XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 16:30 Crvena zvezda - IMT 0:1
2 26.08.2012 10:00 IMT - Grafičar 2:1
3 02.09.2012 10:00 GSP Polet - IMT 1:0
4 05.09.2012 16:00 Vinča - IMT 1:0
5 09.09.2012 10:00 IMT - Posavac 3:1
6 16.09.2012 15:30 Lokomotiva - IMT 2:0
7 23.09.2012 10:00 IMT - Resnik 2:2
8 26.09.2012 15:00 Slavija - IMT 0:1
9 30.09.2012 10:00 IMT - Železničar 2:1
11 14.10.2012 12:00 IMT - Bulbulderac 1:1
12 20.10.2012 14:00 Palilulac - IMT 1:1
13 27.10.2012 14:00 IMT - Radnički (NB) 1:2
14 04.11.2012 10:00 Radnički (R) - IMT 1:2
15 10.11.2012 13:00 IMT - IMR 0:2
16 18.11.2012 13:00 Sremčica - IMT 0:0
17 24.11.2012 13:00 IMT - Lepušnica 0:0
18 20.03.2013 15:00 IMT - Crvena zvezda 1:1
19 24.03.2013 10:00 Grafičar - IMT 0:4
20 30.03.2013 16:00 IMT - GSP Polet 3:2
21 03.04.2013 16:00 IMT - Vinča 5:0
22 07.04.2013 16:00 Posavac - IMT 1:4
23 13.04.2013 17:00 IMT - Lokomotiva 1:2
24 21.04.2013 17:00 Resnik - IMT 0:1
25 24.04.2013 17:00 IMT - Slavija 3:1
26 28.04.2013 10:00 Železničar - IMT 1:1
28 11.05.2013 17:30 Bulbulderac - IMT 1:0
29 15.05.2013 17:30 IMT - Palilulac 8:2
30 18.05.2013 17:30 Radnički (NB) - IMT 0:0
31 25.05.2013 17:30 IMT - Radnički (R) 5:0
32 01.06.2013 17:30 IMR - IMT 1:1
33 08.06.2013 17:30 IMT - Sremčica 3:1
34 15.06.2013 17:30 Lepušnica - IMT 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Lokomotiva 32 21 4 7 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" IMR 32 20 5 7 65
3 IMT 32 16 9 7 57
4 Grafičar 32 16 6 10 54
5 GSP Polet 32 14 10 8 52
6 Resnik 32 13 10 9 49
7 Železničar 32 13 8 11 47
8 Crvena zvezda 32 14 4 14 46
9 Bulbulderac 32 13 7 12 46
10 Radnički (NB) 32 10 12 10 42
11 Radnički (R) 32 10 8 14 38
12 Posavac 32 10 7 15 37
13 Palilulac 32 10 6 16 36
14 Lepušnica 32 8 11 13 35
15 Sremčica 32 8 9 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Vinča 32 6 9 17 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Slavija 32 5 5 22 20
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu