9 Omladinac (R) (-1) 28 10 10 8 39 41 -2 39
14 Polet (T) 28 9 5 14 35 49 -14 32
15 Drugovac (-2) 28 4 4 20 23 72 -49 14
Takmicenje su napustili: Mladi borac
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gaga 5 | 2
Posle pet punih godina od sezone 2010/2011 do danasnjih dana,zavrsen je jedan period posrtanja kg fudbala,pljacke gradjana kroz seoska udruzenja Grbice i Belosevac,period jednog fudbalskog zla ,jedne zabokrecine koje je unistila sve ono cega se u kg fudbalu dotakla.Bio je to period kada su vladali nepismeni ljudi,lokalni alkoholicari,neradnici,lopovi,sa svojim satelitima na ovom sajtu Jovanom,Rambom,Chelsea,Dzopic,Skipi iz Kraljeva,nezaobilazni Gega,i slicni.Naredbodavci su im bili Kicov -Dulenac , Ivica Vojvoda ,Staklorezac...koji iznesose 119 miliona nasih para i sada ce se procesuirati zbog toga.Godinama odmaraliste na Kopaoniku o nasem trosku samo za njih,a stadioni u Zoni i u Gradskoj ligi u korovu,nema tople vode,para ni za sudije...no nicije zlo doveka nije bilo pa i njihovo prestade.Njihov fudbal zasnovan na kradji je umro u nedelju 19.04 2015 go,mi posteni da cuvamo beli luk i glogov kolac da bam se to nikada ne vrati i ne ozivi...Priznanje svima vama koji smo ih trpeli sve ove godine...Sumadiji 1903 Rukovodstvu i igracima prebijenim od ovih hordi na utakmici Sumadija 1903-Takovo 2012 godine...Pozdrav od cika Gage velikog borca za pravdu i istinu koji ovih dana uziva u svemu sto se dogadja sa srcem velikim ko kuca...zasluzio je...
Ivan Filipović 0 | 0
U 23. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Junkovac 3-1 (1-0). Domaće je u vodstvo u 25. minutu doveo Žujević kada se najbolje snašao posle gužve pred golom Junkovca. Na 1-1 je izjednačio Sofronijević u 58. minutu, ali je Belosavčane 2 minuta kasnije ponovo u vodstvo doveo Žujević kada je odlično dodavanje Jankovića iskoristio da obiđe golmana i pošalje loptu u nebranjenu mrežu. Nakon toga se ekipa Junkovca otvorila i krenula na sve ili ništa što je BSK-u stvorilo dosta prostora za nove šanse. Jednu takvu je u 80. minutu iskoristio Pavković da, posle greške odbrane Junkovca, postigne i treći gol za domaće i postavi konačan rezultat.
gaga 2 | 3
Zona Morava 2 | 0
Utakmica Rudar-Trepca,odlozena zbog smrti igraca Trepce.
Ivo 0 | 8
Zna li ko zbog čega je odložena utakmica zone Morava između FK Rudara (Bresnica)- FK Trepča, znači počelo je sa muvanjem. Za koga li se tu radi, mada nije teško pogoditi verovatno za Slaviju.
nenaddd 0 | 0
fk radjevac - fk osecina 3-0 a na kako je napisano 3-2, ZONA DRINA
Miki013 2 | 1
Djokic sa 3 treninga u Kovinu vec napravio cudo hahhaa daj ne lupajte gluposti kad se zna da zatvarate utakmice!!!
Colina Arandjelovac 8 | 1
ZONA DUNAV - Mihajlovac:Šumadinac 1:0(1:0) . Lider na tabeli se namučio protiv davljenika iz Brzana koji je svoj nedostatak u kvalitetu nadoknađivao velikom borbenošću.Do zaslužene pobede ih je doveo Tajdić u 11 min,a što nije bilo više golova isključivi krivac je isti igrač koji je propustio još 3 izgledne prilike.
Milos 78 3 | 8
Bitno je da Macva pobedi sledece kolo Palancane. Igraju u Sapcu pobeda ili bod su potpuno realni. Backa ne sme u visi rang, ljudi sta radite vi? Jel moguce da pet ekipa nije moglo da im uzme bod a imaju tim koji prosle sezone nije mogao u trecoj ligi da igra jedva su bili prvi uz mnogo srece. Ispade Srpska liga Vojvodina jaca od te PLS. Zaustavite ih a sledece sezone nek ispadnu nazad u Srpsku ligu kod nas da ih pobedimo dva puta da pokazemo ko je gazda.
Nebitan 1 | 0
Molim da se ispravi rezultat Opstinske Lige Ub, grupa Zapad: Jedinstvo Milorci-Kolubara Liso polje, rezultat je 1:3 ! Poluvreme 1:0. I da se regulise i zabrani postavljanje rezultata osobi koja je postavila pogresan rezultat