XS
SM
MD
LG

pre 13 minuta
24.09.2017 10:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 Avala
23.09.2017 15:30 Šumadinac 2 : 4 Palilulac
23.09.2017 13:00 Zvezdara 3 : 1 Posavina

pre 14 minuta
23.09.2017 13:00 Beograd 1929 3 : 1 GSP Polet
23.09.2017 10:00 Minel 12 : 0 Budućnost

23.09.2017 14:30 Vinča 0 : 1 Zmaj 1953
23.09.2017 13:00 Budućnost 3 : 1 Novi Beograd

pre 15 minuta
23.09.2017 13:00 DIF 1 : 1 Omladinac
23.09.2017 10:00 BSK 1925 6 : 1 Vrčin
23.09.2017 09:30 Poštar 1930 1 : 2 Trudbenik

19.09.2017 13:00 Studentski Grad 1 : 1 Bežanija

pre 16 minuta
25.09.2017 11:00 Radnički (NB) 0 : 0 Studentski Grad
24.09.2017 12:00 011 3 : 1 Radnički (O)
24.09.2017 11:30 IMT 4 : 1 Siti Sport Klub
23.09.2017 17:00 Grafičar 9 : 0 Kolubara
23.09.2017 16:15 Brodarac 2 2 : 1 BSK Borča
23.09.2017 12:00 Bežanija 0 : 3 Lokomotiva

pre 17 minuta
23.09.2017 11:00 Zemun 1 : 0 Sindjelć

pre 19 minuta
18.09.2017 15:30 Napredak 4 : 3 Gusinje
18.09.2017 15:30 Komovi 3 : 2 Polimlje
16.09.2017 15:30 Brskovo 8 : 0 Fair Play
17.09.2017 15:30 OFK Borac 5 : 0 Radnički

pre 20 minuta
23.09.2017 15:00 Fair Play 2 : 4 Komovi

pre 21 minut
25.09.2017 15:00 Pljevlja 97 1 : 0 OFK Borac
23.09.2017 15:00 Polimlje 4 : 1 Napredak

pre 22 minuta
24.09.2017 15:00 Petnjica 4 : 1 Gusinje
25.09.2017 15:00 Radnički 1 : 3 Brskovo

pre 36 minuta
26.09.2017 16:00 BAK 2 : 0 Begej

pre 3 sata
24.09.2017 16:00 Pomoravlje 8 : 0 Budućnost

pre 8 sati
23.09.2017 15:30 Veliko Laole 0 : 2 Dobrnje

23.09.2017 15:30 Napredak 1 : 1 Melnica
23.09.2017 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Udarnik 2015
23.09.2017 15:30 Vukan 2 : 3 Mladost
24.09.2017 11:00 Omladinac B 0 : 3 Brana Paunović

pre 9 sati
24.09.2017 11:00 Vukona 1 : 0 OFK Takovo
24.09.2017 11:00 Dokmir 3 : 0 Šarbane

pre 13 sati
25.09.2017 21:00 Arsenal 2 : 0 WBA

pre 15 sati
24.09.2017 16:30 Mladost 4 : 0 Vitez
24.09.2017 16:30 Hajduk 3 : 1 Kameni
24.09.2017 16:30 Sloven 3 : 3 Sremac
24.09.2017 16:30 Lovac 1 : 2 Šumar

pre 18 sati
25.09.2017 21:00 Real Betis 4 : 0 Levante

18.09.2017 17:00 Borac 6 : 4 Kolonija

pre 22 sata
25.09.2017 17:00 Dunav Osiguranje 3 : 4 Crvena zvezda
25.09.2017 17:00 Vig Dunav 4 : 5 Železničar
25.09.2017 17:00 Vučak 2 : 6 Podunavac
25.09.2017 17:00 Kolonija 6 : 4 Jezava

25.09.2017 17:00 Selevac 3 : 4 Sloboda
25.09.2017 17:00 Mladi Radnik 0 : 0 Radnički
25.09.2017 17:00 Osipaonica 0 : 3 Smederevo
25.09.2017 17:00 Omladinac 3 : 0 BSK

25.09.2017 16:30 13. Maj 7 : 0 Palilulac
25.09.2017 17:00 IM Rakovica 2 : 7 PKB
25.09.2017 16:30 Zuce 2 : 5 Rekreativo
25.09.2017 16:30 Banja 1 : 6 Kovilovo
25.09.2017 16:30 Crvenka 5 : 1 Zvezdara
25.09.2017 16:30 Pola pola 1 : 3 ŠF Rosenborg
25.09.2017 16:30 Peks 2 : 4 Batajnica

25.09.2017 16:30 Mladost 6 : 0 Slavija
25.09.2017 16:30 Železnik 0 : 2 Belo Polje
25.09.2017 16:30 BSK 2 : 1 Sinđelić (B)
25.09.2017 16:30 Budućnost 3 : 0 Sinđelić (U)

25.09.2017 16:30 Policajac 2 : 0 BUSK
25.09.2017 16:30 Taurunum 1 : 4 Kosovo i Metohija
25.09.2017 16:30 Mladenovac 2 : 1 Vinča
25.09.2017 16:30 Resnik 1 : 3 Plavi 2000
25.09.2017 16:30 Borac 2 : 1 BASK

25.09.2017 16:30 Kapedunum 4 : 1 Kotroman

pre 23 sata
Kolonija 11421 0 : 2 Mladi radnik 1926

25.09.2017 16:00 Radnički (K) 12 : 1 Dunav

23.09.2017 Bubamara 0 : 4 Apolon

juče
25.09.2017 16:00 Dinamo 1 : 0 Proleter

Šumice 0 : 1 Bair
Radnik 3 : 0 Napredak
Stojan Lazarac 0 : 3 Sloboda
Mladost 3 : 1 Omladinac

Raketa 2 : 5 GP Zlatibor
22.09.2017 16:30 Zlatibor 2 5 : 0 Raketa
22.09.2017 16:30 Policajac 92 1 : 0 Kriva Reka
GP Zlatibor 3 : 2 Policajac 92
17.09.2017 16:30 Kriva Reka 2 : 0 Kapedunum
Kotroman 0 : 2 Tara
Policajac 92 2 : 3 Raketa
10.09.2017 17:00 Kriva Reka 4 : 1 Kotroman

24.09.2017 11:00 Dolina 8 : 0 Slavia
24.09.2017 11:30 Vojvodina (C) 0 : 12 Jedinstvo Stević

23.09.2017 11:00 Sloga (BNS) 6 : 0 Radnički (B)

23.09.2017 16:00 Mladost (O) 5 : 1 Ševac
23.09.2017 11:30 Dolovo 4 : 6 Partizan (G)

23.09.2017 10:00 Radnički (V) 1 : 0 OFK Senjak
23.09.2017 10:00 OFK Osečina 2 : 5 Železničar

23.09.2017 10:00 Mladost 9 : 0 Budućnost (A)
21.09.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Hajdučica
24.09.2017 10:00 Proleter 5 : 2 Mladost
24.09.2017 10:00 Partizan (U) 0 : 1 Potporanj
24.09.2017 10:00 Budućnost (A) 3 : 5 Vojvodina (CC)
24.09.2017 11:00 Hajdučica 2 : 1 Jedinstvo (V)

23.09.2017 15:30 Omladinac (D) 3 : 2 Stari Tamiš
24.09.2017 10:00 Mladost (O) 0 : 7 Proleter

24.09.2017 10:00 Sloga 2 : 0 Polet

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Goran je postavio novu vest
Nikola92 je podelio utakmicu
avenija12 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
avenija12 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
avenija12 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
avenija12 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
avenija12 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
avenija12 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu