XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 16:30 Turbina - Budućnost 3:2
2 26.08.2012 16:30 BASK - Budućnost 2:1
3 02.09.2012 16:00 Budućnost - Zemun 3:4
4 08.09.2012 11:00 Žarkovo - Budućnost 0:4
5 16.09.2012 15:30 Budućnost - Šumadija 1:4
6 23.09.2012 10:00 Sindjelić - Budućnost 3:1
7 30.09.2012 15:00 Budućnost - PKB 1:0
8 07.10.2012 15:00 Sopot - Budućnost 2:2
9 14.10.2012 16:30 Budućnost - Dorćol 7:1
10 21.10.2012 14:00 Srem - Budućnost 3:3
11 28.10.2012 14:00 Budućnost - Radnički 0:2
12 04.11.2012 14:00 Kovačevac - Budućnost 1:0
13 11.11.2012 13:00 Budućnost - Hajduk 0:2
14 18.11.2012 10:00 Balkan - Budućnost 0:0
15 25.11.2012 13:00 Budućnost - Železnik 3:1
16 20.03.2013 15:00 Budućnost - Turbina 0:0
17 24.03.2013 16:00 Budućnost - BASK 1:0
18 31.03.2013 16:00 Zemun - Budućnost 1:2
19 07.04.2013 16:00 Budućnost - Žarkovo 4:1
20 11.04.2013 16:00 Šumadija - Budućnost 1:1
21 14.04.2013 15:00 Budućnost - Sindjelić 1:2
22 21.04.2013 17:00 PKB - Budućnost 1:0
23 28.04.2013 17:00 Budućnost - Sopot 2:0
24 05.05.2013 17:30 Dorćol - Budućnost 2:3
25 08.05.2013 17:30 Budućnost - Srem 0:0
26 12.05.2013 17:30 Radnički - Budućnost 5:2
27 19.05.2013 17:30 Budućnost - Kovačevac 1:0
28 26.05.2013 11:00 Hajduk - Budućnost 2:1
29 02.06.2013 17:30 Budućnost - Balkan 4:3
30 09.06.2013 17:30 Železnik - Budućnost 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sindjelić 30 19 5 6 62
2 Radnički 30 17 7 6 58
3 Šumadija 30 16 10 4 58
4 Zemun 30 16 3 11 51
5 Železnik 30 12 7 11 43
6 Srem 30 11 10 9 43
7 Budućnost 30 12 6 12 42
8 BASK 30 11 6 13 39
9 Sopot 30 10 9 11 39
10 Hajduk (-2) 30 11 6 13 37
11 Žarkovo 30 10 4 16 34
12 Dorćol 30 10 4 16 34
13 Turbina 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Kovačevac 30 8 9 13 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona PKB 30 8 6 16 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Balkan 30 6 10 14 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu