Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG

Play Off
4 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Play Out
4 timova
odigrano 5 od 5 utakmica
Kup Srbije
4 timova
odigrano 32 od 32 utakmica
Superliga Srbije
10 timova
odigrano 450 od 450 utakmica
Prva liga Srbije
12 timova
odigrano 528 od 528 utakmica
Prva B liga
12 timova
odigrano 528 od 528 utakmica
Druga liga - Play Off
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
Druga liga "Centar" - Grupa A
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Druga liga "Centar" - Grupa B
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Druga liga "Zapad"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Druga liga "Istok"
12 timova
odigrano 396 od 396 utakmica
Druga liga "Sever"
12 timova
odigrano 264 od 264 utakmica
Druga liga Centar - plasman od 1. do 6. mesta
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Druga liga Centar - plasman od 7. do 12. mesta
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Međuregionalna liga Kraljevo - Grupa A
8 timova
odigrano 19 od 56 utakmica
Međuregionalna liga Kraljevo - Grupa B
8 timova
odigrano 20 od 56 utakmica
Prva vojvođanska liga "Centar"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Prva vojvođanska liga "Istok"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Prva vojvođanska liga "Zapad"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Regionalna liga "Timok"
8 timova
odigrano 33 od 56 utakmica
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.