XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.10.2002 OKK Beograd - Zdravlje 77:80
2 12.10.2002 Crvena Zvezda - OKK Beograd 88:82
3 20.10.2002 OKK Beograd - Sloga 91:74
4 26.10.2002 OKK Beograd - FMP Železnik 76:96
5 02.11.2002 Budućnost - OKK Beograd 92:84
6 09.11.2002 OKK Beograd - Spartak 82:75
7 17.11.2002 Hemofarm - OKK Beograd 80:74
8 08.12.2002 OKK Beograd - Partizan 80:84
9 14.12.2002 NIS Vojvodina - OKK Beograd 89:80
10 21.12.2002 OKK Beograd - Lavovi 063 87:82
11 12.01.2003 Lovcen - OKK Beograd 90:78
12 18.01.2003 Zdravlje - OKK Beograd 94:88
13 05.02.2003 OKK Beograd - Crvena Zvezda 81:86
14 15.02.2003 Sloga - OKK Beograd 89:76
15 22.02.2003 FMP Železnik - OKK Beograd 96:64
16 02.03.2003 OKK Beograd - Budućnost 85:94
17 08.03.2003 Spartak - OKK Beograd 83:81
18 22.03.2003 OKK Beograd - Hemofarm 85:88
19 29.03.2003 Partizan - OKK Beograd 107:66
20 04.04.2003 OKK Beograd - NIS Vojvodina 85:76
21 12.04.2003 Lavovi 063 - OKK Beograd 135:132
22 19.04.2003 OKK Beograd - Lovcen 84:54
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Playoff Partizan 22 20 2 42
2 Doigravanje (Play Off) Playoff FMP Železnik 22 18 4 40
3 Doigravanje (Play Off) Playoff Crvena Zvezda 22 16 6 38
4 Doigravanje (Play Off) Playoff Budućnost 22 16 6 38
5 Doigravanje (Play Off) Playoff Hemofarm 22 14 8 36
6 Doigravanje (Play Off) Playoff Lovcen 22 9 13 31
7 Doigravanje (Play Off) Playoff Zdravlje 22 8 14 30
8 Doigravanje (Play Off) Playoff NIS Vojvodina 22 7 15 29
9 Lavovi 063 22 7 15 29
10 Spartak 22 6 16 28
11 Sloga 22 6 16 28
12 OKK Beograd 22 5 17 27
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu