XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
19/20.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.05.2018 17:00 Sloga (Ć) 3 : 2 Jastrebac
19.05.2018 17:00 OFK Topličanin 7 : 0 Levač
20.05.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Župa
20.05.2018 17:00 Žitorađa 0 : 4 SFS Borac
19.05.2018 17:00 Morava 1918 2 : 1 OFK Kosanica
20.05.2018 17:00 Bošnjane 2 : 2 Kopaonik
19.05.2018 17:00 Sloga (D) 5 : 0 Poljoprivrednik
20.05.2018 17:00 Napredak 5 : 3 OFK Lugomir
20.05.2018 19:01 (DG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Topličanin 27 21 6 0 69
2 SFS Borac 27 22 3 2 69
3 Sloga (D) (-1) 27 17 2 8 52
4 Kopaonik 27 15 5 7 50
5 OFK Lugomir 27 13 4 10 43
6 Župa 27 13 3 11 42
7 Napredak 27 12 2 13 38
8 OFK Kosanica 27 10 7 10 37
9 Levač 27 10 6 11 36
10 Jastrebac 27 11 2 14 35
11 Jedinstvo 27 10 3 14 33
12 Morava 1918 27 9 4 14 31
13 Žitorađa 27 7 5 15 26
14 Sloga (Ć) 27 6 5 16 23
15 Bošnjane 27 5 5 17 20
16 Poljoprivrednik (-2) 27 2 4 21 8
28.kolo
Sledeće kolo
26/27.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.05.2018 17:30 Jastrebac : Napredak
27.05.2018 17:30 OFK Lugomir : Sloga (D)
27.05.2018 17:30 Poljoprivrednik : Bošnjane
26.05.2018 17:30 Kopaonik : Morava 1918
26.05.2018 17:30 OFK Kosanica : Žitorađa
26.05.2018 17:30 SFS Borac : Jedinstvo
27.05.2018 17:30 Župa : OFK Topličanin
27.05.2018 17:30 Levač : Sloga (Ć)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

DG
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 30 korisnika
npetko92 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
npetko92 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
npetko92 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
npetko92 je tipovao utakmicu
Liga mlađih kadeta, grupa A (2002): Radnički NB - Studentski Grad 2:0. Crvena Zvezda - Rad 3:0. Mladenovac - 011 0:7. Ofk Beograd - Voždovac 1:0. Lokomotiva - Sinđelić 2:2. Zemun - Bsk Borča 5:0.
Liga mlađih kadeta, grupa B (2002): 011 - Kolubara 5:2. Rad-Zemun 0:2.