XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2002 Crvena zvezda - Radnički (N) 0:0
2 18.08.2002 Sutjeska - Crvena zvezda 1:0
3 04.12.2002 Crvena zvezda - Čukarički 2:0
4 01.09.2002 Železnik - Crvena zvezda 4:3
5 14.09.2002 Crvena zvezda - Sartid 1913 1:1
6 22.09.2002 Mogren - Crvena zvezda 1:4
7 28.09.2002 Crvena zvezda - Rad 2:0
8 06.10.2002 Crvena zvezda - Zemun 3:0
9 19.10.2002 Partizan - Crvena zvezda 2:2
10 26.10.2002 Crvena zvezda - Rudar 5:1
11 03.11.2002 Vojvodina - Crvena zvezda 0:2
12 06.11.2002 Crvena zvezda - OFK Beograd 2:1
13 10.11.2002 Obilić - Crvena zvezda 0:0
14 17.11.2002 Crvena zvezda - Zeta 5:1
15 23.11.2002 Javor - Crvena zvezda 1:0
16 30.11.2002 Crvena zvezda - Hajduk 3:0
17 07.12.2002 Radnički (O) - Crvena zvezda 0:2
18 26.02.2003 Crvena zvezda - Radnički (N) 3:0
19 01.03.2003 Crvena zvezda - Sutjeska 3:0
20 08.03.2003 Čukarički - Crvena zvezda 2:1
21 30.03.2003 Crvena zvezda - Železnik 1:1
22 19.03.2003 Sartid 1913 - Crvena zvezda 0:0
23 23.03.2003 Crvena zvezda - Mogren 4:1
24 05.04.2003 Rad - Crvena zvezda 0:2
25 12.04.2003 Zemun - Crvena zvezda 1:1
26 20.04.2003 Crvena zvezda - Partizan 2:0
27 23.04.2003 Rudar - Crvena zvezda 1:3
28 26.04.2003 Crvena zvezda - Vojvodina 1:0
29 03.05.2003 OFK Beograd - Crvena zvezda 0:2
30 07.05.2003 Crvena zvezda - Obilić 5:1
31 10.05.2003 Zeta - Crvena zvezda 3:0
32 17.05.2003 Crvena zvezda - Javor 1:0
33 21.05.2003 Hajduk - Crvena zvezda 3:2
34 24.05.2003 Crvena zvezda - Radnički (O) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 34 29 2 3 89
2 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 34 21 7 6 70
3 Plasman u evropska takmičenja OFK Beograd 34 19 6 9 63
4 Sutjeska 34 19 5 10 62
5 Železnik 34 18 8 8 62
6 Vojvodina 34 17 5 12 56
7 Obilić 34 14 9 11 51
8 Zeta 34 15 6 13 51
9 Hajduk 34 13 9 12 48
10 Zemun 34 13 8 13 47
11 Sartid 1913 34 10 15 9 45
12 Radnički (O) 34 11 11 12 44
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Zapad Rad 34 11 10 13 43
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Zapad Čukarički 34 10 7 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Zapad Javor 34 9 7 18 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mogren 34 5 6 23 21
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Rudar 34 4 6 24 18
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Istok" Radnički (N) 34 2 5 27 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu