Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
03/04.06.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.06.2017 17:30 Moravac Orion 0 : 1 Sloga (D)
04.06.2017 17:30 Vlasina 0 : 1 Timok
04.06.2017 17:30 Pukovac 3 : 5 Trstenik PPT
04.06.2017 17:30 Tabane 1970 1 : 1 Car Konstantin
02.06.2017 17:30 Radnički (S) 1 : 1 Radan
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 0 OFK Sinđelić
04.06.2017 17:30 Temnić 1924 2 : 2 Ozren
04.06.2017 17:30 Dunav 3 : 0 Jedinstvo (B)
05.06.2017 12:12 (srbijasport.net)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 30 20 6 4 66
2 Moravac Orion 30 19 4 7 61
3 OFK Sinđelić 30 16 8 6 56
4 Jedinstvo (B) 30 12 12 6 48
5 Radan 30 12 10 8 46
6 Jedinstvo (P) 30 12 7 11 43
7 Trstenik PPT 30 12 6 12 42
8 Radnički (S) 30 11 8 11 41
9 Dunav 30 10 9 11 39
10 Timok (-7) 30 11 10 9 36
11 Tabane 1970 30 10 5 15 35
12 Car Konstantin 30 9 7 14 34
13 Ozren 30 9 5 16 32
14 Pukovac 30 8 8 14 32
15 Sloga (D) 30 7 9 14 30
16 Vlasina (-1) 30 2 6 22 11

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 20 korisnika
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.