:1
3 09.09.2012 Rusin - ŽAK 1:1
4 16.09.2012 16:30 Dinamo - Rusin 0:3
5 23.09.2012 16:00 Rusin - Jedinstvo (R) 3:0
6 30.09.2012 16:00 Panonija - Rusin 2:8
7 07.10.2012 Rusin - Lipar 2:1
8 14.10.2012 15:30 Dunav - Rusin 1:2
9 21.10.2012 15:00 Rusin - OFK Metalac 7:0
10 27.10.2012 14:00 Jedinstvo (K) - Rusin 0:7
11 04.11.2012 14:00 Rusin - OFK Odžaci 1:1
12 11.11.2012 Terekveš - Rusin 2:2
13 18.11.2012 13:30 Rusin - Rastina 1918 1:0
14 24.03.2013 15:00 Rusin - OFK Šikara 2:0
15 31.03.2013 15:30 Rusin - Aleksa Šantić 3:2
16 06.04.2013 15:30 ŽAK - Rusin 3:0
17 14.04.2013 16:00 Rusin - Dinamo 4:0
18 21.04.2013 16:00 Jedinstvo (R) - Rusin 1:5
19 28.04.2013 16:30 Rusin - Panonija 2:1
20 05.05.2013 16:30 Lipar - Rusin 1:1
21 12.05.2013 17:00 Rusin - Dunav 2:1
22 19.05.2013 17:00 OFK Metalac - Rusin 3:0
23 26.05.2013 17:00 Rusin - Jedinstvo (K) 4:1
24 01.06.2013 17:00 OFK Odžaci - Rusin 6:2
25 09.06.2013 17:00 Rusin - Terekveš 0:1
26 16.06.2013 17:00 Rastina 1918 - Rusin 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sombor OFK Odžaci 26 18 7 1 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sombor ŽAK 26 18 5 3 59
3 Terekveš 26 17 6 3 57
4 Rusin 26 16 5 5 53
5 Rastina 1918 26 14 4 8 46
6 Aleksa Šantić 26 11 4 11 37
7 Dunav 26 10 6 10 36
8 Lipar 26 9 7 10 34
9 Panonija 26 8 3 15 27
10 OFK Metalac 26 7 5 14 26
11 Dinamo 26 7 4 15 25
12 Jedinstvo (K) 26 5 4 17 19
13 Jedinstvo (R) 26 4 5 17 17
14 OFK Šikara 26 5 1 20 16
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu