12.06.2018 10:30 Dejan Dinic

TFL: Badnjevac proslavio titulu!

U poslednjem kolu Topličke fudbalske lige fudbaleri ekipe Svetlost iz Badnjevca savladali su ekipu Dunđerskog iz Voljčinca. Iako ovaj meč nije imao nikakav takmičarski značaj s obzirom na to da su fudbaleri Svetlosti titulu overili nekoliko kola pre kraja prvenstva, ovaj meč je više imao svrhu da zabavi publiku na stadionu u Žitorađi. Dosta lepih šansi i golova i na kraju 4:1 za Svetlost. Ovom...

25.11.2017 21:00 Dejan Dinic

Svetlost jesenji prvak Topličke lige!

U zaostaloj prvenstvenoj utakmici koja je danas odigrana fudbaleri Svetlosti su  pobedili Polet iz Samarinovca sa 2:0. Golove za domaćina je postigao  raspoloženi  Vlada Vučurević u 43. i 67. minutu.  Igrači Svetlosti su u većem delu utakmice imali inicijativu, a gosti su preko kontranapada pokušavali da ugroze gol  golmana Stojanovića. Konačno brava gostiju je otključana u 43. minutu, posle...