XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2007 Dinamo - Timok 0:0
2 25.08.2007 Timok - Železničar (VB) 2:0
3 01.09.2007 Svrljig - Timok 2:1
4 08.09.2007 Timok - Morava (VH) 3:1
5 12.09.2007 Kopaonik - Timok 1:0
6 15.09.2007 Timok - Dubočica 0:0
7 22.09.2007 Sloga (L) - Timok 1:0
8 29.09.2007 Timok - Ozren 4:1
9 07.10.2007 Župa - Timok 2:3
10 13.10.2007 Timok - Rudar Alpos 2:2
11 21.10.2007 Železničar (N) - Timok 3:0
12 27.10.2007 Timok - Trajal 4:0
13 03.11.2007 Sinđelić - Timok 3:0
14 10.11.2007 Timok - OFK Niš 2:0
15 17.11.2007 Balkanski - Timok 2:2
16 24.11.2007 Timok - Dinamo 1:1
17 16.03.2008 Železničar (VB) - Timok 2:1
18 22.03.2008 Timok - Svrljig 2:3
19 29.03.2008 Morava (VH) - Timok 3:1
20 02.04.2008 Timok - Kopaonik 3:0
21 06.04.2008 Dubočica - Timok 3:0
22 12.04.2008 Timok - Sloga (L) 2:0
23 19.04.2008 Ozren - Timok 0:0
24 23.04.2008 Timok - Župa 3:1
25 26.04.2008 Rudar Alpos - Timok 1:2
26 03.05.2008 Timok - Železničar (N) 0:0
27 07.05.2008 Trajal - Timok 1:0
28 10.05.2008 Timok - Sinđelić 2:1
29 17.05.2008 OFK Niš - Timok 1:5
30 24.05.2008 Timok - Balkanski 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Dinamo 30 19 8 3 65
2 Sinđelić 30 18 8 4 62
3 Dubočica 30 18 7 5 61
4 Svrljig 30 17 4 9 55
5 Kopaonik (-1) 30 15 9 6 53
6 Balkanski 30 12 7 11 43
7 Timok 30 12 7 11 43
8 Železničar (VB) 30 12 6 12 42
9 Župa 30 11 8 11 41
10 Železničar (N) 30 12 5 13 41
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Morava (VH) 30 12 5 13 41
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Trajal 30 11 5 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Sloga (L) 30 10 3 17 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Ozren 30 7 5 18 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Rudar Alpos 30 4 4 22 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona OFK Niš 30 3 3 24 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu