REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Veterani - Prva liga veterana 16.kolo
27.04.2015 | 17:00 Kosovo i Metohija : Resnik
27.04.2015 | 17:00 BASK : Vinčа
27.04.2015 | 17:00 Mladenovac : Jedinstvo
27.04.2015 | 17:00 Matiko : Srem
  BWC : Policajac
27.04.2015 | 17:00 Sindjelić : Plavi 2000

Kadeti - Kadetska liga Srbije 24.kolo
26.04.2015 | 11:00 Jagodina : Čukarički
26.04.2015 | 11:00 Mačva : Borac
26.04.2015 | 11:00 Partizan : Radnički (N)
26.04.2015 | 11:00 Vojvodina : OFK Beograd
26.04.2015 | 11:00 Crvena zvezda : Napredak
26.04.2015 | 11:00 Sloga : Rad
26.04.2015 | 11:00 Spartak : Teleoptik
26.04.2015 | 11:00 Zemun : Radnički 1923

Omladinci - Omladinska liga Srbije 24.kolo
26.04.2015 | 11:00 Jagodina : Čukarički
26.04.2015 | 11:00 Radnički 1923 : Borac
26.04.2015 | 11:00 Partizan : Radnički (N)
26.04.2015 | 11:00 Vojvodina : OFK Beograd
26.04.2015 | 11:00 Crvena zvezda : Napredak
26.04.2015 | 11:00 Metalac : Rad
26.04.2015 | 11:00 Spartak : Novi Pazar
26.04.2015 | 11:00 BSK Borča : Brodarac

Pioniri - Druga Beogradska A liga 19.kolo
22.04.2015 Srem : IMT
22.04.2015 Grafičar : Železnik Lasta
22.04.2015 Brodarac 1947 : Bežanija
22.04.2015 IM Rakovica : BSK
22.04.2015 GSP Polet : BASK

Omladinci - Omladinska liga Vojvodine 23.kolo
25.04.2015 | 10:00 OFK Hajduk : Indeks
25.04.2015 | 10:00 Kabel : Inđija
25.04.2015 | 10:00 Banat : Proleter 2006
25.04.2015 | 10:00 ČSK Pivara : Vojvodina
25.04.2015 | 10:00 Radnički (S) : Donji Srem
25.04.2015 | 10:00 Vršac United : Radnički (SM)
25.04.2015 | 10:00 Proleter (NS) : Radnički (NP)

Žene - Prva liga Srbije 11.kolo
25.04.2015 | 13:00 Kolibri : Kalemegdan
25.04.2015 | 13:00 Jagodina : Fruškogorac
25.04.2015 | 13:00 Radnički 2013 : Železničar Pančevo
25.04.2015 | 13:00 Lemind Lavice : Mačva

Muškarci - Jelen Super liga Srbije 25.kolo
29.04.2015 | 16:00 Radnički 1923 : Radnički (N)
29.04.2015 | 16:00 Čukarički : OFK Beograd
29.04.2015 | 16:00 Rad : Mladost
29.04.2015 | 16:00 Donji Srem : Crvena zvezda
29.04.2015 | 16:00 Partizan : Jagodina
29.04.2015 | 16:00 Voždovac : Vojvodina
29.04.2015 | 16:00 Borac : Spartak
29.04.2015 | 16:00 Novi Pazar : Napredak

Veterani - Druga liga veterana 16.kolo
27.04.2015 | 18:00 Duga : Barajevo
27.04.2015 | 17:00 Institut : Budućnost
27.04.2015 | 17:00 Dunavac : Stefan Brown
  Beograd : Milutinac
27.04.2015 | 17:00 GSP Polet : BSK
27.04.2015 | 17:00 Respect : TENT 1994

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine 23.kolo
25.04.2015 | 12:00 Bečej 1918 : TSC
25.04.2015 | 12:00 Kikinda : Bačka 1901
25.04.2015 | 12:00 Vrbas : Vršac
25.04.2015 | 12:00 Vojvodina : Radnički (S)
25.04.2015 | 12:00 Indeks : Novi Sad
25.04.2015 | 12:00 Spartak : Proleter 2006
25.04.2015 | 12:00 Bačka (BP) : Mladost Bambi
25.04.2015 | 12:00 Inđija : OFK Hajduk

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine 22.kolo
19.04.2015 | 10:00 TSC 1:0 OFK Hajduk
18.04.2015 | 10:00 Mladost Bambi 1:1 Inđija
18.04.2015 | 10:00 Proleter 2006 0:0 Bačka (BP)
18.04.2015 | 10:00 Novi Sad 0:2 Spartak
19.04.2015 | 10:00 Radnički (S) 4:0 Indeks
19.04.2015 | 10:00 Vršac 0:9 FK Vojvodina
18.04.2015 | 10:00 Bačka 1901 1:3 Vrbas
18.04.2015 | 10:00 Bečej 1918 2:3 Kikinda

Muškarci - Prva liga Srbije 24.kolo
25.04.2015 | 16:00 Radnik : Javor Matis
25.04.2015 | 16:00 Mačva : Bačka (BP)
25.04.2015 | 16:00 Sindjelić : Inđija
25.04.2015 | 16:00 Jedinstvo Putevi : Metalac (GM)
25.04.2015 | 16:00 Proleter : Kolubara
25.04.2015 | 16:00 Sloga (PM) : Sloboda
25.04.2015 | 16:00 Bežanija : Moravac Orion
25.04.2015 | 16:00 BSK Borča : Sloga (K)

Veterani - Treća liga veterana 16.kolo
27.04.2015 | 17:00 Dunav : Borac
27.04.2015 | 17:00 Sinđelić : Lokomotiva
27.04.2015 | 17:00 Strelac : Zuce
27.04.2015 | 17:00 Taurunum : BUSK
27.04.2015 | 17:00 Torlak : Belo polje
27.04.2015 | 17:00 Leštane : Železnik

Pioniri - Prva liga pionira FSRIS 22.kolo
26.04.2015 | 11:00 Radnički (P) : Radnički (N)
25.04.2015 | 11:00 Timok : Sloga
25.04.2015 | 11:00 Jagodina : Dinamo
25.04.2015 | 11:00 Real : SFS Borac
25.04.2015 | 11:00 Kopernikus Železničar : Red Star
25.04.2015 | 11:00 Timočanin : Napredak
26.04.2015 | 11:00 Trstenik PPT : Bor
26.04.2015 | 11:00 Hajduk Veljko : Kruševac

Omladinci - Omladinska liga Istočne Srbije 22.kolo
25.04.2015 Radnički (N) 2 : Palilulac
25.04.2015 Timok : Car Konstantin
25.04.2015 Radnički (P) : Hajduk Veljko
25.04.2015 Borac : Moravac Orion

Veterani - Četvrta A liga veterana 19.kolo
  Boleč : Vrčin
27.04.2015 | 17:00 Crvena zvezda : Kovilovo
29.04.2015 | 17:00 Sveti Stefan : Zvezdara
27.04.2015 | 17:00 Vlaška : Rozemborg
27.04.2015 | 17:00 Banja : Pola pola
27.04.2015 | 17:00 Crvenka : Mladost
27.04.2015 | 17:00 Peks : Bubamara 2010

Omladinci - Prva Beogradska liga 22.kolo
22.04.2015 Policajac : Radnički (O)
22.04.2015 Zemun : Voždovac
22.04.2015 PKB : Sinđelić
22.04.2015 BASK : Jedinstvo
22.04.2015 Bežanija : Žarkovo
22.04.2015 Brodarac 2 : Lokomotiva
22.04.2015 Kolubara : Internacional
22.04.2015 Radnički (NB) : Mladenovac

Veterani - Četvrta B liga veterana 19.kolo
27.04.2015 | 17:00 13. Maj : Lavirint Company
27.04.2015 | 17:00 Rušanj : Obrenovac
27.04.2015 | 17:00 Sremčica : BSK 1925
27.04.2015 | 17:00 Veterani 78 : Heroj
  Republički organi : Ocean Eleven
27.04.2015 | 17:00 Slavija : Krajišnik
27.04.2015 | 17:00 Šećeranac : Posavina

Kadeti - Kvalitetna PFL Subotica 16.kolo
25.04.2015 | 10:00 Senta : Subotica

Kadeti - Kadetska liga Kolubarsko-Mačvanska 22.kolo
26.04.2015 | 12:00 Radnički : Budućnost Krušik 2014
25.04.2015 | 12:00 Savacium : Železničar
  Mačva 2005 : Jedinstvo
26.04.2015 | 12:00 Šabac : Loznica

Omladinci - Kvalitetna PFL Subotica 8.kolo
26.04.2015 | 10:00 Bačka 1901 : Senta

Omladinci - Omladinska liga Južnog Banata - grupa Jug 13.kolo
25.04.2015 C.zvezda : Dolovo
25.04.2015 Sloga (BNS) : Partizan (G)
25.04.2015 Borac (St) : Vršac
25.04.2015 Strela : Proleter (BK)

Omladinci - Omladinska liga Južnog Banata - grupa Sever 15.kolo
25.04.2015 Dinamo : Glogonj
25.04.2015 Radnički (B) : Unirea
25.04.2015 Omladinac (O) : Slavija
25.04.2015 Borac (Sakule) : Spartak

Omladinci - Gradska Liga Smederevo grupa Šumadija 12.kolo
25.04.2015 | 13:30 Petrijevac : Omladinac
26.04.2015 | 13:30 Crvena zvezda : Kolarac
25.04.2015 | 13:30 Badljevica : Drugovac

Omladinci - Omladinska liga Kolubarsko-Mačvanska 15.kolo
26.04.2015 | 14:00 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo
25.04.2015 | 12:00 Železničar : Mačva

Pioniri - Kvalitetna PFL Subotica 13.kolo
26.04.2015 | 10:00 Spartak : Senta

Pioniri - Druga Beogradska B liga 21.kolo
18.04.2015 | 10:00 Crvena Zvezda MML : Palilulac
19.04.2015 | 11:00 Beograd 1929 : Avala
19.04.2015 | 10:00 Sinđelić : FSFV
19.04.2015 | 16:00 Hajduk : Internacional
19.04.2015 | 10:00 Balkan : PKB
18.04.2015 | 16:30 Lepušnica 1:2 Trudbenik
19.04.2015 | 16:30 PKB Kovilovo 0:1 Vinča

Pioniri - Druga Beogradska V liga 18.kolo
25.04.2015 Mladenovac : Turbina
25.04.2015 Obrenovac 1905 : Fer Plej
25.04.2015 Lokomotiva : Radnički
25.04.2015 Sremcica : Futsal Kolubara
25.04.2015 slobodan klub : Stepojevac Vaga

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica 17.kolo
25.04.2015 | 10:00 Čoka : Arena Su
25.04.2015 | 10:00 TSC : Spartak '02
25.04.2015 | 10:00 Subotica : Tavankut
25.04.2015 | 10:00 Bačka 1901 : Senta

Petlići - Gradska liga Valjevo 15.kolo
25.04.2015 Jedinstvo 1 : Zeleznicar
25.04.2015 Budućnost-Krušik 1 : Radnicki
25.04.2015 Omladinac : OFK Osecina
25.04.2015 Budućnost-Krušik 2 : Ribnica
25.04.2015 Polet : Sampion

Kadeti - Prva Beogradska liga 22.kolo
22.04.2015 Bežanija : Radnički (O)
22.04.2015 Zmaj 1953 : Borac Ostružnica
22.04.2015 Heroj 1925 : IM Rakovica
22.04.2015 IMT : Baćevac
22.04.2015 Železnik Lasta : Radnički (NB)
22.04.2015 BSK 1925 : Milenium
22.04.2015 Srem : Bežanija

Kadeti - Druga Beogradska A liga 19.kolo
22.04.2015 Zvezdara : Mladenovac
22.04.2015 Bežanija : Brodarac1947
22.04.2015 Komgrap : PKB Kovilovo
22.04.2015 PKB : Trudbenik
22.04.2015 Banja : Siti Sport Klub
22.04.2015 GSP Polet : Studentski Grad
22.04.2015 Balkan : Palilulac

Petlići - Prva Beogradska liga 19.kolo
22.04.2015 Čukarički : BSK Borča
22.04.2015 Radnički Obrenovac : OFK Beograd
22.04.2015 Rad : Sindjelić
22.04.2015 Crvena zvezda : Voždovac
22.04.2015 Zemun : Bežanija
22.04.2015 Teleoptik : Kolubara
22.04.2015 BASK : Partizan

Petlići - Druga Beogradska A liga 22.kolo
22.04.2015 Zmaj 1953 : Institut
22.04.2015 Tempo : Ada
22.04.2015 Šumadinac : BSK 1925
22.04.2015 Srem Jakovo : Radnicki (NB)
22.04.2015 Sindjelić 2012 : Brodarac
22.04.2015 Studentski Grad : Budućnost (D)
22.04.2015 Milutinac : Fer Plej 06
22.04.2015 | 10:00 Dominus : IMT

Petlići - Druga Beogradska B liga 22.kolo
22.04.2015 Palilulac : Crvena Zvezda MML
22.04.2015 Banja : Hajduk
22.04.2015 GSP Polet : Zvezdara
22.04.2015 Poštar : PKB Kovilovo
22.04.2015 Internacional : Lepušnica
22.04.2015 OLE : Torlak
22.04.2015 Balkan : Rušanj
22.04.2015 Zmajevi : Atakante

Petlići - Druga Beogradska C liga 14.kolo
25.04.2015 Policajac : Resnik
25.04.2015 Napredak : Sremčica
25.04.2015 Lokomotiva : Železničar
25.04.2015 Milenium : Sećeranac Ada
25.04.2015 FSFV : Borac

Pretpetlići - U-11 16.kolo
25.04.2015 Zemun : OFK Beograd
25.04.2015 Bežanija : BSK 1925
25.04.2015 Vinča : Voždovac
25.04.2015 Selo Mladenovac : Sity Sport Club
25.04.2015 Fair Play 06 : Rad

Pretpetlići - U-10 11.kolo
25.04.2015 Vrčin : Dominus
25.04.2015 Rad : Fair Play 06
25.04.2015 OFK Beograd : Crvena zvezda
25.04.2015 Voždovac : Teleoptik

Veterani - Smederevo-Kovin grupa ''A'' 3.kolo
  | 17:00 Podunavac : Crvena Zvezda
  | 17:00 Radnički : Drugovac
  | 17:00 VIG Jugovo : Mladi Radnik
  | 17:00 Železničar : Sask
  | 17:00 Smederevo : Petrijevac

Veterani - Smederevo-Kovin grupa ''B'' 3.kolo
  | 17:00 Borac : Kolonija
  | 17:00 Osipaonica : Omladinac
  | 17:00 Vučak : Selevac
  | 17:00 BSK : Sloboda
  | 17:00 Mihajlovac : Dunav Osiguranje

Petlići - Druga Beogradska D liga 12.kolo
25.04.2015 Zemun B : Vinča
25.04.2015 Kosmaj : Obrenovac 1905
25.04.2015 Dunav VS : OFK Beograd B
25.04.2015 Sopot : 011 B
25.04.2015 Boleč : Vrčin

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Zapad 21.kolo
15.04.2015 | 16:00 Zvižd : Loznica
15.04.2015 | 16:00 Karađorđe : Rudar
15.04.2015 | 16:00 GFK Jasenica 1911 : Budućnost Krušik 2014
15.04.2015 | 16:00 Polet : Pobeda
15.04.2015 | 16:00 Sloga (P) : Jedinstvo
15.04.2015 | 16:00 Šumadija 1903 : Smederevo 1924
15.04.2015 | 16:00 Bane : Šumadija
15.04.2015 | 16:00 Jošanica : Železničar

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Istok 23.kolo
25.04.2015 | 16:00 Sloga : Ozren
25.04.2015 | 16:00 Hajduk Veljko : Radnički (P)
25.04.2015 | 16:00 Sinđelić : Timočanin
25.04.2015 | 16:00 Dinamo : Trstenik PPT
25.04.2015 | 16:00 Tabane 1970 : OFK Bor
25.04.2015 | 16:00 Radan : Timok
25.04.2015 | 16:00 Car Konstantin : Đerdap
25.04.2015 | 16:00 Kopaonik : Radnički (S)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Vojvodina 23.kolo
25.04.2015 | 16:00 Banat : Dinamo
25.04.2015 | 16:00 Cement : Sloga
25.04.2015 | 16:00 Radnički (Š) : ČSK Pivara
25.04.2015 | 16:00 Bačka 1901 : Dunav
25.04.2015 | 16:00 Radnički (NP) : Radnički (SM)
26.04.2015 | 16:00 PIK Prigrevica : Dolina
25.04.2015 | 16:00 Vršac : Radnički (S)
25.04.2015 | 16:00 Tekstilac : Senta

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Beograd 23.kolo
26.04.2015 | 16:00 Turbina : Brodarac 1947
26.04.2015 | 16:00 Budućnost : Teleoptik
26.04.2015 | 16:00 Radnički (O) : GSP Polet
25.04.2015 | 16:00 IMT : Žarkovo
26.04.2015 | 16:00 BASK : Sopot
26.04.2015 | 16:00 Srem : Zemun
26.04.2015 | 16:00 Železnik Lasta : Hajduk
26.04.2015 | 16:00 Dorćol : IM Rakovica

Muškarci - Zone - Zona Morava 21.kolo
22.04.2015 | 16:00 Rudar (Bresnica) : Takovo
22.04.2015 | 16:00 Trepča : Slavija
22.04.2015 | 16:00 Dragačevo : Mokra Gora
22.04.2015 | 16:00 Braća Vuković : Partizan
22.04.2015 | 16:00 Rudar (Baljevac) : Omladinac
22.04.2015 | 16:00 Sloboda : Tutin
22.04.2015 | 16:00 Vodojaža : Metalac
22.04.2015 | 16:00 Polet : Orlovac

Muškarci - Zone - Zona Dunav 21.kolo
22.04.2015 | 16:00 Homoljac : RSK
22.04.2015 | 16:00 Sloga (B) : Napredak
22.04.2015 | 16:00 Borac : Sloboda
22.04.2015 | 16:00 Basarac : Morava
22.04.2015 | 16:00 VGSK : Mihajlovac 1934
22.04.2015 | 16:00 Šumadinac (B) : Gruža
22.04.2015 | 16:00 Mladi radnik (R) : Lepenica
22.04.2015 | 16:00 Železničar (P) : Obilić

Muškarci - Zone - Zona Drina 21.kolo
22.04.2015 | 16:00 Zadrugar : Sevojno
  Zlatibor : Borac
22.04.2015 | 16:00 Brezovica : FAP
22.04.2015 | 16:00 Sloga 1940 : Radnički Stobeks
22.04.2015 | 16:00 Polimlje : Ribnica
22.04.2015 | 16:00 Jedinstvo 1945 : Radjevac
22.04.2015 | 16:00 OFK Osečina : Sloga (S)
22.04.2015 | 16:00 Zlatar : Radnički (V)

Muškarci - Zone - Zona "Zapad" 23.kolo
26.04.2015 | 16:30 Rembas : Župa
26.04.2015 | 16:30 Levač : FUD
26.04.2015 | 16:30 Juhor : Dragocvet
25.04.2015 | 16:30 SFS Borac : Lugomir
26.04.2015 | 16:30 Trajal : Jedinstvo
26.04.2015 | 16:30 Poljoprivrednik : Temnić 1924
26.04.2015 | 16:30 Jedinstvo (M) : Kosanica

Muškarci - Zone - Zona "Istok" 23.kolo
26.04.2015 | 16:30 Rudar (P) : Rudar Alpos
25.04.2015 | 16:30 BSK Bogovina : Brodoremont
25.04.2015 | 16:30 Brestovac 1946 : Dunav
25.04.2015 | 16:30 Svrljig : Rudar (B)
26.04.2015 | 16:30 Kablovi : Pukovac
26.04.2015 | 16:30 Moravica : Nemetali
25.04.2015 | 16:30 Bučje : Rtanj
25.04.2015 | 16:30 Napredak : Bukovik

Muškarci - Zone - Zona "Jug" 23.kolo
25.04.2015 | 16:30 Pusta Reka : Lužnica
25.04.2015 | 16:30 Jedinstvo (B) : Ropotovo
25.04.2015 | 16:30 Balkanski : SFK Morava
26.04.2015 | 16:30 Mladost : SFK Moravac
26.04.2015 | 16:30 BSK Bujanovac : Vlasina
26.04.2015 | 16:30 Jedinstvo (BP) : Sloboda
26.04.2015 | 16:30 Jablanica : Nebeski andjeli
25.04.2015 | 16:30 Sloga : Bobište

Muškarci - Zone - Novosadsko-Sremska zona 23.kolo
26.04.2015 | 10:00 Index : Budućnost
26.04.2015 | 16:00 Hajduk : Borac
25.04.2015 | 16:00 Jedinstvo (SP) : LSK Laćarak
25.04.2015 | 16:00 ŽSK : Jugović
26.04.2015 | 16:00 Kupinovo : Ljukovo
25.04.2015 | 16:00 Sloga : Omladinac
25.04.2015 | 16:00 Crvena zvezda : Mladost
25.04.2015 | 16:00 Sremac Vojka : Kabel

Muškarci - Zone - Bačka zona 23.kolo
26.04.2015 | 16:00 Tavankut : ŽAK
25.04.2015 | 16:00 TSC : OFK Odžaci
26.04.2015 | 10:00 Subotica : Preporod
26.04.2015 | 16:00 Mladost (T) : OFK Vrbas
25.04.2015 | 16:00 Polet : Srbobran
26.04.2015 | 16:00 Bačka (P) : Tisa
26.04.2015 | 16:00 OFK Mladost APA : Jadran
26.04.2015 | 16:00 Zadrugar : Borac

Muškarci - Zone - Banatska zona 23.kolo
26.04.2015 | 16:00 Borac (Starčevo) : Radnički (S)
25.04.2015 | 16:00 Kozara : Jedinstvo (NB)
25.04.2015 | 16:00 Budućnost : Vršac United
26.04.2015 | 16:00 Železničar : Borac (Sakule)
25.04.2015 | 16:00 OFK Kikinda : Radnički (K)
25.04.2015 | 16:00 Proleter : Jedinstvo (BK)
26.04.2015 | 16:00 Crvena Zvezda (RS) : Sloboda
25.04.2015 | 16:00 Sloga : Mladost (L)

Muškarci - Zone - Beogradska zona 23.kolo
26.04.2015 | 10:00 Železničar : Lepušnica
25.04.2015 | 16:00 Balkan Mirijevo : Zvezdara
26.04.2015 | 16:00 Sremčica : Radnički (NB)
26.04.2015 | 16:00 Crvena zvezda : Lokomotiva
26.04.2015 | 16:00 PKB : Grafičar
26.04.2015 | 16:00 Jedinstvo : Boleč
26.04.2015 | 16:00 Vrčin : Stepojevac Vaga

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga 22.kolo
22.04.2015 | 16:30 Kraljevo Hajduk : Radnički
22.04.2015 | 16:30 Mataruge : Ibar
22.04.2015 | 16:30 Pazar Juniors 2011 : Ribnica
22.04.2015 | 16:30 Goč : Budućnost
22.04.2015 | 16:30 OFK Ras : Lazac
22.04.2015 | 16:30 Borac : Karađorđe
22.04.2015 | 16:30 Radnik : Granit
22.04.2015 | 16:30 Gruža : Polet

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga 21.kolo
22.04.2015 | 16:00 Prijevor : Backovac Junajted
22.04.2015 | 16:00 Omladinac (Z) : Napredak
22.04.2015 | 16:00 Jedinstvo (K) : Spartak
22.04.2015 | 16:00 Donja Vrbava : Slatina
22.04.2015 | 16:00 Kotraža : Mladost (P)
22.04.2015 | 16:00 Mladost (A) : Ovčar
22.04.2015 | 16:00 Jedinstvo (GG) : Parmenac
22.04.2015 | 16:00 Miokovci : Lunjevica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca 21.kolo
  | 16:30 Borac : Arsenal
  | 16:30 Korićani : Kolonija
  | 16:30 Sloboda : Šumadinac
  | 16:30 Jedinstvo : Maršić
  | 16:30 Sloga (D) : Seljak
  | 16:30 Ćava : Sušica
  | 16:30 Budućnost : Jadran
  | 16:30 Vinogradi DB : Mladost (P)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga 19.kolo
26.04.2015 | 16:00 Prvi partizan : Višesava
26.04.2015 | 16:00 Omladinac : Polet
26.04.2015 | 16:00 Napredak : Čajetina
26.04.2015 | 16:00 GP Zlatibor : Perućac
25.04.2015 | 16:00 Jasen : Budućnost
26.04.2015 | 16:00 Jedinstvo : Ariljska rampa
26.04.2015 | 16:00 Železničar : Crnokosa

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga 21.kolo
26.04.2015 | 17:00 Podrinje : Sindjelić
26.04.2015 | 17:00 Borac (L) : Jadar
25.04.2015 | 17:00 Gučevo : Antimon
26.04.2015 | 17:00 BMR Petlovača : Borac (V)
25.04.2015 | 17:00 Mačva 2005 : Mladost (P)
26.04.2015 | 17:00 Hajduk Stanko : Jedinstvo (Š)
26.04.2015 | 17:00 Drina : Provo
26.04.2015 | 17:00 Lipolist : Jedinstvo (MZ)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga 24.kolo
26.04.2015 | 16:00 Omladinac : Šumadinac (S)
25.04.2015 | 16:00 Aranđelovac : Prvi srpski ustanak
25.04.2015 | 16:00 Karađorđe : Šumadinac (N)
26.04.2015 | 16:00 Partizan (D) : BSK
26.04.2015 | 10:00 Šumadija : Borac
26.04.2015 | 16:00 ŽSK : Vitlina-Bokanja
26.04.2015 | 16:00 Vinča : Banja

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga 25.kolo
25.04.2015 | 16:00 Trgovački : Zadrugar (T)
26.04.2015 | 16:00 Mlava (B) : Mladost (B)
26.04.2015 | 16:00 Petar Dobrnjac : Đerdap
25.04.2015 | 16:00 Polet (SD) : Napredak 1936
26.04.2015 | 16:00 Makce : Šapine
26.04.2015 | 16:00 Vojvoda Milenko : Mlava (ML)
26.04.2015 | 16:00 Rudar (K) : Radnički 1926
26.04.2015 | 16:00 Sloga (B) : Integral

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga 22.kolo
25.04.2015 | 16:00 Glavaš : Vodice
26.04.2015 | 16:00 Proleter : Jedinstvo (K)
26.04.2015 | 16:00 Budućnost (MK) : 7. Juli
26.04.2015 | 16:00 Sloga (M) : Udarnik
26.04.2015 | 16:00 Pobeda : Železničar (S)
26.04.2015 | 16:00 Osipaonica : Mladi borac
26.04.2015 | 16:00 Budućnost (R) : Šumadija
26.04.2015 | 16:00 Železničar (K) : SASK

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga 22.kolo
26.04.2015 | 17:00 Kušiljevo : Morava 1918
26.04.2015 | 17:00 OFK Tekstilac : BSK
26.04.2015 | 17:00 Morava : Mladost (J)
26.04.2015 | 17:00 Napredak (D) : Sloga (DV)
26.04.2015 | 17:00 Napredak (Z) : Budućnost
26.04.2015 | 17:00 Mladost (D) : Mladost (K)
26.04.2015 | 17:00 OFK Bratstvo : Sloga (V)
26.04.2015 | 17:00 Mladi radnik : Bratstvo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga 26.kolo
25.04.2015 Topličanin : Dunđerski
25.04.2015 Polet : Pobeda
26.04.2015 Mladost 1982 : Kaćuša
25.04.2015 Trbunje : Svetlost
26.04.2015 Partizanski put : Borac
25.04.2015 Jug Bogdan : Dobrič
26.04.2015 Real : Omladinac
26.04.2015 Jastrebac : Kosovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga 26.kolo
26.04.2015 | 16:30 Mačkovac : Bošnjane
26.04.2015 | 16:30 Omladinac : Blagotin
26.04.2015 | 16:30 Trudbenik : Jedinstvo 1936
26.04.2015 | 16:30 Mladi radnik : Gradina
26.04.2015 | 16:30 Gornji Stepoš : Vinogradar
26.04.2015 | 16:30 13. April : Šanac
26.04.2015 | 16:30 Mladost : Čitluk
26.04.2015 | 16:30 Jastrebac : Sloga (Ć)
26.04.2015 | 16:30 Naupare : Sloga (D)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad 22.kolo
22.04.2015 | 16:30 Maglić : Proleter
22.04.2015 | 16:30 Mladost Radost : Hajduk
22.04.2015 | 16:30 Budućnost : Sutjeska
22.04.2015 | 16:30 Stari Grad : Mladost
22.04.2015 | 16:30 Borac : Vojvodina
22.04.2015 | 16:30 Tvrdjava : Krila Krajine
22.04.2015 | 16:30 Bečej 1918 : Titel
22.04.2015 | 16:30 Obilić : Kulpin

Muškarci - Okružne lige - PFL - Novosadska liga 22.kolo
26.04.2015 | 16:30 Susek : Vinogradar
25.04.2015 | 16:30 Mladost : Veternik
26.04.2015 | 16:30 OFK Sirig : Šajkaš 1908
25.04.2015 | 16:30 Fruškogorski partizan : OFK Futog
26.04.2015 | 16:30 Tatra : Proleter
26.04.2015 | 16:30 TSK : Dinamo
25.04.2015 | 16:30 OFK Slavija : Jedinstvo
25.04.2015 | 16:30 Sofeks : Petrovaradin

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica 23.kolo
26.04.2015 Sremac Graničar 1924 : Radnički
26.04.2015 Napredak : Rudar
26.04.2015 Jadran : 1. Maj
26.04.2015 Hajduk 1932 : Hajduk 1925 Podunavac
26.04.2015 Hrtkovci : OFK Zeka Buljubaša
26.04.2015 PSK Putinci : Donji Petrovci
25.04.2015 Sloven : Partizan
26.04.2015 Budućnost : Hajduk (D)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica 23.kolo
25.04.2015 | 17:00 Njegoš : Proleter
26.04.2015 | 17:00 Vinogradar : Sloga
25.04.2015 | 17:00 Radnički 1905 : Obilić
26.04.2015 | 17:00 Bajša : Eđšeg
25.04.2015 | 17:00 Potisje : Panonija IM Topola
25.04.2015 | 17:00 Čoka : Krivaja
25.04.2015 | 17:00 Olimpija : Palić

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor 23.kolo
25.04.2015 | 16:30 Mladost : Sloga
26.04.2015 | 16:30 Hajduk : Dunav
26.04.2015 | 16:30 Kordun : Terekveš
26.04.2015 | 16:30 Lipar : Stanišić
26.04.2015 | 16:30 BSK : Graničar (R)
26.04.2015 | 16:30 Omladinac (D) : Omladinac (B)
25.04.2015 | 16:30 Graničar (G) : Rusin
25.04.2015 | 16:30 Polet (K) : Kula

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo 22.kolo
26.04.2015 | 17:00 Jugoslavija : Mladost (V)
26.04.2015 | 17:00 Omladinac (D) : Slavija
26.04.2015 | 17:00 Polet : Budućnost (A)
26.04.2015 | 17:00 Sloga (BNS) : Mladost (O)
25.04.2015 | 17:00 BAK : Radnički (B)
26.04.2015 | 17:00 Vojvodina : Hajdučica
26.04.2015 | 17:00 Vulturul : Crvena zvezda
26.04.2015 | 17:00 Jedinstvo Stević : Partizan (G)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin 22.kolo
26.04.2015 | 16:00 Zadrugar : ŽAK
26.04.2015 | 16:00 Borac : Omladinac
25.04.2015 | 16:00 Bilećanin : Mladost
26.04.2015 | 16:00 Napredak : Radnički Zrenjanin
25.04.2015 | 16:00 Naftagas : Crvena zvezda
25.04.2015 | 16:00 Krajina : Vojvodina (NM)
25.04.2015 | 16:00 Begej : Vojvodina 1928
26.04.2015 | 16:00 Vojvodina (B) : Radnički 1911

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A" 20.kolo
26.04.2015 | 16:00 Dunav-Sv.Stefan : PKB Kovilovo
26.04.2015 | 16:00 Resnik : Komgrap
26.04.2015 | 16:00 Borac (O) : BSK 1925
26.04.2015 | 16:00 Sindjelić 2012(U) : Zmaj 1953
25.04.2015 | 16:00 Milutinac : 13. maj
25.04.2015 | 16:00 Policajac : Banja (VB)
25.04.2015 | 11:00 Poštar Zvezdara : Brodarac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "B" 20.kolo
25.04.2015 | 16:00 OFK Zabrežje : Strelac
26.04.2015 | 10:00 Borac (L) : Budućnost (Z)
26.04.2015 | 16:00 Veliki Borak : Vranić
25.04.2015 | 16:00 Mladost (C) : Rušanj
25.04.2015 | 16:00 Mladost (Č) : Prva Iskra
26.04.2015 | 10:00 Radnički (R) : Šumadija (Š)
26.04.2015 | 16:00 Mladost (B) : Napredak (M)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C" 20.kolo
  Nemenikuće : Torlak
26.04.2015 | 16:00 Velika Krsna : Selo Mladenovac
26.04.2015 | 16:00 Pudarci : Heroj 1925
26.04.2015 | 16:00 Podunavac (R) : Vinča
26.04.2015 | 16:00 Pinosava : Kosmaj
26.04.2015 | 16:00 Dunavac (G) : Kovačevac
26.04.2015 | 16:00 Vlaška : OFK Leštane

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga 24.kolo
25.04.2015 | 16:30 Orljane : Rutevac
25.04.2015 | 16:30 Koprijan 1975 : Radnički 1924 (K)
25.04.2015 | 16:30 Naša krila 1936 : Mladi radnik
25.04.2015 | 16:30 Morava : Malošište
25.04.2015 | 16:30 Borac (T) : Zemljoradnik
25.04.2015 | 16:30 Mladost (B) : Naisus
25.04.2015 | 16:30 Rasovača : Knežica
25.04.2015 | 16:30 Zaplanjac : Radnički 1947 (Č)
25.04.2015 | 16:30 Palilula : Jedinstvo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga 22.kolo
26.04.2015 | 16:30 Čekmin : Vučje
26.04.2015 | 16:30 Šumadija : Zloćudovo
26.04.2015 | 16:30 OFK Brza : Plantaža
26.04.2015 | 16:30 Sloga : Železničar
26.04.2015 | 16:30 Radnički : Jedinstvo (GS)
26.04.2015 | 16:30 Jedinstvo (G) : Budućnost
26.04.2015 | 16:30 Mladost : Progres
26.04.2015 | 16:30 Umac : Mladi borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga 19.kolo
26.04.2015 | 16:00 Radnički : Ključ
25.04.2015 | 16:00 Rudna Glava : Krivelj
26.04.2015 | 16:00 Majdanpek : Branik
26.04.2015 | 11:00 Sloga : Blizna
26.04.2015 | 16:00 Slatina (B) : Zlot
26.04.2015 | 16:00 Deli Jovan : Poreč

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga 22.kolo
26.04.2015 | 16:30 Budućnost (P) : Rudar
26.04.2015 | 16:30 Crvena zastava : Radnički 1936
26.04.2015 | 16:30 Vrtište : Mladost
26.04.2015 | 16:30 Jedinstvo : Proleter (M)
25.04.2015 | 16:30 Aluminjum : Palilulac
26.04.2015 | 16:30 Morava : Proleter (DV)
26.04.2015 | 16:30 OFK Brzi Brod : OFK Niš

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga 19.kolo
26.04.2015 | 16:00 Trešnjevka : Bukuroca
26.04.2015 | 16:00 Roma : Mladost (S)
25.04.2015 | 16:00 OFK Alakince : Levosoje Talenat
26.04.2015 | 16:00 Mladost (B) : Biljači
26.04.2015 | 16:00 Čelik : Vihor
26.04.2015 | 16:00 Pavlovac : Ternoci
25.04.2015 | 16:00 Pčinja : Vranjska Banja

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kosovska okružna liga 11.kolo
26.04.2015 | 16:00 Brezovica : Radnički
26.04.2015 | 16:00 Ugljare : Polet
26.04.2015 | 16:00 Gračanica : Gracko
26.04.2015 | 16:00 Čaglavica : Sitnica

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" 19.kolo
26.04.2015 | 17:00 Borac (VS) : Dunav
26.04.2015 | 17:00 Partizan (K) : Borac (VG)
26.04.2015 | 17:00 Karaš (J) : Dobrica
26.04.2015 | 17:00 Ratar : Vojvodina (CC)
25.04.2015 | 17:00 Partizan (U) : Jedinstvo (V)
26.04.2015 | 17:00 Vojvodina (S) : Potporanj
26.04.2015 | 17:00 Ševac : Vladimirovac

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug 14.kolo
26.04.2015 | 17:00 Borac (P) : Dolovo
26.04.2015 | 17:00 BSK Bavanište : Kolonija
26.04.2015 | 17:00 Proleter : Strela
26.04.2015 | 17:00 Stari Tamiš : Dinamo 1945
26.04.2015 | 17:00 Budućnost (BB) : Plavi Dunav 1932

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever 17.kolo
26.04.2015 | 17:00 Polet : Spartak 1911
26.04.2015 | 17:00 Tempo : Pobeda
26.04.2015 | 17:00 Unirea : Glogonj

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sever 19.kolo
26.04.2015 | 17:00 Kolare : Napredak
26.04.2015 | 17:00 Juhor : Ursule
26.04.2015 | 17:00 Vinogradar : Partizan
26.04.2015 | 17:00 Blagotin : Morava
26.04.2015 | 17:00 Kupinovac : Zenit
26.04.2015 | 17:00 Mladost : Vinorača
26.04.2015 | 17:00 Crni Vrh : Resavac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jug 19.kolo
26.04.2015 | 17:00 Polet : Javor
25.04.2015 | 17:00 Rudar (P) : Hajduk
26.04.2015 | 17:00 Rudar (S) : Radnički
26.04.2015 | 17:00 Šumadija : Napredak (St)
26.04.2015 | 17:00 Mladost (S) : OFK Batinac
25.04.2015 | 17:00 Resavac : Moravac
26.04.2015 | 17:00 Istok 63 : Napredak (Sv)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci 17.kolo
26.04.2015 | 16:30 Rastina 1918 : Partizan
26.04.2015 | 16:30 Aleksa Šantić : OFK Šikara
26.04.2015 | 16:30 Dinamo : OFK Metalac
25.04.2015 | 16:30 Radnički 1918 : Jedinstvo (R)

Muškarci - Međuopštinske lige - "A" liga FSG Zrenjanin 16.kolo
26.04.2015 Omladinac : Borac
26.04.2015 Lehel : Proleter 2006
26.04.2015 Banat : ASK
26.04.2015 OFK Klek : Naftagas
26.04.2015 ŽFK Banat Bagljaš : Potisje
26.04.2015 OFK Gradnulica : Rusanda

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva gradska liga Kraljevo 22.kolo
23.04.2015 | 16:30 Šumadija : Morava (M)
23.04.2015 | 16:30 Magnohrom : Budućnost
23.04.2015 | 16:30 Real : Stubal
23.04.2015 | 16:30 Grdica : Morava (S)
23.04.2015 | 16:30 Tavnik : Čibukovac
23.04.2015 | 16:30 Jedinstvo : Partizan
23.04.2015 | 16:30 Zvezda : Napredak
23.04.2015 | 16:30 Vrnjci : Proleter

Muškarci - Međuopštinske lige - MFL Vrbas-Titel-Žabalj 16.kolo
26.04.2015 | 16:00 Bačka : Jedinstvo (G)
26.04.2015 | 16:00 Budućnost : Mladost
26.04.2015 | 16:00 Obilić : Sloga
26.04.2015 | 16:00 Iskra : Miletić
26.04.2015 | 16:00 Napredak : Hajduk
26.04.2015 | 16:00 Vojvodina : Jedinstvo (BPS)

Muškarci - Međuopštinske lige - Medjuopštinska Jablanička liga 22.kolo
25.04.2015 | 16:30 Sušica 2012 : Morava (G)
26.04.2015 | 11:00 Lemind 1953 : Kumarevo 65
26.04.2015 | 16:30 Mladost (DL) : Omladinac
26.04.2015 | 16:30 Sloboda : Polet
26.04.2015 | 16:30 Marjan MB : Moravac
26.04.2015 | 16:30 Mladost (B) : OFK Morava
25.04.2015 | 16:30 Bratstvo : Gradac
25.04.2015 | 16:30 Jedinstvo : Navalin

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” 21.kolo
26.04.2015 | 17:00 Gorki : Budućnost
26.04.2015 | 17:00 Mladi Borac : Radnički Šabački
26.04.2015 | 17:00 Napredak : Drina
26.04.2015 | 17:00 Partizan : Sloga
26.04.2015 | 17:00 Duško : Milicionar
25.04.2015 | 17:00 Majur : Radnik
26.04.2015 | 17:00 Premijer : Cer
26.04.2015 | 17:00 Budućnost : Proleter

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Jadar" 21.kolo
26.04.2015 | 17:00 Sloga (K) : Sloga (LŠ)
26.04.2015 | 17:00 Stolice : Čobanče
26.04.2015 | 17:00 Velika Reka : 7. Juli
26.04.2015 | 11:00 Studenac : Milan Orlić
26.04.2015 | 17:00 Jedinstvo : Cerova
26.04.2015 | 17:00 Mladost (B) : Sloga (S)
26.04.2015 | 17:00 Borac : Cer

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga 20.kolo
26.04.2015 | 16:30 Rubin (Z) : Sloga
25.04.2015 | 16:30 Kostrež : Stari Trstenik
26.04.2015 | 16:30 Beli Orlovi : Rubin (DS)
25.04.2015 | 16:30 Ratajac : Mladost (DK)
26.04.2015 | 16:30 Ribnik : Župski biseri
25.04.2015 | 16:30 Varvarin : 14. Oktobar
26.04.2015 | 16:30 Donji Kopaonik : Polet 57

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novi Sad 19.kolo
26.04.2015 | 16:30 Sremac Beomal : Bačka
25.04.2015 | 16:30 Železničar : Borac
26.04.2015 | 16:30 Centar : RFK NS 1921
26.04.2015 | 16:30 Čenej : Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac 21.kolo
25.04.2015 | 16:30 Tempo : Sloga
25.04.2015 | 11:00 Jastrebac : Gredetin
25.04.2015 | 16:30 Jedinstvo GVD : Draževac
25.04.2015 | 11:00 Vukašinovac : OFK Sloga
25.04.2015 | 16:30 Rutevac 1908 : Polet
25.04.2015 | 16:30 Polet : Crvena Zvezda
25.04.2015 | 16:30 Ratar : Kraljevo
25.04.2015 | 16:30 Pobeda : Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad 15.kolo
26.04.2015 | 16:00 Liplje : Jadar 2013
26.04.2015 | 16:00 Kolubara 2 : Ribnikar
26.04.2015 | 16:00 Gradac : Rajac
26.04.2015 | 16:00 Beloševac : Iskra
26.04.2015 | 16:00 Borac : Polet
26.04.2015 | 16:00 Komanice : Milenko Pavlović

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola 18.kolo
26.04.2015 | 11:00 Žabare : Mladost
26.04.2015 | 16:00 Trnava : Sloga
26.04.2015 | 16:00 Plaskovac : Mladi rudar
26.04.2015 | 16:00 Ranilović : Misača
26.04.2015 | 16:00 Jasenica : B 2000
26.04.2015 | 16:00 Maskar : Kopljari
25.04.2015 | 16:00 Proleter : Radoje Domanović

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” 19.kolo
26.04.2015 | 16:00 Omladinac (S) : Omladinac (Š)
26.04.2015 | 16:00 Mladost : Polet
26.04.2015 | 16:00 Budućnost : Omladinac (B)
26.04.2015 | 16:00 Radnički : Dragoš
25.04.2015 | 16:00 Napredak 1927 : Rade Milošević
26.04.2015 | 16:00 Borac : BSK 1924

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ 19.kolo
25.04.2015 | 16:00 Žitkovica : Napredak (B)
26.04.2015 | 16:00 Sloga (D) : Kurjače
26.04.2015 | 16:00 Vihor : Dunavac
26.04.2015 | 16:00 Napredak 1934 : Dizel
26.04.2015 | 16:00 Borac (K) : OFK Braničevo
26.04.2015 | 16:00 Jedinstvo (D) : Sloga (Ć)
25.04.2015 | 16:00 Jedinstvo (Lj) : Polet (V)

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Čačak 21.kolo
23.04.2015 | 16:00 Morava (K) : Strelac
23.04.2015 | 16:00 Budućnost : Prijatelji
23.04.2015 | 16:00 Čačak 94 : Lugovi
23.04.2015 | 16:00 Morava (M) : Kej
23.04.2015 | 16:00 Rakova : Vujan
23.04.2015 | 16:00 Planinac : BIP

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Kanjiža-Senta-Ada 18.kolo
26.04.2015 | 17:00 Хоргош 1911 : Шампион
26.04.2015 | 17:00 Тиса Б : Јединство

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica 15.kolo
25.04.2015 | 16:00 Toplica : Tolić
25.04.2015 | 16:00 Proleter : Popadić
25.04.2015 | 16:00 Vojvode : Orao
26.04.2015 | 16:00 Paštrić : Gornji Lajkovac
25.04.2015 | 16:00 Jedinstvo : Mladost
25.04.2015 | 16:00 Stari drugari : Gornji Mušić

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca 21.kolo
26.04.2015 | 16:30 Kremenac : OFK Bagremar
26.04.2015 | 16:30 Hajduk : Botunje
25.04.2015 | 16:30 Šumarice 2008 : Azbest
26.04.2015 | 16:30 21. oktobar : Žeželj
26.04.2015 | 16:30 Kutlovo : Sloga
26.04.2015 | 16:30 Seljak : Šumadija 1934
25.04.2015 | 16:30 Košutnjak : Zastava
26.04.2015 | 16:30 Mladost Teferič : Srbija

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja 15.kolo
26.04.2015 | 16:00 1.Oktobar : Proleter
26.04.2015 | 16:00 Olimpija : Budućnost
26.04.2015 | 16:00 Terekves : Bega

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga 18.kolo
26.04.2015 | 16:30 Sloga 1948 (M) : Mramor 1927
26.04.2015 | 16:30 Vulkan 1963 : Sečanica
25.04.2015 | 16:30 AZ Borac 2014 : Čegar 1946 (DM)
26.04.2015 | 16:30 Mladost 1954 (DM) : Mladost (DK)
26.04.2015 | 16:30 Morava 1949 : Delijski Vis
26.04.2015 | 16:30 Supovac : Čegar 2013 (K)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A" 13.kolo
26.04.2015 | 16:00 BUSK : Šećeranac Ada
26.04.2015 | 16:00 Obilić : Posavac
25.04.2015 | 16:00 Busije : OFK Petrovčić
26.04.2015 | 16:00 Institut : Studenski Grad
26.04.2015 | 16:00 Borac (P) : Šumadinac (B)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" 13.kolo
26.04.2015 | 16:00 OFK Crvenka : Mladi proleter
26.04.2015 | 16:00 Mladost (JR) : Dedinje
26.04.2015 | 16:00 Dunavac (D) : Pionir

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac 15.kolo
26.04.2015 | 16:00 Jablanica : Ozrem PMH
26.04.2015 | 16:00 Majdan : Mladost 09
26.04.2015 | 16:00 Takovski Ustanak : Velereč 94
25.04.2015 | 16:00 Mladi rudar : Ozremica
26.04.2015 | 16:00 Šilopaj : Brezak
26.04.2015 | 16:00 Omladinac : Šumadija

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Negotin 16.kolo
26.04.2015 | 16:30 Samarinovac : Ratar
26.04.2015 | 16:30 BSK 1934 : Čubra
26.04.2015 | 16:30 OFK Tamnič : Kovilovo
25.04.2015 | 16:30 OFK Sikole : Miloševo
26.04.2015 | 16:30 Smedovac : Malajnica
26.04.2015 | 16:30 Graničar : Polet
26.04.2015 | 16:30 Srbovo : Urovica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "C" 10.kolo
26.04.2015 | 16:00 Minel : Partizan
26.04.2015 | 16:00 OFK Mladost : Heroj Polet
25.04.2015 | 16:00 Avalski venac : Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kladovo 14.kolo
26.04.2015 | 16:30 Velika reka : Rtkovo
26.04.2015 | 16:30 Lovćen : Mala Vrbica
26.04.2015 | 16:30 Egeta : Napredak
26.04.2015 | 16:30 Kladušnica : Omladinac
26.04.2015 | 16:30 Lokomotiva : Velika Vrbica
26.04.2015 | 16:30 Pontes : Koča Andjelković

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Morava" 12.kolo
  | 15:30 Vrbovac : Jezava
  | 15:30 Borac 1932 : Skobalj

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija" 12.kolo
25.04.2015 | 15:30 Omladinac (S) : Podunavac
26.04.2015 | 15:30 Petrijevac : Lunjevac
25.04.2015 | 15:30 Badljevica : Kolarac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Sokobanja 17.kolo
26.04.2015 | 16:00 Slemen : Rtanj
26.04.2015 | 16:00 Omladinac : Jedinstvo 1952
26.04.2015 | 16:00 Palilulac : Napredak 1976
25.04.2015 | 16:00 Mladost : Sloboda 2013
25.04.2015 | 16:00 Hajduk : Sloga

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" 21.kolo
25.04.2015 | 17:00 Mladost (PP) : Galeb
26.04.2015 | 17:00 Vlašić : Vojvoda Stepa Stepanović
26.04.2015 | 17:00 Mladost (Z) : Karađorđe
26.04.2015 | 17:00 Radnički (K) : Jevremovac
26.04.2015 | 17:00 Mrovska : Pričinović
26.04.2015 | 17:00 Sloga (K) : Sloga Trgošped
26.04.2015 | 17:00 Dobrava : Trešnjevka
26.04.2015 | 17:00 Volujac : Cerić

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vršac-Bela Crkva 11.kolo
26.04.2015 | 17:00 Jedinstvo (O) : Vitorul
26.04.2015 | 17:00 Radnički 1927 : Karaš (K)
26.04.2015 | 17:00 Pobeda : Banat
26.04.2015 | 17:00 Hajduk : Vinogradar

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac 22.kolo
26.04.2015 | 16:00 Metalac : Pobeda
26.04.2015 | 16:00 Ljubičevo : Stig 1955
26.04.2015 | 16:00 Sloga (L) : Dunavac
24.04.2015 | 16:00 Mip Majdan : Napredak (P)
26.04.2015 | 16:00 Dunav : Napredak 1947
26.04.2015 | 16:00 Sopot : Zemljoradnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci 18.kolo
25.04.2015 | 17:00 Dragojevac : Torpedo
26.04.2015 | 17:00 Petrovac 74 : Verko
26.04.2015 | 17:00 Sloga (R) : Mladost (B)
26.04.2015 | 17:00 Polet : Hajduk
26.04.2015 | 17:00 Krnule 09 : Sloga 1949
25.04.2015 | 17:00 Skupljen 2013 : Žika 2013

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina 11.kolo
25.04.2015 | 17:00 Pocerina : Grušić
26.04.2015 | 11:00 Šipurske livade : Sinošević
26.04.2015 | 11:00 Zablaće : OFK Varna
25.04.2015 | 17:00 Rankovac : Mladost (S)

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Lazarevac 19.kolo
26.04.2015 | 17:00 Budućnost : Polet
25.04.2015 | 17:00 OFK Burovo : Bistrica
25.04.2015 | 17:00 Šumadija : OFK Radnički
25.04.2015 | 17:00 TEK Sloga : Lazarevac
25.04.2015 | 17:00 Mladi radnik : BSK
26.04.2015 | 17:00 Mladi borac : Sloboda
26.04.2015 | 11:00 Vreoci : Rudar

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Paraćin 20.kolo
26.04.2015 | 17:00 Omladinski : OFK Borac
26.04.2015 | 17:00 Heroj : Budućnost (L)
26.04.2015 | 17:00 ISK Izvor : Železničar
26.04.2015 | 17:00 Buljane : Popovac
26.04.2015 | 17:00 Mladost : Omladinac
25.04.2015 | 17:00 Radnik : Zlatica Taun

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Krupanj 7.kolo
26.04.2015 | 16:30 Bratstvo : Tolisavac - VT
25.04.2015 | 16:30 DB Junajted : Krasava

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Sremska Mitrovica 19.kolo
26.04.2015 Sloga (Z) : Sloboda
26.04.2015 Borac (VR) : Napredak
26.04.2015 Sremac : Mitros
26.04.2015 Planinac : OFK Bosut
26.04.2015 Grgurevci : Sloga (Č)
26.04.2015 BSK : Srem

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Valjeva 18.kolo
26.04.2015 | 16:00 Paune : Kotešica
26.04.2015 | 16:00 Mali korak : Zadrugar
26.04.2015 | 11:00 Žabari : Mladost (VK)
26.04.2015 | 11:00 Bujačić : Rakac Stave
26.04.2015 | 16:00 Mladi radnik : Lukavac
26.04.2015 | 16:00 Dupljaj : Brđanac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok" 11.kolo
25.04.2015 | 16:00 Melnica : Jedinstvo
25.04.2015 | 16:00 Bata Bulić : Mladost (R)
25.04.2015 | 16:00 Vukan : Brana Paunović
26.04.2015 | 16:00 Mladost (L) : Manastirica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" 13.kolo
25.04.2015 | 16:00 Omladinac B : Sloga 1952
26.04.2015 | 16:00 Radnik : Laolac
25.04.2015 | 16:00 Soko : Dobrnje
26.04.2015 | 16:00 BSK : Burovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo 15.kolo
26.04.2015 | 16:00 OFK Borac : Barajevo
26.04.2015 | 16:00 Beljina : Lisović

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" 13.kolo
26.04.2015 | 17:00 BSK 2014 : Studen Vitez
25.04.2015 | 17:00 Bogutovačka Banja : Mladost
26.04.2015 | 17:00 Musina reka : Omladinac
26.04.2015 | 17:00 Progorelica : Žiča

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava" 13.kolo
25.04.2015 | 17:00 Stara Čaršija : Miločajac
25.04.2015 | 17:00 Popovići : Mladost 1981
26.04.2015 | 17:00 Borac : Zgodačica

Muškarci - Opštinske lige - Prva gradska liga Jagodina 16.kolo
26.04.2015 | 17:00 Omladinac : Partizan (M)
26.04.2015 | 17:00 Jedinstvo : Kolonija
25.04.2015 | 17:00 Bresje : Trnava
26.04.2015 | 17:00 Šantarovac : Osaonica
26.04.2015 | 17:00 Morava (R) : OFK Borac

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Obrenovac 19.kolo
26.04.2015 Polet : Zvezda
25.04.2015 Belo Polje : Vukićevica
26.04.2015 Poljane : Jedinstvo
26.04.2015 Trstenica : Rvati
26.04.2015 OFK Urovci : Posavina
26.04.2015 Krtinska : Duboko
26.04.2015 Omladinac : Borac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac 9.kolo
25.04.2015 | 16:00 Tulež : Trešnjevica
25.04.2015 | 16:00 Prvi srpski ustanak II : Šamot
26.04.2015 | 16:00 Gorski car : Venčani
26.04.2015 | 16:00 Vrbica : Brezovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Despotovac 10.kolo
26.04.2015 | 17:00 Sindjelić : Rudar
26.04.2015 | 17:00 15. Avgust 1950 : Mladi radnik
26.04.2015 | 17:00 Resava : Zelenika
25.04.2015 | 17:00 Planinac : Beljanica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot 15.kolo
22.04.2015 | 17:00 Rudar 2012 : Sibnica
23.04.2015 | 17:00 Vojvoda : Sloga 2012
23.04.2015 | 17:00 OFK Slatina : Vis
22.04.2015 | 17:00 Ropočevo : Stojnik
22.04.2015 | 17:00 Drlupa : OFK Rogača
23.04.2015 | 17:00 Mladost : Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Rača 9.kolo
25.04.2015 | 16:00 Feniks : Karadjordje 2013
26.04.2015 | 16:00 Mladost (CK) : Napredak
25.04.2015 | 16:00 Badnjevac : Meteor
26.04.2015 | 16:00 Šumadija : Mladost (B)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Mačva 11.kolo
25.04.2015 | 17:00 Metaloplastika : POFK Letnjikovac
25.04.2015 | 17:00 Zadrugar : Sloga
26.04.2015 | 11:00 Maovi : Napredak (Š)
25.04.2015 | 17:00 Omladinac 2013 : Torpedo 1924

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava 11.kolo
26.04.2015 | 11:00 Jedinstvo : Dušan Silni
26.04.2015 | 11:00 Korman : Mladost
25.04.2015 | 17:00 Miloš Pocerac 2013 : Sava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žagubica 15.kolo
25.04.2015 Zadrugar : Best
25.04.2015 OFK Homolje : Laznica
25.04.2015 Budućnost : Zvezda
25.04.2015 Mladost : Jasenovac
25.04.2015 OFK Selište : Borac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Varvarin 10.kolo
26.04.2015 Gradac : Borac
26.04.2015 Mladost : Velika Morava
26.04.2015 OFK Orašje : Parcane
26.04.2015 Pobeda : Čukarički

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Zapad" 14.kolo
26.04.2015 | 16:00 OFK Takovo : Jedinstvo
26.04.2015 | 11:00 Kolubara : Vrelo
25.04.2015 | 16:00 Radnik : Brgule
26.04.2015 | 16:00 Strelac 001 : Vukona

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Istok" 10.kolo
26.04.2015 Sloga : Zvizdar
26.04.2015 OFK Paljuvi : Čučuge
26.04.2015 Dokmir : Pambukovica
26.04.2015 Šarbane : Murgaš 2012

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Mladenovac 16.kolo
26.04.2015 | 16:00 Šepšin : Omladinac
25.04.2015 | 16:00 OFK Mladenovac : Markovac
26.04.2015 | 16:00 OFK Student : Šumadija 1962
26.04.2015 | 16:00 Borac : Ivanča
26.04.2015 | 16:00 Sloga : Napredak (D)

Muškarci - Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga 23.kolo
22.04.2015 | 16:30 Vitez : Drina
22.04.2015 | 16:30 Željezničar : Sloboda
22.04.2015 | 16:30 Radnik : Zvijezda Gradačac
22.04.2015 | 16:30 Zrinjski : Borac
22.04.2015 | 16:30 Slavija : Velež
22.04.2015 | 16:30 Široki Brijeg : Mladost
22.04.2015 | 16:30 Olimpic : Sarajevo
22.04.2015 | 16:30 Čelik : Travnik

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Jug 8.kolo
26.04.2015 | 16:00 Hercegovac : Stakorina
26.04.2015 | 16:00 Romanija : Rudar
26.04.2015 | 16:00 Željeznica : Rudo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Birač 14.kolo
26.04.2015 | 16:00 Branjevo : Milići
26.04.2015 | 16:00 Budućnost (S) : Polet
26.04.2015 | 16:00 Srpski Soko : Budućnost (P)
26.04.2015 | 16:00 Jadar : Tabanci

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac 15.kolo
26.04.2015 | 17:00 Sloga : Dimitrije Tucović
25.04.2015 | 17:00 Strmovo : Šumadinac
25.04.2015 | 17:00 Petka : 20. Oktobar

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Obrenovac 14.kolo
25.04.2015 Skela : Ljubinić
25.04.2015 Sloga : Tornado
25.04.2015 Partizan : Baljevac
25.04.2015 Rekreativo : Proleter

Muškarci - Prve lige - Prva liga Istok 19.kolo
25.04.2015 Vranje 1957 : ORK Bor
25.04.2015 Dubočica 54 : Topličanin
25.04.2015 Žitorađa : Knjaževac
25.04.2015 Hajduk Veljko : Jastrebac
25.04.2015 Mladost 1949 : BSK Heba
25.04.2015 ORK Bela Palanka : ORK Vlasotince

Muškarci - Prve lige - Prva liga Sever 16.kolo
26.04.2015 | 20:30 Metalac : Mladost
24.04.2015 | 19:00 Banatski Karlovac : Lavovi BP
25.04.2015 | 19:00 ŽSK : Inđija
25.04.2015 | 18:00 Vladimirovac : Hercegovina
24.04.2015 | 19:30 Apatin : Nova Pazova
23.04.2015 | 18:00 Proleter : Jedinstvo

Muškarci - Prve lige - Prva liga Centar 17.kolo
25.04.2015 Rekreativo : Loznica
25.04.2015 Bask Soko : Sloga
25.04.2015 Sindjelić : Obilić
25.04.2015 Smederevo : Sportski Centar Voždovac 2012
25.04.2015 Partizan 2 : Studentski grad
25.04.2015 Novi Beograd : Primus

Muškarci - Druge lige - Druga liga Morava 12.kolo
25.04.2015 Radan : Železničar 2
25.04.2015 Niška Banja : Hisar
25.04.2015 Pirot : Progres

Muškarci - Druge lige - Druga liga Centar 16.kolo
25.04.2015 Jedinstvo 1974 : Zemun 1957
25.04.2015 Umčari : Ub
25.04.2015 Metaloplastika 2 : Mladost
25.04.2015 Mačva : Radnički
25.04.2015 Dorćol : Prva Iskra Barič

Muškarci - Druge lige - Druga liga Kopaonik 14.kolo
25.04.2015 Štrpce Tandems : Sloga
25.04.2015 Karađorđe : Knez Lazar 2
25.04.2015 Župa 54 2 : Metalac
25.04.2015 | 19:00 Bane : Goč Merkur

Muškarci - Druge lige - Druga liga Zlatibor 11.kolo
25.04.2015 Arilje 2 : Užice
25.04.2015 Sjenica : Mladost 2
25.04.2015 Zlatar 2 : Atenica
25.04.2015 Omladinac : Hidroelektrana

Muškarci - Treće lige - Treća liga Bačka 13.kolo
  | 19:00 Graničar (G) : Rusin
  | 19:00 Grafičar (B) : Sonta
  | 19:00 Prigrevica : Čonoplja 1947
  | 19:00 Sombor : Vojput 2
  | 19:00 Borac : Dalmatinac

Žene - Bosna i Hercegovina - Premijer liga BiH 19.kolo
25.04.2015 | 17:00 Ilidža : Lokomotiva
25.04.2015 | 17:00 Izviđač : Mira
25.04.2015 | 17:00 Zrinjski : Borac
25.04.2015 | 17:00 Vrbas : Katarina
25.04.2015 | 17:00 Goražde : Krivaja
25.04.2015 | 17:00 Grude : Bihać

Žene - Druge lige - Druga liga Morava 18.kolo
25.04.2015 Žitorađa : Remesiana
25.04.2015 Vlasotince : Morava Han
25.04.2015 Paraćin : Aleksinac
25.04.2015 Niška Banja : Jastrebac
25.04.2015 Radan : Dubočica

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gaga 11 | 4
Posle pet punih godina od sezone 2010/2011 do danasnjih dana,zavrsen je jedan period posrtanja kg fudbala,pljacke gradjana kroz seoska udruzenja Grbice i Belosevac,period jednog fudbalskog zla ,jedne zabokrecine koje je unistila sve ono cega se u kg fudbalu dotakla.Bio je to period kada su vladali nepismeni ljudi,lokalni alkoholicari,neradnici,lopovi,sa svojim satelitima na ovom sajtu Jovanom,Rambom,Chelsea,Dzopic,Skipi iz Kraljeva,nezaobilazni Gega,i slicni.Naredbodavci su im bili Kicov -Dulenac , Ivica Vojvoda ,Staklorezac...koji iznesose 119 miliona nasih para i sada ce se procesuirati zbog toga.Godinama odmaraliste na Kopaoniku o nasem trosku samo za njih,a stadioni u Zoni i u Gradskoj ligi u korovu,nema tople vode,para ni za sudije...no nicije zlo doveka nije bilo pa i njihovo prestade.Njihov fudbal zasnovan na kradji je umro u nedelju 19.04 2015 go,mi posteni da cuvamo beli luk i glogov kolac da bam se to nikada ne vrati i ne ozivi...Priznanje svima vama koji smo ih trpeli sve ove godine...Sumadiji 1903 Rukovodstvu i igracima prebijenim od ovih hordi na utakmici Sumadija 1903-Takovo 2012 godine...Pozdrav od cika Gage velikog borca za pravdu i istinu koji ovih dana uziva u svemu sto se dogadja sa srcem velikim ko kuca...zasluzio je...
Ivan Filipović 0 | 0
U 23. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Junkovac 3-1 (1-0). Domaće je u vodstvo u 25. minutu doveo Žujević kada se najbolje snašao posle gužve pred golom Junkovca. Na 1-1 je izjednačio Sofronijević u 58. minutu, ali je Belosavčane 2 minuta kasnije ponovo u vodstvo doveo Žujević kada je odlično dodavanje Jankovića iskoristio da obiđe golmana i pošalje loptu u nebranjenu mrežu. Nakon toga se ekipa Junkovca otvorila i krenula na sve ili ništa što je BSK-u stvorilo dosta prostora za nove šanse. Jednu takvu je u 80. minutu iskoristio Pavković da, posle greške odbrane Junkovca, postigne i treći gol za domaće i postavi konačan rezultat.
gaga 2 | 4
http://sumadijapress.co.rs/fudbal-pozezani-slavili-pored-pruge/
Zona Morava 3 | 0
Utakmica Rudar-Trepca,odlozena zbog smrti igraca Trepce.
Ivo 0 | 9
Zna li ko zbog čega je odložena utakmica zone Morava između FK Rudara (Bresnica)- FK Trepča, znači počelo je sa muvanjem. Za koga li se tu radi, mada nije teško pogoditi verovatno za Slaviju.
nenaddd 0 | 0
fk radjevac - fk osecina 3-0 a na kako je napisano 3-2, ZONA DRINA
Miki013 2 | 1
Djokic sa 3 treninga u Kovinu vec napravio cudo hahhaa daj ne lupajte gluposti kad se zna da zatvarate utakmice!!!
Colina Arandjelovac 8 | 1
ZONA DUNAV - Mihajlovac:Šumadinac 1:0(1:0) . Lider na tabeli se namučio protiv davljenika iz Brzana koji je svoj nedostatak u kvalitetu nadoknađivao velikom borbenošću.Do zaslužene pobede ih je doveo Tajdić u 11 min,a što nije bilo više golova isključivi krivac je isti igrač koji je propustio još 3 izgledne prilike.
Milos 78 3 | 9
Bitno je da Macva pobedi sledece kolo Palancane. Igraju u Sapcu pobeda ili bod su potpuno realni. Backa ne sme u visi rang, ljudi sta radite vi? Jel moguce da pet ekipa nije moglo da im uzme bod a imaju tim koji prosle sezone nije mogao u trecoj ligi da igra jedva su bili prvi uz mnogo srece. Ispade Srpska liga Vojvodina jaca od te PLS. Zaustavite ih a sledece sezone nek ispadnu nazad u Srpsku ligu kod nas da ih pobedimo dva puta da pokazemo ko je gazda.
Nebitan 1 | 0
Molim da se ispravi rezultat Opstinske Lige Ub, grupa Zapad: Jedinstvo Milorci-Kolubara Liso polje, rezultat je 1:3 ! Poluvreme 1:0. I da se regulise i zabrani postavljanje rezultata osobi koja je postavila pogresan rezultat
Postavite komentar