12 Morava (VP) (-2) 30 11 7 12 35 49 -14 38
13 Crvena zvezda (S) 30 12 2 16 37 48 -11 38
14 Železničar (S) 30 10 7 13 32 33 -1 37
15 Sloga (D) 30 11 4 15 50 77 -27 37
16 Železničar Inon 30 8 5 17 33 58 -25 29
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Colina Arandjelovac 2 | 0
Жиле уз не намерну помоћ судије сте победили код нас ??? Ја се као мало разумем у то суђење и небих се сложио са тобом , али нема везе . Ипак сте најбољи и желим вам улазак у Прву лигу .
Žile 6 | 1
Verni sam navijač moje Loznice i pratim ih i kući i na strani. Ove sezone su sazreli za ulazak u Prvu ligu. Izneću Vam samo neke podatke. Poslednji put Loznica je na svom Lagatoru primila gol 10.11.2013. protiv Šumadije iz Aranđelovca i posle toga su zabeležili niz od 15 pobeda bez primljenog gola na svom terenu! Od tada jedini poraz je pretrpljen zasluženo u Lajkovcu, mada i da je bilo više sportske sreće mogao se i tu izvući bod. Malo lošiju partiju su prikazali u Aranđelovcu uz pobedu i nenamernu pomoć sudija ali ipak treba biti realan i priznati da smo ove sezone prikazali najbolje partije i da smo zasluženo tu gde jesmo...
Lagator 9 | 1
Moram da se složim sa g-dinom Gagom, krajnje neobjektivan tekst g-dina Jovičića iz Sumadijapress-a oko meča Šumadija 1903 i Loznica. Po njemu proizilazi da je sudija svirao samo za Loznicu i da je delio žute kartone samo domaćinu. Pri tome uopšte ne komentariše kvalitet Loznice koja je u prethodnom kolu demolirala moćnu Budućnost Krušik i ima u svom sastavu par zaista odličnih igrača poput kapitena Maksimovića, golmana Divca, mladog Katanića i recimo Savinovića. Nije se osvrnuo na to da su možda žuti kartoni bili posledica tehničke i taktičke inferiornosti Šumadije koja je pozrtvovanoscu i posledično grubljom igrom pokusala da parira kvalitetnijem protivniku. To je legitimno, ali onda sudija mora da sankcioniše takvu igru. Na kraju moram da pomenem da mi je žao što nema više sportskih novinara kao što je bio Božidar Kićović, legenda lozničkog i srpskog novinarstva koji nije imao problem da u svojim tekstovima pohvali protivničku ekipu.
Z.S. 5 | 1
U  utakmici cetvrtog kola PRL Zapad u kosarci, ekipa  Zlatibora je  pobedila domacu ekipu Svilajnca rezultatom 84:71. Gostujuca ekipa je ceo mec imala vodjstvo, koje je  na dva minuta pred kraj iznosilo maksimalnih 14 poena, da bi sa par nesmotrenih gresaka u finisu dovela pobedu u pitanje. Utakmicu je obelezio izuzetno los procenat suta za tri poena igraca KK Zlatibor, koji su, i pored toga, zabelezili novu pobedu, te se nakon cetiri  kola nalaze na celu tabele , zajedno sa ekipom Priboja, sa maksimalnim ucinkom.
A.L 2 | 2
FK Borac Usce - OFK Urovci 2-0 (0-0)Obe ekipe su u proslom kolu pretrpele poraz,domaci Borac je porazen na gostovanju u Krtinskoj a Urovci su izgubili kuci od Dubokog.Krenuli su dobro i jedna i druga ekipa,a gosti u 20 minutu postizu pogodak ali linijski sudija je podigao zastavicu i prekinuo radost gostiju.Posle toga sledi pad u igri obe ekipe i na odmor se odlazi rezultatom 0-0.U 55 minutu Lelic je pokusao glavom ali njihov igrac izbacuje loptu sa gol linije.A u 65 minutu najvisi u skoku je Milos Senic ali lopta odlazi pored stative.U 70 minutu dosudjen je slobodan udarac za domace na oko 30m od gola,loptu namesta Aleksic i salje loptu pod precku za vodjstvo domacina.Konacan rezultat utakmice postavlja Novak Josic i osigurava tri boda svojoj ekipi,i nastavlja niz nepobedivosti Borca pred svojim navijacima.Osim Josica i Aleksica,kod domacina su se istakli stoperski tandem Lelic-Nikolic,dok god gostiju se istakao kapiten Ivanic.
A.L 2 | 2
Fk Omladinac (Veliko Polje) - Fk Krtinska Obrenovac 3-2 (0-2)Do ovog kola lider Prve Obrenovacke lige ekipa Krtinske dozivela je poraz na gostovanju Omladincu u Velikom Polju.Odlicno je izgledala ekipa Fk Krtinske na terenu u prvom poluvremenu,Vasiljevic je pronasao Rasa Jeca Maksimovic koji postize pogodak a malo kasnije i sam Vasiljevic solo akcijom duplira prednos svoje ekipe.Na poluvreme je se otislo rezultatom 0-2 za goste.Drugo poluvreme je lose pocelo po goste,ekipa Omladinca je krenula na sve ili nista a rezultat toga je gol Tomica za 1-2Posle centarsuta ostao je sam na drugoj stativi Ненад Стаменић i levom nogom matirao golmana gostiju i postigao svoj sedmi gol ove sezone.Napadali su gosti iz Krtinske,pokusavali su sa dugim loptama ali nije dalo rezultata,sto koriste domaci i iz kontre postizu pogodak preko Slobodan Mrwa Stamenic koji donosi svojoj ekipi velika tri boda i postavlja konacan rezultat utakmice 3-2
Colina Arandjelovac 10 | 5
DRUGA FUTSAL LIGA ˝ZAPAD˝ ; KMF Aranđelovac-KMF Ivanjica 6:2(4:1) , Na svom debiju u Drugoj ligi Aranđelovčani su prikazali veoma kvalitetnu igru i pred oko 100 gledalaca ubedljivo savladali goste . Predvođeni agilnim direktorom kluba Dejanom Dimitrijevićem Gegačom predstavljaće veliko osveženje u ligi .
Branislav 3 | 4
Hokejaški klub Partizan je na otvaranju nove sezone pobedio Crvenu Zvezdu sa 8:2 (3:1 3:0 2:1).
Saša Šarbane Ub 3 | 0
FK Šarbane je jesenji prvak opstinske lige Ub grupa istok! U utakmici poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva savladana je ekipa Zvizdara rezultatom 3:0 i tako je krunisana sjajna polusezona ekipe Šarbana, koja je posle startnog poraza vezala sve pobede do kraja polusezone. U utakmici sa Zvizdarom opravdana je uloga favorita. U 33. minutu Nemanja Milovanovic donosi vodjstvo ekipi Šarbana. Samo tri minuta kasnije isti igrac duplira prednost i to posle sjajnog prodora i asistencije Stefana Milovanovica, nije mu bilo tesko da sa par metara ubaci loptu u nebranjenu mrezu. Konacan rezultat postavljen je pocetkom drugog poluvrenena pogotkom Stefana Milovanovica iz slobodnog udarca. Šarbane je na ovom mecu igralo u sledecem sastavu: Goran Stevancevic, Jovica Pavlovic, Stefan Milovanovic, Ljubisa Pavlovic, Nenad Kusurovic (od 70. minuta Nikola Markovic), Dejan Mirkovic, Miroslav Gajic, Vlada Avramovic, Goran Simic, Nemanja Milovanovic i Marko Šišovic.
Боћа Правиловић 1 | 2
II futsal liga Vojvodina: kmf Srbobran - kmf Forum (Vršac) 2:5 (2:1), u veoma zanimljivoj utakmici gosti iz Vršca su pokazali kvalitet i isustvo naročito u drugom delu meča kada su u potpunosti preokrenuli igru i rezultat. Strelci za Srbobran , Đukić u 6.min, i Hajduković u 15.min, a za Forum - Inajetović u 16. i 26.min, Vezmar u 29. i 38.min, i Janković u 33.min.