XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.10.2011 20:00 Radnički - Cibona 94:98
2 12.10.2011 19:00 Cibona - Krka 82:72
3 06.10.2011 21:00 Maccabi - Cibona 97:81
4 22.10.2011 17:00 Zlatorog Laško - Cibona 76:84
5 30.10.2011 17:00 Cibona - Široki WWin 75:70
6 06.11.2011 17:00 Partizan mt:s - Cibona 91:67
7 12.11.2011 17:30 Cibona - Hemofarm STADA 90:86
8 19.11.2011 20:00 Budućnost VOLI - Cibona 85:69
9 27.11.2011 17:00 Cibona - Union Olimpija 81:70
10 03.12.2011 17:00 Cedevita - Cibona 95:69
11 09.12.2011 20:00 Cibona - Crvena Zvezda Beograd 87:73
12 18.12.2011 17:30 Zagreb CO - Cibona 82:77
13 23.12.2011 17:00 Helios Domžale - Cibona 78:76
14 07.01.2012 17:00 Cibona - Radnički 81:87
15 10.01.2012 18:00 Krka - Cibona 77:86
16 14.01.2012 18:00 Cibona - Maccabi 85:91
17 27.01.2012 17:30 Cibona - Zlatorog Laško 80:44
18 22.01.2012 17:00 Široki WWin - Cibona 84:75
19 25.02.2012 17:00 Cibona - Partizan mt:s 77:83
20 22.02.2012 17:00 Hemofarm STADA - Cibona 55:98
21 04.02.2012 17:00 Cibona - Budućnost VOLI 80:74
22 03.03.2012 20:00 Union Olimpija - Cibona 58:61
23 06.03.2012 20:00 Cibona - Cedevita 102:106
24 10.03.2012 17:00 Crvena Zvezda Beograd - Cibona 80:67
25 13.03.2012 20:00 Cibona - Zagreb CO 84:88
26 17.03.2012 18:00 Cibona - Helios Domžale 87:72
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Maccabi 26 24 2 50
2 Cedevita 26 19 7 45
3 Partizan mt:s 26 19 7 45
4 Budućnost VOLI 26 18 8 44
5 Široki WWin 26 15 11 41
6 Union Olimpija 26 14 12 40
7 Cibona 26 13 13 39
8 Radnički 26 12 14 38
9 Zagreb CO 26 12 14 38
10 Crvena Zvezda Beograd 26 11 15 37
11 Krka 26 9 17 35
12 Hemofarm STADA 26 7 19 33
13 Helios Domžale 26 7 19 33
14 Zlatorog Laško 26 2 24 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu