REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Muškarci - Jelen Super liga Srbije 8.kolo
04.10.2014 | 15:00 Radnički (N) : Čukarički
04.10.2014 | 15:00 Radnički 1923 : Rad
04.10.2014 | 15:00 OFK Beograd : Donji Srem
04.10.2014 | 15:00 Mladost : Partizan
04.10.2014 | 15:00 Crvena zvezda : Voždovac
04.10.2014 | 15:00 Jagodina : Borac
04.10.2014 | 15:00 Vojvodina : Novi Pazar
04.10.2014 | 15:00 Spartak : Napredak

Muškarci - Prva liga Srbije 8.kolo
04.10.2014 | 15:00 Radnik : Sloga (K)
04.10.2014 | 15:00 BSK Borča : Moravac Orion
04.10.2014 | 15:00 Bežanija : Sloboda
04.10.2014 | 15:00 Sloga (PM) : Kolubara
04.10.2014 | 15:00 Proleter : Metalac (GM)
04.10.2014 | 15:00 Jedinstvo Putevi : Inđija
04.10.2014 | 15:00 Sindjelić : Bačka (BP)
04.10.2014 | 15:00 Mačva : Javor Matis

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Zapad 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Loznica : Rudar
04.10.2014 | 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Zvižd
04.10.2014 | 15:30 Pobeda : Karađorđe
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : GFK Jasenica 1911
04.10.2014 | 15:30 Semendria 1924 : Polet
04.10.2014 | 15:30 Šumadija : Sloga (P)
04.10.2014 | 15:30 Železničar : Šumadija 1903
04.10.2014 | 15:30 Jošanica : Bane

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Istok 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Ozren : Sloga
04.10.2014 | 15:30 Radnički (P) : Hajduk Veljko
04.10.2014 | 15:30 Timočanin : Sinđelić
04.10.2014 | 15:30 Trstenik PPT : Dinamo
04.10.2014 | 15:30 OFK Bor : Tabane 1970
04.10.2014 | 15:30 Timok : Radan
04.10.2014 | 15:30 Đerdap : Car Konstantin
04.10.2014 | 15:30 Radnički (S) : Kopaonik

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Vojvodina 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Dinamo : Banat
04.10.2014 | 15:30 Sloga : Cement
04.10.2014 | 15:30 ČSK Pivara : Radnički (Š)
05.10.2014 | 15:30 Dunav : Bačka 1901
04.10.2014 | 15:30 Radnički (SM) : Radnički (NP)
05.10.2014 | 15:30 Dolina : PIK Prigrevica
04.10.2014 | 15:30 Radnički (S) : Vršac
05.10.2014 | 15:30 Senta : Tekstilac

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Beograd 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Brodarac 1947 : Turbina
04.10.2014 | 15:30 Teleoptik : Budućnost
04.10.2014 | 11:00 GSP Polet : Radnički (O)
05.10.2014 | 11:00 Žarkovo : IMT
04.10.2014 | 15:30 Sopot : BASK
04.10.2014 | 15:30 Zemun : Srem
05.10.2014 | 11:00 Hajduk : Železnik Lasta
04.10.2014 | 15:30 IM Rakovica : Dorćol

Muškarci - Zone - Zona Morava 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Takovo : Slavija
04.10.2014 | 15:30 Mokra Gora : Rudar (Bresnica)
04.10.2014 | 15:30 Partizan : Trepča
04.10.2014 | 15:30 Omladinac : Dragačevo
05.10.2014 | 15:30 Tutin : Braća Vuković
04.10.2014 | 15:30 Metalac : Rudar (Baljevac)
05.10.2014 | 15:30 Orlovac : Sloboda
05.10.2014 | 15:30 Polet : Vodojaža

Muškarci - Zone - Zona Dunav 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 RSK : Napredak
05.10.2014 | 15:30 Sloboda : Homoljac
04.10.2014 | 15:30 Morava : Sloga (B)
05.10.2014 | 15:30 Mihajlovac 1934 : Borac
04.10.2014 | 15:30 Gruža : Basarac
05.10.2014 | 15:30 Lepenica : VGSK
05.10.2014 | 15:30 Obilić : Šumadinac (B)
05.10.2014 | 15:30 Železničar (P) : Mladi radnik (R)

Muškarci - Zone - Zona Drina 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Sevojno : Borac
04.10.2014 | 15:30 FAP : Zadrugar
05.10.2014 | 15:30 Radnički Stobeks : Zlatibor
04.10.2014 | 15:30 Ribnica : Brezovica
04.10.2014 | 15:30 Radjevac : Sloga 1940
05.10.2014 | 15:30 Sloga (S) : Polimlje
04.10.2014 | 15:30 Radnički (V) : Jedinstvo 1945
05.10.2014 | 15:30 Zlatar : OFK Osečina

Muškarci - Zone - Zona "Zapad" 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Župa : Rembas
04.10.2014 | 15:30 FUD : Levač
05.10.2014 | 15:30 Dragocvet : Juhor
05.10.2014 | 15:30 Lugomir : SFS Borac
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Trajal
05.10.2014 | 15:30 Temnić 1924 : Poljoprivrednik
05.10.2014 | 15:30 Kosanica : Jedinstvo (M)
04.10.2014 | 15:30 Borac (B) : Žitorađa

Muškarci - Zone - Zona "Istok" 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Rudar Alpos : Rudar (P)
05.10.2014 | 15:30 Brodoremont : BSK Bogovina
04.10.2014 | 15:30 Dunav : Brestovac 1946
04.10.2014 | 15:30 Rudar (B) : Svrljig
05.10.2014 | 15:30 Pukovac : Kablovi
04.10.2014 | 15:30 Nemetali : Moravica
04.10.2014 | 15:30 Rtanj : Bučje
05.10.2014 | 15:30 Bukovik : Napredak

Muškarci - Zone - Zona "Jug" 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Lužnica : Pusta Reka
05.10.2014 | 15:30 Ropotovo : Jedinstvo (B)
04.10.2014 | 15:30 SFK Morava : Balkanski
04.10.2014 | 15:30 SFK Moravac : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Vlasina : BSK Bujanovac
05.10.2014 | 15:30 Sloboda : Jedinstvo (BP)
04.10.2014 | 15:30 Nebeski andjeli : Jablanica
05.10.2014 | 15:30 Bobište : Sloga

Muškarci - Zone - Novosadsko-Sremska zona 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Index
05.10.2014 | 15:30 Borac : Hajduk
05.10.2014 | 15:30 LSK Laćarak : Jedinstvo (SP)
04.10.2014 | 15:30 Jugović : ŽSK
05.10.2014 | 15:30 Ljukovo : Kupinovo
04.10.2014 | 15:30 Omladinac : Sloga
04.10.2014 | 15:30 Mladost : Crvena zvezda
05.10.2014 | 10:00 Kabel : Graničar 1924 Sremac

Muškarci - Zone - Bačka zona 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 ŽAK : Tavankut
05.10.2014 | 15:30 OFK Odžaci : TSC
05.10.2014 | 15:30 Preporod : Subotica
04.10.2014 | 15:30 OFK Vrbas : Mladost (T)
04.10.2014 | 15:30 Srbobran : Polet
05.10.2014 | 15:30 Tisa : Bačka (P)
04.10.2014 | 15:30 Jadran : OFK Mladost APA
04.10.2014 | 15:30 Borac : Zadrugar

Muškarci - Zone - Banatska zona 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Radnički (S) : Borac (Starčevo)
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (NB) : Kozara
04.10.2014 | 15:30 Vršac United : Budućnost
05.10.2014 | 15:30 Borac (Sakule) : Železničar
04.10.2014 | 15:30 Radnički (K) : OFK Kikinda
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (BK) : Proleter
04.10.2014 | 15:30 Sloboda : Crvena Zvezda (RS)
04.10.2014 | 15:30 Mladost (L) : Sloga

Muškarci - Zone - Beogradska zona 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Lepušnica : Železničar
05.10.2014 | 15:30 Zvezdara : Balkan Mirijevo
04.10.2014 | 15:30 Radnički (NB) : Sremčica
04.10.2014 | 15:30 Lokomotiva : Crvena zvezda
05.10.2014 | 10:00 Grafičar : PKB
05.10.2014 | 15:30 Boleč : Jedinstvo
05.10.2014 | 15:30 Stepojevac Vaga : Vrčin

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga 9.kolo
05.10.2014 | 16:00 Ibar : Kraljevo Hajduk
05.10.2014 | 16:00 Ribnica : Radnički
05.10.2014 | 16:00 Budućnost : Mataruge
05.10.2014 | 16:00 Lazac : Pazar Juniors 2011
05.10.2014 | 16:00 Karađorđe : Goč
05.10.2014 | 16:00 Granit : OFK Ras
05.10.2014 | 16:00 Polet : Borac
04.10.2014 | 16:00 Gruža : Radnik

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Backovac Junajted : Napredak
05.10.2014 | 15:30 Spartak : Prijevor
05.10.2014 | 11:00 Slatina : Omladinac (Z)
05.10.2014 | 15:30 Mladost (P) : Jedinstvo (K)
05.10.2014 | 15:30 Ovčar : Donja Vrbava
04.10.2014 | 15:30 Parmenac : Kotraža
04.10.2014 | 15:30 Lunjevica : Mladost (A)
05.10.2014 | 15:30 Miokovci : Jedinstvo (GG)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca 8.kolo
05.10.2014 | 16:00 Arsenal : Kolonija
05.10.2014 | 16:00 Šumadinac : Borac
05.10.2014 | 16:00 Maršić : Korićani
05.10.2014 | 16:00 Seljak : Sloboda
05.10.2014 | 16:00 Sušica : Jedinstvo
04.10.2014 | 16:00 Jadran : Sloga (D)
05.10.2014 | 16:00 Mladost (P) : Ćava
05.10.2014 | 16:00 Vinogradi DB : Budućnost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Višesava : Polet
05.10.2014 | 15:30 Čajetina : Prvi partizan
05.10.2014 | 15:30 Perućac : Omladinac
04.10.2014 | 15:30 Budućnost : Napredak
05.10.2014 | 11:00 Ariljska rampa : GP Zlatibor
05.10.2014 | 15:30 Crnokosa : Jasen
05.10.2014 | 15:30 Železničar : Jedinstvo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga 7.kolo
04.10.2014 | 15:30 Spartak 1924 : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Joševa : Sovljak
04.10.2014 | 15:30 Pepeljevac : ZSK
04.10.2014 | 15:30 Banjani : Tulari
04.10.2014 | 15:30 OFK Jabučje : Kačer
05.10.2014 | 15:30 Tešnjar : Trlić
05.10.2014 | 15:30 OFK Divci : Junior Novo Naselje
05.10.2014 | 15:30 Kolubara : Rubribreza

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga 8.kolo
04.10.2014 | 15:00 Sindjelić : Jadar
05.10.2014 | 15:00 Antimon : Podrinje
05.10.2014 | 15:00 Borac (V) : Borac (L)
05.10.2014 | 15:00 Mladost (P) : Gučevo
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (Š) : BMR Petlovača
05.10.2014 | 15:00 Provo : Mačva 2005
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (MZ) : Hajduk Stanko
05.10.2014 | 15:00 Lipolist : Drina

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 ŽSK : Banja
05.10.2014 | 10:00 Šumadija : Vitlina-Bokanja
05.10.2014 | 15:30 Junkovac : Borac
05.10.2014 | 15:30 Partizan (D) : Partizan (BB)
04.10.2014 | 15:30 Karađorđe : BSK
05.10.2014 | 15:30 Aranđelovac : Šumadinac (N)
05.10.2014 | 15:30 Omladinac : Prvi srpski ustanak
05.10.2014 | 15:30 Šatornja : Šumadinac (S)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga 9.kolo
05.10.2014 | 15:30 Sloga (B) : Zadrugar (T)
05.10.2014 | 15:30 Rudar (K) : Integral
05.10.2014 | 15:30 Vojvoda Milenko : Radnički 1926
05.10.2014 | 15:30 Makce : Mlava (ML)
04.10.2014 | 15:30 Polet (SD) : Šapine
05.10.2014 | 15:30 Petar Dobrnjac : Napredak 1936
05.10.2014 | 15:30 Mlava (B) : Đerdap
05.10.2014 | 15:30 Krilaš : Mladost (B)
05.10.2014 | 15:30 Trgovački : Omladinac (M)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Glavaš : Železničar (K)
05.10.2014 | 15:30 Budućnost (R) : SASK
05.10.2014 | 15:30 Osipaonica : Šumadija
05.10.2014 | 15:30 Pobeda : Mladi borac
05.10.2014 | 15:30 Sloga (M) : Železničar (S)
05.10.2014 | 15:30 Budućnost (MK) : Udarnik
05.10.2014 | 15:30 Proleter : 7. Juli
05.10.2014 | 15:30 Vodice : Jedinstvo (K)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Kušiljevo : Mladi radnik
05.10.2014 | 15:00 OFK Bratstvo : Bratstvo
05.10.2014 | 15:00 Mladost (D) : Sloga (V)
05.10.2014 | 15:00 Napredak (Z) : Mladost (K)
05.10.2014 | 15:00 Napredak (D) : Budućnost
05.10.2014 | 15:00 Morava : Sloga (DV)
04.10.2014 | 15:00 OFK Tekstilac : Mladost (J)
04.10.2014 | 15:00 Morava 1918 : BSK

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga 10.kolo
05.10.2014 slobodan klub : Jastrebac
05.10.2014 Real : Kosovac
04.10.2014 Jug Bogdan : Omladinac
05.10.2014 Partizanski put : Dobrič
04.10.2014 Trbunje : Borac
05.10.2014 Mladost 1982 : Svetlost
04.10.2014 Polet : Kaćuša
04.10.2014 Topličanin : Pobeda
05.10.2014 Nikodije Stojanović Tatko : Dunđerski

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga 9.kolo
05.10.2014 | 15:30 Bošnjane : Mačkovac
04.10.2014 | 15:30 Blagotin : Omladinac
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo 1936 : Trudbenik
05.10.2014 | 15:30 Gradina : Mladi radnik
05.10.2014 | 15:30 Vinogradar : Gornji Stepoš
05.10.2014 | 15:30 Šanac : 13. April
05.10.2014 | 15:30 Čitluk : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Sloga (Ć) : Jastrebac
05.10.2014 | 15:30 Sloga (D) : Naupare

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Maglić : Obilić
04.10.2014 | 15:30 Bečej 1918 : Kulpin
04.10.2014 | 15:30 Tvrdjava : Titel
05.10.2014 | 15:30 Borac : Krila Krajine
05.10.2014 | 15:30 Stari Grad : Vojvodina
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Mladost Radost : Sutjeska
04.10.2014 | 15:30 Proleter : Hajduk

Muškarci - Okružne lige - PFL - Novosadska liga 9.kolo
04.10.2014 | 15:00 Veternik : Susek
04.10.2014 | 15:00 Šajkaš 1908 : Vinogradar
04.10.2014 | 15:00 OFK Futog : Mladost
05.10.2014 | 15:00 Proleter : OFK Sirig
05.10.2014 | 15:00 Dinamo : Fruškogorski partizan
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo : Tatra
05.10.2014 | 15:00 Petrovaradin : TSK
04.10.2014 | 15:00 Sofeks : OFK Slavija

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica 8.kolo
05.10.2014 Radnički : Sremac Graničar 1924
04.10.2014 Rudar : Napredak
04.10.2014 1. Maj : Jadran
05.10.2014 Hajduk 1925 Podunavac : Hajduk 1932
05.10.2014 OFK Zeka Buljubaša : Hrtkovci
05.10.2014 Donji Petrovci : PSK Putinci
04.10.2014 Partizan : Sloven
05.10.2014 Hajduk (D) : Budućnost

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Proleter : Njegoš
04.10.2014 | 15:30 Sloga : Vinogradar
04.10.2014 | 15:30 Obilić : Radnički 1905
05.10.2014 | 15:30 Eđšeg : Bajša
05.10.2014 | 15:30 AFK : Bačka
04.10.2014 | 15:30 Panonija IM Topola : Potisje
04.10.2014 | 15:30 Krivaja : Čoka
05.10.2014 | 15:30 Palić : Olimpija

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor 9.kolo
04.10.2014 | 15:00 Polet (K) : Sloga
04.10.2014 | 15:00 Graničar (G) : Kula
05.10.2014 | 15:00 Omladinac (D) : Rusin
05.10.2014 | 15:00 BSK : Omladinac (B)
05.10.2014 | 15:00 Lipar : Graničar (R)
05.10.2014 | 15:00 Kordun : Stanišić
05.10.2014 | 15:00 Hajduk : Terekveš
04.10.2014 | 15:00 Mladost : Dunav

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Jugoslavija : Jedinstvo Stević
05.10.2014 | 15:00 Vulturul : Partizan (G)
05.10.2014 | 15:00 Vojvodina : Crvena zvezda
04.10.2014 | 15:00 BAK : Hajdučica
05.10.2014 | 15:00 Sloga (BNS) : Radnički (B)
05.10.2014 | 15:00 Polet : Mladost (O)
04.10.2014 | 15:00 Omladinac (D) : Budućnost (A)
05.10.2014 | 15:00 Mladost (V) : Slavija

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Zadrugar : Vojvodina (B)
04.10.2014 | 15:30 Begej : Radnički Ratar
04.10.2014 | 15:30 Krajina : Vojvodina (P)
04.10.2014 | 15:30 Naftagas : Vojvodina (NM)
05.10.2014 | 15:30 Napredak : Crvena zvezda
04.10.2014 | 15:30 Bilećanin : Radnički
05.10.2014 | 15:30 Borac : Mladost
05.10.2014 | 15:30 ŽAK : Omladinac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A" 7.kolo
04.10.2014 | 15:30 PKB Kovilovo : Dunav-Sv.Stefan
04.10.2014 | 11:00 Komgrap : Resnik
05.10.2014 | 15:30 BSK 1925 : Borac (O)
04.10.2014 | 15:30 Zmaj 1953 : Sindjelić 2012(U)
05.10.2014 | 11:00 13. maj : Milutinac
05.10.2014 | 15:30 Banja (VB) : Policajac
05.10.2014 | 15:30 Brodarac : Poštar Zvezdara

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "B" 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Strelac : OFK Zabrežje
05.10.2014 | 15:30 Budućnost (Z) : Borac (L)
05.10.2014 | 15:30 Vranić : Veliki Borak
05.10.2014 | 15:30 Rušanj : Mladost (C)
05.10.2014 | 11:00 Prva Iskra : Mladost (Č)
05.10.2014 | 15:30 Šumadija (Š) : Radnički (R)
04.10.2014 | 15:30 Napredak (M) : Mladost (B)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C" 7.kolo
05.10.2014 | 10:00 Torlak : Nemenikuće
05.10.2014 | 10:00 Selo Mladenovac : Velika Krsna
05.10.2014 | 15:30 Heroj 1925 : Pudarci
04.10.2014 | 15:30 Vinča : Podunavac (R)
05.10.2014 | 15:30 Kosmaj : Pinosava
05.10.2014 | 15:30 Kovačevac : Dunavac (G)
05.10.2014 | 15:30 OFK Leštane : Vlaška

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Čekmin : Umac
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Mladi borac
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (G) : Progres
05.10.2014 | 15:30 Radnički : Budućnost
05.10.2014 | 15:30 Sloga : Jedinstvo (GS)
05.10.2014 | 15:30 OFK Brza : Železničar
05.10.2014 | 15:30 Šumadija : Plantaža
05.10.2014 | 15:30 Vučje : Zloćudovo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Padež : Napredak
04.10.2014 | 15:30 Tanasko Rajić : Vladimir Durković
05.10.2014 | 15:30 Borac : Željuša
05.10.2014 | 11:00 Jedinstvo : Gnjilan
04.10.2014 | 15:30 Spartak : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Zadrugar : Dragoš

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Deli Jovan : Ključ
05.10.2014 | 15:30 Slatina (B) : Poreč
05.10.2014 | 11:00 Sloga : Zlot
05.10.2014 | 15:30 Majdanpek : Blizna
04.10.2014 | 15:30 Rudna Glava : Branik
05.10.2014 | 15:30 Šarbanovac : Krivelj
05.10.2014 | 15:30 Radnički : Slatina (N)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Budućnost (P) : OFK Brzi Brod
05.10.2014 | 15:30 Morava : OFK Niš
04.10.2014 | 15:30 Aluminjum : Proleter (DV)
05.10.2014 | 15:30 Moravac 1948 : Palilulac
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Budućnost (PK)
05.10.2014 | 15:30 Vrtište : Proleter (M)
05.10.2014 | 15:30 Crvena zastava : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Rudar : Radnički 1936

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zaječarska okružna liga 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Polet : Radnički
05.10.2014 | 15:30 OFK Knjaz : Osnić
05.10.2014 | 15:30 OFK 019 Zaječar : ŠSK
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Midžor
05.10.2014 | 15:30 Borac : Pobeda
05.10.2014 | 15:30 Trebič : Rgotina
04.10.2014 | 15:30 Malinik : Vratarnica
05.10.2014 | 15:30 Omladinac : Sloga
05.10.2014 | 15:30 Svrljiška topla : Rudar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Bukuroca : Trešnjevka
05.10.2014 | 15:30 Mladost (S) : Roma
04.10.2014 | 15:30 Levosoje Talenat : OFK Alakince
04.10.2014 | 15:30 Biljači : Mladost (B)
05.10.2014 | 15:30 Vihor : Čelik
05.10.2014 | 15:30 Ternoci : Pavlovac
05.10.2014 | 15:30 Vranjska Banja : Pčinja

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kosovska okružna liga 2.kolo
05.10.2014 | 15:00 Radnički : Ugljare
05.10.2014 | 15:00 Brezovica : Gračanica
05.10.2014 | 15:00 Polet : Čaglavica
05.10.2014 | 15:00 Gracko : Sitnica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosovskog Pomoravlja 2.kolo
04.10.2014 | 15:30 slobodan klub : Mineralac
05.10.2014 | 15:30 Kusce : Glama
05.10.2014 | 15:30 Morava : Kriva Reka
05.10.2014 | 15:30 Sloga : Izmornik
05.10.2014 | 15:30 Rudar : Oskar

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" 7.kolo
05.10.2014 | 15:00 Ševac : Dunav
05.10.2014 | 15:00 Vojvodina (S) : Vladimirovac
04.10.2014 | 15:00 Partizan (U) : Potporanj
05.10.2014 | 15:00 Ratar : Jedinstvo (V)
05.10.2014 | 15:00 Karaš (J) : Vojvodina (CC)
05.10.2014 | 15:00 Partizan (K) : Dobrica
05.10.2014 | 15:00 Borac (VS) : Borac (VG)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Dolovo : Borac (P)
05.10.2014 | 15:00 Kolonija : BSK Bavanište
05.10.2014 | 15:00 Strela : Proleter
05.10.2014 | 15:00 Dinamo 1945 : Stari Tamiš
05.10.2014 | 15:00 Plavi Dunav 1932 : Budućnost (BB)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever 6.kolo
05.10.2014 | 15:00 slobodan klub : Spartak 1911
05.10.2014 | 15:00 Omladinac (O) : Unirea
05.10.2014 | 15:00 Tempo : Glogonj
05.10.2014 | 15:00 Pobeda : Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sever 7.kolo
05.10.2014 | 15:00 Crni Vrh : Napredak
05.10.2014 | 15:00 Mladost : Resavac
05.10.2014 | 15:00 Kupinovac : Vinorača
05.10.2014 | 15:00 Blagotin : Zenit
05.10.2014 | 15:00 Vinogradar : Morava
05.10.2014 | 15:00 Juhor : Partizan
05.10.2014 | 15:00 Kolare : Ursule

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jug 7.kolo
05.10.2014 | 15:00 Istok 63 : Javor
05.10.2014 | 15:00 Resavac : Napredak (Sv)
05.10.2014 | 15:00 Mladost (S) : Moravac
05.10.2014 | 15:00 Šumadija : OFK Batinac
05.10.2014 | 15:00 Rudar (S) : Napredak (St)
05.10.2014 | 15:00 Rudar (P) : Radnički
05.10.2014 | 15:00 Polet : Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Sremska liga 8.kolo
05.10.2014 Napredak : Fruškogorac
05.10.2014 Jedinstvo (P) : ČSK 1939
05.10.2014 Borac (M) : Fruška Gora
04.10.2014 Železničar : Noćaj
05.10.2014 Jedinstvo (M) : OFK Brestač
05.10.2014 Obilić 1993 : Sloga
05.10.2014 Graničar (G) : Graničar (K)
04.10.2014 Podrinje : Borac (K)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci 6.kolo
05.10.2014 | 15:00 Partizan : Rastina 1918
05.10.2014 | 15:00 OFK Šikara : Aleksa Šantić
04.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 1947 : Panonija
05.10.2014 | 15:00 OFK Metalac : Dinamo
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (R) : Radnički 1918

Muškarci - Međuopštinske lige - "A" liga FSG Zrenjanin 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Omladinac : OFK Gradnulica
05.10.2014 | 15:30 ŽFK Banat Bagljaš : Rusanda
05.10.2014 | 15:30 OFK Klek : Potisje
05.10.2014 | 15:30 Banat : Naftagas
05.10.2014 | 15:30 Lehel : ASK
05.10.2014 | 15:30 Borac : Proleter 2006

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva gradska liga Kraljevo 9.kolo
05.10.2014 | 16:00 Budućnost : Šumadija
05.10.2014 | 16:00 Stubal : Morava (M)
05.10.2014 | 16:00 Morava (S) : Magnohrom
04.10.2014 | 16:00 Čibukovac : Real
05.10.2014 | 16:00 Partizan : Grdica
05.10.2014 | 16:00 Napredak : Tavnik
05.10.2014 | 16:00 Proleter : Jedinstvo
05.10.2014 | 16:00 Vrnjci : Zvezda

Muškarci - Međuopštinske lige - MFL Vrbas-Titel-Žabalj 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Bačka
05.10.2014 | 15:30 Sloga : Jedinstvo (G)
05.10.2014 | 15:30 Miletić : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Hajduk : Obilić
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (BPS) : Iskra
05.10.2014 | 15:30 Vojvodina : Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Medjuopštinska Jablanička liga 8.kolo
  Sušica 2012 : Jedinstvo
  Bratstvo : Navalin
  Mladost (B) : Gradac
  Marjan MB : OFK Morava
  Sloboda : Moravac
  Mladost (DL) : Polet
  Lemind 1953 : Omladinac
  Morava (G) : Kumarevo 65

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Budućnost : Radnički Šabački
05.10.2014 | 15:00 Drina : Gorki
05.10.2014 | 15:00 Sloga : Mladi Borac
04.10.2014 | 15:00 Milicionar : Napredak
05.10.2014 | 15:00 Radnik : Partizan
05.10.2014 | 15:00 Cer : Duško
05.10.2014 | 15:00 Proleter : Majur
05.10.2014 | 15:00 Budućnost : Premijer

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Jadar" 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Mladost (DB) : Sloga (LŠ)
05.10.2014 | 15:00 7. Juli : Sloga (K)
05.10.2014 | 15:00 Milan Orlić : Stolice
05.10.2014 | 15:00 Cerova : Velika Reka
05.10.2014 | 15:00 Sloga (S) : Studenac
05.10.2014 | 15:00 Cer : Jedinstvo
05.10.2014 | 15:00 Borac : Mladost (B)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Sloga : Rubin (Z)
05.10.2014 | 15:30 Stari Trstenik : Kostrež
05.10.2014 | 15:30 Rubin (DS) : Beli Orlovi
05.10.2014 | 15:30 Mladost (DK) : Ratajac
05.10.2014 | 15:30 Župski biseri : Ribnik
05.10.2014 | 15:30 14. Oktobar : Varvarin
05.10.2014 | 15:30 Polet 57 : Donji Kopaonik

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novi Sad 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Bačka : RFK NS 1921
05.10.2014 | 15:30 Fruškogorac : Omladinac
05.10.2014 | 15:30 Sremac Beomal : Čenej
05.10.2014 | 15:30 Železničar : Centar

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac 7.kolo
04.10.2014 | 15:30 Pobeda : Sloga
05.10.2014 | 15:30 Ratar : Napredak
05.10.2014 | 15:30 Polet : Kraljevo
05.10.2014 | 11:00 Rutevac 1908 : Crvena Zvezda
05.10.2014 | 11:00 Vukašinovac : Polet
05.10.2014 | 11:00 Jedinstvo GVD : OFK Sloga
04.10.2014 | 15:30 Jastrebac : Draževac
04.10.2014 | 15:30 Tempo : Gredetin

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej 6.kolo
05.10.2014 | 16:00 2. Oktobar : Napredak
05.10.2014 | 16:00 Polet : Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad 6.kolo
05.10.2014 | 11:00 Jadar 2013 : Ribnikar
05.10.2014 | 15:30 Rajac : Liplje
05.10.2014 | 15:30 Iskra : Kolubara 2
05.10.2014 | 15:30 Polet : Gradac
05.10.2014 | 15:30 Milenko Pavlović : Beloševac
05.10.2014 | 15:30 Komanice : Borac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Žabare : Proleter
05.10.2014 | 15:30 Maskar : Radoje Domanović
04.10.2014 | 15:30 Jasenica : Kopljari
05.10.2014 | 15:30 Ranilović : B 2000
05.10.2014 | 15:30 Plaskovac : Misača
04.10.2014 | 15:30 Trnava : Mladi rudar
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Sloga

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Borac : Omladinac (Š)
05.10.2014 | 15:30 Rudar : BSK 1924
05.10.2014 | 15:30 Napredak 1927 : Mlava
05.10.2014 | 15:30 Radnički : Rade Milošević
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Dragoš
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Omladinac (B)
05.10.2014 | 15:30 Omladinac (S) : Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Hercegovac : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Bačka : Neštin
05.10.2014 | 15:30 Vajska : Bački Hajduk
05.10.2014 | 15:30 Borac 46 : Soko
05.10.2014 | 15:30 Krivanj : Slavija

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ 7.kolo
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (Lj) : Napredak (B)
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo (D) : Polet (V)
05.10.2014 | 15:30 Borac (K) : Sloga (Ć)
05.10.2014 | 15:30 Napredak 1934 : OFK Braničevo
05.10.2014 | 15:30 Vihor : Dizel
05.10.2014 | 15:30 Sloga (D) : Dunavac
04.10.2014 | 15:30 Žitkovica : Kurjače

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Čačak 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 Prijatelji : Premeća
05.10.2014 | 15:30 Lugovi : Morava (K)
05.10.2014 | 15:30 Kej : Budućnost
05.10.2014 | 15:30 Polet : Čačak 94
05.10.2014 | 15:30 Vujan : Morava (M)
05.10.2014 | 15:30 BIP : Zadrugar
05.10.2014 | 15:30 Planinac : Rakova

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Kanjiža-Senta-Ada 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Olimpija : Horgoš 1911
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Tornjoš
05.10.2014 | 15:30 Tisa B : Šampion

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica 6.kolo
04.10.2014 | 15:30 Tolić : Popadić
05.10.2014 | 15:30 Orao : Toplica
05.10.2014 | 15:30 Gornji Lajkovac : Proleter
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Vojvode
05.10.2014 | 15:30 Gornji Mušić : Paštrić
05.10.2014 | 15:30 Stari drugari : Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca 8.kolo
05.10.2014 | 16:00 OFK Bagremar : Botunje
05.10.2014 | 16:00 Azbest : Kremenac
05.10.2014 | 16:00 Žeželj : Hajduk
05.10.2014 | 16:00 Sloga : Šumarice 2008
05.10.2014 | 16:00 Šumadija 1934 : 21. oktobar
05.10.2014 | 16:00 Zastava : Kutlovo
05.10.2014 | 16:00 Srbija : Seljak
05.10.2014 | 16:00 Mladost Teferič : Košutnjak

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja 5.kolo
  Budućnost : Roham
  Terekves : Proleter
  1.Oktobar : Bega
  Olimpija : Progresul

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Velika Plana 4.kolo
05.10.2014 | 15:00 Obilić : Polet
04.10.2014 | 15:00 Bresje Superior : Omladinac
05.10.2014 | 15:00 Karadjordje : Jasenica

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Sečanica : Sloga 1948 (M)
05.10.2014 | 15:30 Čegar 1946 (DM) : Mramor 1927
05.10.2014 | 15:30 Mladost (DK) : Vulkan 1963
05.10.2014 | 15:30 Delijski Vis : AZ Borac 2014
05.10.2014 | 15:30 Čegar 2013 (K) : Mladost 1954 (DM)
05.10.2014 | 15:30 Sloga (DT) : Morava 1949
05.10.2014 | 15:30 Stevan Nešticki : Supovac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A" 4.kolo
05.10.2014 | 10:00 Šećeranac Ada : BUSK
05.10.2014 | 15:30 Posavac : Obilić
05.10.2014 | 15:30 OFK Petrovčić : Busije
04.10.2014 | 15:30 Studenski Grad : Institut
05.10.2014 | 15:30 Šumadinac (B) : Borac (P)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" 4.kolo
04.10.2014 | 15:30 Mladi proleter : OFK Crvenka
  Rekreativo 011 : Bratstvo
04.10.2014 | 15:30 Olimpija : Sparta
05.10.2014 | 15:30 Dedinje : Mladost (JR)
04.10.2014 | 15:30 Pionir : Dunavac (D)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lajkovac 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 Mladost : Sloga
04.10.2014 | 15:30 Ratkovac : Lajkovac
05.10.2014 | 15:30 Strmovo 1968 : Nepričava

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega 9.kolo
05.10.2014 | 15:30 Lazarica : Glumač
05.10.2014 | 15:30 Avijatičar : Bakionica
05.10.2014 | 15:30 Trešnjica : Plavi Tok
05.10.2014 | 15:30 Ježevica : Savinac 1933
05.10.2014 | 15:30 Pobeda : Sečica
05.10.2014 | 15:30 Blagaja : Duškovci
05.10.2014 | 13:30 Gorobilje : Dobrinjac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Šilopaj : Ozrem PMH
05.10.2014 | 15:30 Mladi rudar : Omladinac
05.10.2014 | 15:30 Takovski Ustanak : Šumadija
05.10.2014 | 15:30 Majdan : Brezak
05.10.2014 | 15:30 Jablanica : Ozremica
05.10.2014 | 15:30 Mladost 09 : Velereč 94

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Negotin 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Kovilovo : Samarinovac
05.10.2014 | 11:00 Miloševo : Čubra
05.10.2014 | 11:00 Malajnica : Ratar
05.10.2014 | 15:30 Polet : BSK 1934
05.10.2014 | 15:30 Urovica : OFK Tamnič
05.10.2014 | 15:30 Srbovo : OFK Sikole
05.10.2014 | 15:30 Graničar : Smedovac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "C" 4.kolo
05.10.2014 | 15:30 OFK Mladost : Hajduk
05.10.2014 | 15:30 Minel : Heroj Polet
05.10.2014 | 15:30 Avala 1939 : Partizan

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pirot 6.kolo
04.10.2014 | 15:30 Jerma : Sloboda
04.10.2014 | 15:30 Mladost : Veliki Suvodol
04.10.2014 | 15:30 Zvezda : Rongo Siti
05.10.2014 | 15:30 Lokomotiva : Pobeda
05.10.2014 | 15:30 Provalija : Temac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Subotica 6.kolo
04.10.2014 | 15:30 Dušan Silni : Udarnik
05.10.2014 | 15:30 Čantavir : Elektrovojvodina
05.10.2014 | 15:30 Lokomotiva : Žednik
05.10.2014 | 15:30 Bratstvo : Đurđin
05.10.2014 | 15:30 Bikovo : Solid

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kladovo 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Velika reka : Lokomotiva
05.10.2014 | 15:30 Kladušnica : Pontes
05.10.2014 | 15:30 Egeta : Koča Andjelković
05.10.2014 | 15:30 Lovćen : Velika Vrbica
05.10.2014 | 15:30 Rtkovo : Omladinac
05.10.2014 | 15:30 Mala Vrbica : Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Gunjevac : Dimitrije Tucović
05.10.2014 | 15:30 Tvrdojevac : Crvena Jabuka
04.10.2014 | 15:30 Rudar : Polet
04.10.2014 | 15:30 Kalenić : Proleter
05.10.2014 | 15:30 Stepanje : OFK Stublenica
05.10.2014 | 15:30 Omladinac : Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac 4.kolo
04.10.2014 | 15:30 Graničar : Deli Jovan
05.10.2014 | 15:30 Polet 1959 : Timok
05.10.2014 | 15:30 Lovac : Grlište
05.10.2014 | 15:30 Kosovo : Nacional
04.10.2014 | 15:30 Šljivar : Kastrum

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga 4.kolo
04.10.2014 | 15:00 Proleter : Palanka
05.10.2014 | 15:00 Udarnik : Budućnost
05.10.2014 | 15:00 Bašin : Radnik
05.10.2014 | 15:00 Bačinac : Beli Orlovi

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lučani 7.kolo
05.10.2014 | 15:00 Vrelo : Sloga
05.10.2014 | 15:00 Gorušica : Dedinje Junajted
04.10.2014 | 15:00 Bjelica : Gradina
05.10.2014 | 11:00 Prilike : Brezova
05.10.2014 | 15:00 Jelica : Jedinstvo
05.10.2014 | 15:00 Radnički : Bratstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Doljevac 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 Moravac (ZT) : Mekiš
04.10.2014 | 15:30 Grkinja : Pobeda
04.10.2014 | 15:30 Doljevac 1971 : Toplica
05.10.2014 | 15:30 Moravac (Č) : Dušnik

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Karađorđe : Mladost MG
05.10.2014 | 15:30 Mladost (R) : Bare
05.10.2014 | 15:30 BSK : Kusovac
04.10.2014 | 15:30 Crvena zvezda : Kotlenik
05.10.2014 | 15:30 Pobeda : Sloga
05.10.2014 | 15:30 Lokomotiva : Marjan
05.10.2014 | 15:30 Grivac : Beli Orlovi

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Morava" 4.kolo
05.10.2014 | 15:00 OFK Papazovac : Skobalj
04.10.2014 | 15:00 OFK Slavija : Vučak
05.10.2014 | 15:00 Vrbovac : Sloga
05.10.2014 | 15:00 Hajduk Veljko : Jezava

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija" 4.kolo
05.10.2014 | 15:00 Petrijevac : Kolarac
05.10.2014 | 15:00 Ravni Gaj : Lunjevac
04.10.2014 | 15:00 Omladinac (S) : Drugovac
05.10.2014 | 15:00 Crvena zvezda : Podunavac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Kruševac FSRO 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Dvorane : Kupci
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Rasina
05.10.2014 | 15:30 Kapidžija : Sloga
05.10.2014 | 15:30 Dedina : Parunovac
05.10.2014 | 15:30 Dušan Ristić : Mudrakovac
05.10.2014 | 15:30 Sebečevac : Sokolovi
05.10.2014 | 15:30 BSK : Žabare

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš 4.kolo
04.10.2014 | 15:30 Tomislavci : Njegoš B
04.10.2014 | 15:30 Sloboda : Pobeda
04.10.2014 | 15:30 Mićunovo : Sokolac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Sokobanja 3.kolo
05.10.2014 | 15:30 Napredak 1976 : slobodan klub
04.10.2014 | 15:30 Hajduk : Rtanj
04.10.2014 | 15:30 Bukovik : Jedinstvo 1952
04.10.2014 | 15:30 Mladost : Palilulac
05.10.2014 | 15:30 Sloga : Sloboda 2013
05.10.2014 | 15:30 Slemen : Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Galeb : Dumača
05.10.2014 | 15:00 Karađorđe : Mladost (PP)
05.10.2014 | 15:00 Jevremovac : Vlašić
05.10.2014 | 15:00 Pričinović : Mladost (Z)
05.10.2014 | 15:00 Sloga Trgošped : Radnički (K)
05.10.2014 | 15:00 Trešnjevka : Mrovska
05.10.2014 | 15:00 Cerić : Sloga (K)
05.10.2014 | 15:00 Volujac : Dobrava
12.11.2014 | 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Radnički (K)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vršac-Bela Crkva 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Radnički 1927 : Hajduk
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (O) : Vinogradar
05.10.2014 | 15:00 Omladinac : Banat
05.10.2014 | 15:00 Vitorul : Karaš (K)

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac 8.kolo
03.10.2014 | 15:30 Metalac : Sopot
05.10.2014 | 15:30 Dunav : Zemljoradnik
05.10.2014 | 15:30 Beli Orao : Napredak 1947
03.10.2014 | 15:30 Mip Majdan : Proleter
05.10.2014 | 15:30 Sloga 1936 : Napredak (P)
05.10.2014 | 15:30 Sloga (L) : Sloga (D)
05.10.2014 | 15:30 Ljubičevo : Dunavac
05.10.2014 | 15:30 Pobeda : Stig 1955

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Verko : Mladost 2013
05.10.2014 | 15:30 Mladost (B) : Dragojevac
04.10.2014 | 15:30 Hajduk : Petrovac 74
05.10.2014 | 15:30 Sloga 1949 : Sloga (R)
04.10.2014 | 15:30 Žika 2013 : Polet
05.10.2014 | 15:30 Skupljen 2013 : Krnule 09

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina 5.kolo
05.10.2014 Šipurske livade : Rankovac
04.10.2014 Pocerina : Mladost (S)
04.10.2014 Bojić : OFK Varna
05.10.2014 Grušić : Sinošević

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred) 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 Proleter : Sloga
05.10.2014 | 15:30 Vizić : Budućnost
05.10.2014 | 15:30 Slavija : Jednota 1950

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Lazarevac 7.kolo
05.10.2014 | 11:00 Vreoci : Polet
05.10.2014 | 15:00 Mladi borac : Rudar
04.10.2014 | 15:00 Mladi radnik : Sloboda
04.10.2014 | 15:00 TEK Sloga : BSK
04.10.2014 | 15:00 Šumadija : Lazarevac
04.10.2014 | 15:00 OFK Burovo : OFK Radnički
05.10.2014 | 15:00 Budućnost : Bistrica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Paraćin 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Mladost : Radnik
05.10.2014 | 15:00 Buljane : Zlatica Taun
05.10.2014 | 15:00 ISK Izvor : Vihor
05.10.2014 | 15:00 Heroj : Omladinac
05.10.2014 | 15:00 Omladinski : Popovac
05.10.2014 | 15:00 Sloboda : Železničar
05.10.2014 | 15:00 OFK Borac : Budućnost (L)

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Istok" 7.kolo
04.10.2014 | 15:30 Nomanica : Goblen
04.10.2014 | 15:30 Napredak : Jašunja
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : OFK Bobište
04.10.2014 | 15:30 Ofk Bratstvo : Grdanica 024
05.10.2014 | 15:30 Vlasina 2014 : Gornje Krajince

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ruma - Irig 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Sremac : Sremski vitezovi
05.10.2014 | 15:30 Mladost (B) : OFK Kraljevci
05.10.2014 | 15:30 Fruškogorac : Borac
05.10.2014 | 15:30 Polet : Vojvodina
05.10.2014 | 15:30 27. Oktobar : Car Uroš
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Mladost (P)
05.10.2014 | 15:30 Planinac : Sloga

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Zapad" 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Veternica 1926 : Turekovac
05.10.2014 | 15:30 Atletiko : BSK
05.10.2014 | 15:30 Rudar 1973 : Real
04.10.2014 | 15:30 Milanovo : Veliko Trnjane

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Krupanj 5.kolo
04.10.2014 | 15:00 Krasava : Tolisavac - VT
04.10.2014 | 15:00 DB Junajted : Bratstvo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pećinci 6.kolo
05.10.2014 | 15:00 Graničar : Šumar
05.10.2014 | 15:00 Kameni : Srem
05.10.2014 | 15:00 Sloven : Lovac
05.10.2014 | 15:00 Sremac : Mladost
05.10.2014 | 15:00 Sloboda : Vitez

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Indjija - Stara Pazova 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Polet : Inđija 2
05.10.2014 | 15:00 Dunav : Borac (S)
05.10.2014 | 15:00 Borac (J) : Fruškogorac
05.10.2014 | 15:00 Krušedol : Sloga

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Sremska Mitrovica 8.kolo
05.10.2014 | 15:00 Napredak : Borac (R)
05.10.2014 | 15:00 Mitros : Sloga (Z)
05.10.2014 | 15:00 OFK Bosut : Borac (VR)
05.10.2014 | 15:00 Sloga (Č) : Sremac
05.10.2014 | 15:00 Srem : Planinac
05.10.2014 | 15:00 BSK : Grgurevci

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šid 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 OFK Bačinci : Jedinstvo
05.10.2014 | 15:30 Omladinac (B) : Omladinac (M)
05.10.2014 | 15:30 Sinđelić : OFK Bikić
05.10.2014 | 15:30 Jednota : Graničar
05.10.2014 | 15:30 Hajduk : Bratstvo
05.10.2014 | 15:30 Napredak : Borac
05.10.2014 | 15:30 Sremac : OFK Bingula

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Valjeva 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Paune : Dupljaj
05.10.2014 | 15:30 Mladi radnik : Brđanac
05.10.2014 | 11:00 Bujačić : Lukavac
05.10.2014 | 11:00 Žabari : Rakac Stave
05.10.2014 | 15:30 OFK Povlen : Mladost (VK)
05.10.2014 | 15:30 Mali korak : Borac
05.10.2014 | 15:30 Kotešica : Zadrugar

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok" 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 Mladost (L) : Jedinstvo
04.10.2014 | 15:30 Vukan : Manastirica
04.10.2014 | 15:30 Bata Bulić : Brana Paunović
04.10.2014 | 15:30 Melnica : Mladost (R)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" 5.kolo
05.10.2014 | 15:30 BSK :
04.10.2014 | 15:30 Soko : Burovac
04.10.2014 | 15:30 Radnik : Dobrnje
04.10.2014 | 15:30 Omladinac B : Laolac
04.10.2014 | 15:30 7. juli : Sloga 1952

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo 4.kolo
05.10.2014 | 15:30 OFK Meljak : Beljina
05.10.2014 | 15:30 Lisović : OFK Borac

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" 5.kolo
05.10.2014 | 16:00 Musina reka : Žiča
04.10.2014 | 16:00 Bogutovačka Banja : Omladinac
05.10.2014 | 16:00 BSK 2014 : Mladost
04.10.2014 | 16:00 Mlada krila : Studen Vitez

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava" 5.kolo
04.10.2014 | 16:00 Popovići : Zgodačica
04.10.2014 | 16:00 Stara Čaršija : Mladost 1981
04.10.2014 | 16:00 Mladost 1925 : Miločajac
05.10.2014 | 16:00 Jedinstvo : Jovo Kursula

Muškarci - Opštinske lige - Prva gradska liga Jagodina 6.kolo
05.10.2014 | 15:00 PSS-192 : Morava (R)
05.10.2014 | 15:00 Šantarovac : OFK Borac
04.10.2014 | 15:00 Bresje : Osaonica
05.10.2014 | 15:00 Jedinstvo : Trnava
05.10.2014 | 15:00 Omladinac : Kolonija
05.10.2014 | 15:00 Sloboda : Partizan (M)

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Obrenovac 5.kolo
28.09.2014 | 15:30 Borac : Zvezda
28.09.2014 | 15:30 Omladinac : Duboko
28.09.2014 | 15:30 Krtinska : Posavina
28.09.2014 | 15:30 OFK Urovci : Rvati
28.09.2014 | 15:30 Trstenica : Jedinstvo
28.09.2014 | 15:30 Poljane : Vukićevica
28.09.2014 | 15:30 Belo Polje : Polet

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac 3.kolo
04.10.2014 | 15:30 Vrbica : Trešnjevica
05.10.2014 | 11:00 Gorski car : Brezovac
05.10.2014 | 10:00 Prvi srpski ustanak II : Venčani
04.10.2014 | 15:30 Tulež : Šamot

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Mladost (DD) : Mladost (G)
05.10.2014 | 15:00 Prva Iskra : Jelav
04.10.2014 | 15:00 TE Gučevo : Vidojevica
04.10.2014 | 15:00 Granit : Luk
05.10.2014 | 15:00 Hajduk : Rudar

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Despotovac 4.kolo
04.10.2014 Sindjelić : Planinac
05.10.2014 Resava : Beljanica
05.10.2014 15.avgust 1950 : Zelenika
05.10.2014 Rudar : Mladi radnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik 7.kolo
04.10.2014 | 17:00 Rujišnik : Sloboda 1948
04.10.2014 | 17:00 Moravac-C 74 : Stara Čaršija
04.10.2014 | 17:00 Topoljak : Jugovići
05.10.2014 | 17:00 Stragari : Mladost
05.10.2014 | 17:00 Stevka Božurevka : Vinogradar
05.10.2014 | 17:00 Omladinac : Morava
05.10.2014 | 17:00 Borjak 2013 : Kamenorezac 76

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ljubovija 5.kolo
04.10.2014 | 13:00 Grabovica : Lonjin
05.10.2014 | 13:00 Azbukovica : Crnča
04.10.2014 | 13:00 Vrhpolje : OFK Donja Ljuboviđa
04.10.2014 | 13:00 Sloga (DB) : Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić 5.kolo
04.10.2014 | 15:00 Sloboda : Stojan Lazarac
04.10.2014 | 15:00 Bair : Šumice
04.10.2014 | 15:00 Napredak (BP) : Omladinac
04.10.2014 | 15:00 Napredak (U) : Mladost (O)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Alibunar-Plandište 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Lokve : Graničar
05.10.2014 | 15:00 Banat : Solunac
04.10.2014 | 15:00 Gaj : Crvena Zvezda
05.10.2014 | 15:00 Janošik : Sloga

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot 6.kolo
05.10.2014 | 16:00 Sibnica : Sloga 2012
04.10.2014 | 16:00 Vis : Rudar 2012
04.10.2014 | 16:00 Stojnik : Vojvoda
05.10.2014 | 16:00 OFK Rogača : OFK Slatina
05.10.2014 | 16:00 4 Juli : Ropočevo
05.10.2014 | 13:30 Mladost : Drlupa

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Rača 4.kolo
05.10.2014 | 15:30 Karadjordje 2013 : Napredak
04.10.2014 | 15:30 Meteor : Feniks
05.10.2014 | 15:30 Mladost (B) : Mladost (CK)
05.10.2014 | 15:30 Šumadija : Badnjevac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Merošina 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 Padina 1989 : Jastrebac
05.10.2014 | 15:30 Baličevac 1974 : Jugovići 1976
05.10.2014 | 15:30 Belfast : Mladost 1976
05.10.2014 | 10:00 Rad 1974 : Sloga 1980
05.10.2014 | 10:00 Borac : Dobrič 1974

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Mačva 5.kolo
04.10.2014 | 15:00 Maovi : Culjković
04.10.2014 | 15:00 Zadrugar : Omladinac
04.10.2014 | 15:00 Metaloplastika : Torpedo 1924
04.10.2014 | 15:00 Napredak (R) : Napredak (Š)
04.10.2014 | 15:00 POFK Letnjikovac : Sloga

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava 6.kolo
04.10.2014 | 15:00 Dušan Silni : Žabar
05.10.2014 | 11:00 Sava : Mladost
04.10.2014 | 15:00 Miloš Pocerac : Jedinstvo
04.10.2014 | 15:00 OFK Jelen : Korman

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žabari 5.kolo
04.10.2014 | 15:30 OFK Porodin : Mladost
05.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Proleter
05.10.2014 | 15:30 Napredak : Pomoravlje
05.10.2014 | 15:30 Udarnik : Budućnost
05.10.2014 | 15:30 Sloga : BSK

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žagubica 5.kolo
05.10.2014 | 15:30 Mladost : Borac
05.10.2014 | 15:30 Budućnost : Jasenovac
05.10.2014 | 15:30 OFK Homolje : Zvezda
05.10.2014 | 15:30 Zadrugar : Laznica
05.10.2014 | 15:30 Mlava : Best

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Varvarin 5.kolo
04.10.2014 | 15:00 Velika Morava : Gradac
05.10.2014 | 15:00 Parcane : Borac
05.10.2014 | 15:00 Čukarički : Mladost
05.10.2014 | 15:00 Pobeda : OFK Orašje

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Veliko Gradište 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Pečanica : slobodan klub
05.10.2014 | 15:00 Sloga-TOP : Ram
05.10.2014 | 15:00 Srednjevo : Graničar 2013
05.10.2014 | 15:00 Pek : Mladi Borac
05.10.2014 | 15:00 Radnički : Carevac
05.10.2014 | 15:00 Desine : Kumane

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Kruševac grupa "Rasina" 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Polet : Pepeljevac 1947
04.10.2014 | 15:30 Lipovac : Štitari
05.10.2014 | 15:30 Modrica : Drugari
05.10.2014 | 15:30 Grkljane : Bukovica
04.10.2014 | 15:30 Zdravinje : Šavrane
04.10.2014 | 15:30 Trmčari : Vitanovac 08
04.10.2014 | 15:30 Zmajevac : Jablanica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pek-Kučevo 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Kaona : Neresnica
05.10.2014 | 15:00 Sloga : Radenka

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Topola 3.kolo
04.10.2014 | 15:00 Borac : OFK Jarmenovci
04.10.2014 | 15:00 Mladost : ZT Gorovič
05.10.2014 | 10:00 Budućnost : Krćevac 04

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Malo Crniće 4.kolo
05.10.2014 | 15:30 Stig (MC) : Stig (C)
05.10.2014 | 15:30 Radnik : Kobilje

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Golubac 3.kolo
  Mrčkovac : Polet
  Električar : OFK Vinci
  Dobra : Usije
  Barič : Žika Marković Uča

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Zapad" 5.kolo
05.10.2014 | 14:30 Jedinstvo : OFK Takovo
05.10.2014 | 14:30 Vrelo : Kolubara
05.10.2014 | 14:30 Brgule : Radnik
05.10.2014 | 14:30 Vukona : Strelac 001

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Istok" 4.kolo
05.10.2014 | 14:30 Sloga : Šarbane
05.10.2014 | 14:30 Dokmir : Murgaš 2012
05.10.2014 | 14:30 OFK Paljuvi : Pambukovica
05.10.2014 | 14:30 Zvizdar : Čučuge

Muškarci - Opštinske lige - Treća liga Kragujevca 3.kolo
05.10.2014 | 16:00 Divostin : Đuriselac
05.10.2014 | 16:00 Studenac : Borac

Muškarci - Opštinske lige - Levačka liga OFS Rekovac 4.kolo
04.10.2014 | 15:00 slobodan klub : Goša
04.10.2014 | 15:00 Mladost : OFK Tvrđava
04.10.2014 | 15:00 Šumadinac : Šumadija
05.10.2014 | 15:00 Polet : Beočić

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aleksandrovac 3.kolo
05.10.2014 | 15:00 Mladost (G) : OFK Gnjila
05.10.2014 | 15:00 Mladi Gorani : Mladost (R)
05.10.2014 | 15:00 Garevina : Baštovan

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Mladenovac 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Borac : Napredak (D)
05.10.2014 | 15:30 OFK Student : Ivanča
04.10.2014 | 15:30 OFK Mladenovac : Šumadija 1962
05.10.2014 | 15:30 Šepšin : Markovac
05.10.2014 | 15:30 Napredak (M) : Omladinac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ćuprija 2.kolo
05.10.2015 | 15:00 Supska : Budućnost
05.10.2015 | 15:00 Mladost : Sloga
05.10.2015 | 15:00 Krušar : Polet

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Knić 3.kolo
04.10.2014 Kotlenik : Mladost
04.10.2014 Omladinac : Jedinstvo
04.10.2014 Mladi Radnik : Polet

Muškarci - Crna Gora - Prva liga Crne Gore 10.kolo
04.10.2014 Berane : Lovćen
04.10.2014 Budućnost : Bokelj
04.10.2014 Mladost : Grbalj
04.10.2014 Mornar : Rudar
04.10.2014 OFK Petrovac : Zeta
04.10.2014 Sutjeska : Mogren

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Prva liga Republike Srpske 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Napredak : Podrinje
04.10.2014 | 15:30 Drina HE : Tekstilac
04.10.2014 | 15:30 Vlasenica : Krupa
04.10.2014 | 15:30 Sloboda (NG) : Rudar Prijedor
05.10.2014 | 15:30 Sloboda (MG) : Mladost
04.10.2014 | 15:30 Leotar : Proleter
04.10.2014 | 15:30 Sutjeska : Kozara

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Istok 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Zvijezda Brgule : Jedinstvo
04.10.2014 | 15:30 Radnički : Sloga Junajted
04.10.2014 | 15:30 Glasinac 2011 : Lokomotiva
04.10.2014 | 15:30 Rudar : Mladost (BS)
04.10.2014 | 15:30 Ilićka 01 : Velež
04.10.2014 | 15:30 Gorica : Famos
04.10.2014 | 15:30 Proleter : Mladost (R)

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Zapad 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Liješće : Omarska
04.10.2014 | 15:30 Mladost : Laktaši
04.10.2014 | 15:30 Ljubić : Sloga
04.10.2014 | 15:30 Župa Superpetrol : Borac (KD)
04.10.2014 | 15:30 Jedinstvo : Mineral
04.10.2014 | 15:30 BSK : Ozren
04.10.2014 | 15:30 Modriča : Borac (Š)

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Zapad 9.kolo
04.10.2014 Sloga (T) : Gomionica
04.10.2014 Karanovac : Mladost (S)
04.10.2014 Lauš : Ravan
04.10.2014 FSA : Budućnost
04.10.2014 Progres : Naprijed Horizont
04.10.2014 Brdo : Sloga (S)
04.10.2014 Dubrave : Potkozarje
04.10.2014 Mladost (KV) : Lijevče

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Istok 8.kolo
04.10.2014 | 15:30 Bratstvo : Jardan
04.10.2014 | 15:30 Trnovica : Guber
04.10.2014 | 15:30 Proleter-RJ : Jedinstvo (B)
04.10.2014 | 15:30 Birač : Zadrugar
04.10.2014 | 15:30 Srpska Varoš : Šekovići
04.10.2014 | 15:30 Majevica : Lokanj
04.10.2014 | 15:30 Podrinje : Jedinstvo (R)

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Jug 7.kolo
05.10.2014 Rudo : Hercegovac
05.10.2014 Rudar : Željeznica
05.10.2014 Stakorina : Romanija

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Banja Luka 7.kolo
05.10.2014 Šnjegotina : Čelinac
05.10.2014 Vrbas : Borac (ID)
05.10.2014 Željezničar : Omladinac
05.10.2014 Rekreativo : Mladost
05.10.2014 Gorica : Džaja
05.10.2014 Polet Krajišnik : Borac 1926

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Doboj 8.kolo
05.10.2014 Kladari Gornji : Sloboda
05.10.2014 Mladost (D) : Crkvina
05.10.2014 Zadrugar : Borac
05.10.2014 Rudar : Sloga (J)
05.10.2014 Pelagićevo : Sloga (DP)
05.10.2014 Mladost (T) : Ukrina
05.10.2014 Zvijezda : Bratstvo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Gradiška 8.kolo
05.10.2014 Sloboda : Kozara
05.10.2014 Mladost (B) : Biseri
05.10.2014 Borac (M) : Mladi Krajišnik
04.10.2014 Jablanica : Sloga DIPO
05.10.2014 Tamaris : Mladost (G)
05.10.2014 Borac (Š) : Ratar
05.10.2014 Torpedo : Milan

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Birač 6.kolo
  Srpski Soko : Tabanci
  Budućnost (S) : Budućnost (P)
  Branjevo : Polet
  Jasenica : Milići

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Prijedor 7.kolo
05.10.2014 Brzi : Željezničar
05.10.2014 Sloga : Mrakovica
05.10.2014 Kozara : Gomjenica
05.10.2014 Radnik Urije : Plamen
05.10.2014 Bratstvo : Berek 1975
05.10.2014 Knežopoljac : Slaven

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Četvrta liga RS – Semberija 8.kolo
05.10.2014 | 15:30 BUK : Sloboda
05.10.2014 | 15:30 Partizan : Drina Amajlije
04.10.2014 | 15:30 Akademac-UIS : BSK Ledinci
04.10.2014 | 15:30 Sloga 94 : Semberija
05.10.2014 | 15:30 Međaši : Jedinstvo
05.10.2014 | 15:30 Priboj : Magnojević 01
05.10.2014 | 15:30 Novo Doba : Balatun

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Šamac 4.kolo
  Jedinstvo : Sutjeska
  Polet : Sloga
  Bosna : Jedinstvo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Doboj 6.kolo
05.10.2014 | 16:00 Borac 1975 : 27. Juli
05.10.2014 | 16:00 Borac (K) : Vučijak
05.10.2014 | 16:00 Željezničar : Zborište
05.10.2014 | 16:00 4. Juli : Zvijezda
05.10.2014 | 16:00 Borac (L) : BSK
05.10.2014 | 16:00 Hajduk : Polet

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Modriča 6.kolo
  Mladost : Omladinac
  Skugrić 1964 : Zadrugar
  Sloga 73 : Sloga (KG)
  Radnički : Partizan
  Bosna 1977 : Trebavac

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga Gradiška - Zapad 7.kolo
05.10.2014 | 15:30 Obradovac 1:1 13 Skojevki
05.10.2014 | 15:30 Kalemi 0:0 Bratstvo (K)
05.10.2014 | 15:30 Omladinac 3:6 Bratstvo (O)
05.10.2014 | 15:30 Vilusi 0:2 Novi Napredak
05.10.2014 | 15:30 Stevan Dukić 5:0 Polet
05.10.2014 | 15:30 Borac 0:0 Laminci

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Prijedor 6.kolo
05.10.2014 | 15:30 Rasavci : Partizan
04.10.2014 | 15:30 Radnik : Podgrmeč
05.10.2014 | 15:30 Kiseljak : Moštanica
05.10.2014 | 15:30 Omladinac : Blatna
05.10.2014 | 15:30 Svodna : Rudar

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Četvrta liga RS – Posavina 7.kolo
05.10.2014 | 16:00 Mladost (L) : Crvena zvijezda
05.10.2014 | 16:00 Grčica : Sava 04
05.10.2014 | 16:00 Jugović : Brezik
05.10.2014 | 16:00 Obilić : Gredice
05.10.2014 | 16:00 Krbeti : Omladinac
05.10.2014 | 16:00 Sveti Jovan : Mladost (S)
05.10.2014 | 16:00 Mladost 2003 : Mladost (T)

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac 6.kolo
05.10.2014 | 15:00 Borac : Strmovo
04.10.2014 | 15:00 Petka : Dimitrije Tucović
05.10.2014 | 15:00 Sloga : 20. Oktobar

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Obrenovac 5.kolo
  | 15:30 Ljubinić : Skela
  | 15:30 Pobeda : Zadrugar
  | 15:30 Tornado : Sloga
  | 15:30 Baljevac : Partizan
  | 15:30 Proleter : Rekreativo

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga gradska liga Jagodina 5.kolo
05.10.2014 | 15:00 Koča : Mladost
05.10.2014 | 15:00 OFK Dragoševac : Belica
05.10.2014 | 15:00 Dražmirovac : Oniks
05.10.2014 | 15:00 Crnovršanin : Hajduk

Žene - Superliga Srbije 8.kolo
04.10.2014 Sloga Radnički : Spartak
04.10.2014 LASK Crvena zvezda : Mašinac
04.10.2014 Trijumf : Vojvodina
04.10.2014 Požarevac : Napredak

Žene - Prva liga Srbije 5.kolo
04.10.2014 Lemind Lavice : Kalemegdan
04.10.2014 Radnički 2013 : Mačva
04.10.2014 Jagodina : Železničar Pančevo
04.10.2014 Kolibri : Fruškogorac

Žene - Bosna i Hercegovina - Premijer liga BiH 7.kolo
05.10.2014 Banjaluka : Čelik
05.10.2014 SFK 2000 : Mladost
05.10.2014 Željezničar 2011 : Gradina
05.10.2014 Modriča : Radnik Etno Selo

Žene - Druge lige - Druga ženska liga Zapad 4.kolo
04.10.2014 Jerina : Karađorđe
04.10.2014 Gradac : Užice
04.10.2014 Šumadija 1903 : Una Fortuna
04.10.2014 Šabac : Slatke Male

Žene - Druge lige - Druga ženska liga Sever 3.kolo
04.10.2014 | 15:00 Polet : Metalmania
04.10.2014 | 15:00 Bačka Žabalj : Obilić
04.10.2014 | 15:00 Sremice : Radnički 1919
04.10.2014 | 15:00 Rubin : Šampion 2013

Omladinci - Omladinska liga Srbije 10.kolo
  Jagodina : BSK Borča
  Spartak : Brodarac
  Metalac : Novi Pazar
  Crvena zvezda : Rad
  Vojvodina : Napredak
  Partizan : OFK Beograd
  Radnički 1923 : Radnički (N)
  Čukarički : Borac

Omladinci - Omladinska liga Vojvodine 8.kolo
04.10.2014 | 10:00 Indeks : OFK Hajduk
04.10.2014 | 10:00 Inđija : Kabel
04.10.2014 | 10:00 Proleter 2006 : Banat
04.10.2014 | 10:00 Radnički (K) : ŽAK
04.10.2014 | 10:00 Vojvodina : ČSK Pivara
04.10.2014 | 10:00 Donji Srem : Radnički (S)
04.10.2014 | 10:00 Radnički (SM) : Vršac United
04.10.2014 | 10:00 Proleter (NS) : Radnički (NP)

Omladinci - Omladinska liga Istočne Srbije 7.kolo
05.10.2014 Radnički (S) : Radnik
04.10.2014 Palilulac : Radnički (N) 2
05.10.2014 Car Konstantin : Timok
04.10.2014 Hajduk Veljko : Radnički (P)
05.10.2014 Moravac Orion : Borac

Omladinci - Grupa Morava 9.kolo
05.10.2014 | 14:30 Javor : Jadran
04.10.2014 | 14:30 Sloboda (U) : Šumadija 1903
04.10.2014 | 14:30 Sloga (K) : Polet
05.10.2014 | 14:30 Mladost (L) : Takovo
05.10.2014 | 14:30 Metalac (K) : FAP
04.10.2014 | 14:30 Jedinstvo Putevi : Sloga (BB)
05.10.2014 | 14:30 Goč : Sloga (P)
04.10.2014 | 14:30 Pobeda-Belosevac : Sloboda (Č)

Omladinci - Omladinska liga Dunav 9.kolo
  | 14:30 Zvižd : Rudar
  | 14:30 Semendria 1924 : Sloga (PM)
  | 14:30 Šumadija : GFK Jasenica 1911
  | 14:30 Karadjordje : Sloga (B)
  | 14:30 Pinkum : Železničar

Omladinci - Omladinska liga OFS Novi Pazar - Raška - Tutin 6.kolo
21.09.2014 | 12:00 Bane 3:3 Rudar (KM)
05.10.2014 | 12:00 Rudar (B) : Jošanica ND 2011

Omladinci - Podunavska okružna liga – grupa A 6.kolo
05.10.2014 | 12:00 Osipaonica : SASK
04.10.2014 | 12:00 Proleter : Podunavac
04.10.2014 | 12:00 Železničar : Sloboda
05.10.2014 | 12:00 Borac : Budućnost
04.10.2014 | 12:00 Mladi radnik : 7. Juli

Omladinci - Podunavska okružna liga – grupa B 6.kolo
05.10.2014 | 12:00 Udarnik : Vodice
05.10.2014 | 12:00 Mladi borac : Budućnost
05.10.2014 | 12:00 Šumadija : Jedinstvo

Omladinci - Kvalitetna PFL Subotica 4.kolo
04.10.2014 | 10:00 Bačka 1901 : Olimpia

Omladinci - PFL Novi Sad 8.kolo
05.10.2014 | 13:30 Maglić : Obilić
04.10.2014 | 13:30 Bečej : Kulpin
04.10.2014 | 13:30 Tvrdjava : Titel
05.10.2014 | 13:30 Borac : Krila Krajine
05.10.2014 | 13:30 Stari Grad : Vojvodina
05.10.2014 | 13:30 Budućnost : Mladost
05.10.2014 | 13:30 Mladost Radost : Sutjeska
04.10.2014 | 13:30 Proleter : Hajduk

Omladinci - Omladinska liga Kolubarsko-Mačvanska 6.kolo
05.10.2014 | 14:00 Jedinstvo : Mačva
05.10.2014 | 11:00 Loznica : Budućnost Krušik 2014

Kadeti - Kadetska liga Srbije 10.kolo
  Jagodina : Zemun
  Spartak : Radnički 1923
  Sloga : Teleoptik
  Crvena zvezda : Rad
  Vojvodina : Napredak
  Partizan : OFK Beograd
  Mačva : Radnički (N)
  Čukarički : Borac

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine 8.kolo
04.10.2014 | 12:00 TSC : Bečej 1918
04.10.2014 | 12:00 Bačka 1901 : Kikinda
04.10.2014 | 12:00 Vršac : Vrbas
04.10.2014 | 12:00 Radnički (S) : Vojvodina
04.10.2014 | 12:00 Novi Sad : Indeks
04.10.2014 | 12:00 Proleter 2006 : Spartak
04.10.2014 | 12:00 Mladost Bambi : Bačka (BP)
04.10.2014 | 12:00 OFK Hajduk : Inđija

Kadeti - Kadetska liga Dunav 9.kolo
  | 14:30 Šumadija : Pinkum
  | 14:30 Semendria 1924 : Rudar
  | 14:30 Sloga (B) : AF Duljaj
  | 14:30 Sloga (PM) : Radnički 1926
  | 14:30 Mihajlovac 1934 : Morava

Kadeti - Kadetska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 9.kolo
04.10.2014 | 14:30 Sloga : Šumadija 1903
04.10.2014 | 14:30 AS : Vrnjačka Banja
04.10.2014 | 14:30 Rudar : Bane
04.10.2014 | 14:30 Kiker : Novi Pazar

Kadeti - Kadetska liga Kolubarsko-Mačvanska 9.kolo
05.10.2014 | 12:00 Šabac : Radnički
04.10.2014 | 12:00 Loznica : Mačva 2005
05.10.2014 | 12:00 Jedinstvo : Savacium
05.10.2014 | 12:00 Železničar : Budućnost Krušik 2014

Kadeti - Kvalitetna PFL Subotica 6.kolo
04.10.2014 | 10:00 Obilić : Potisje
04.10.2014 | 11:00 Senta : Subotica

Kadeti - Braničevska okružna liga 3.kolo
05.10.2014 Basarac : Zvižd
05.10.2014 VGSK : Borac

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine 8.kolo
04.10.2014 | 10:00 TSC : Bečej 1918
04.10.2014 | 10:00 Bačka 1901 : Kikinda
04.10.2014 | 10:00 Vršac : Vrbas
04.10.2014 | 10:00 Radnički (S) : Vojvodina
04.10.2014 | 10:00 Novi Sad : Indeks
04.10.2014 | 10:00 Proleter 2006 : Spartak
04.10.2014 | 10:00 Mladost Bambi : Bačka (BP)
04.10.2014 | 10:00 OFK Hajduk : Inđija

Pioniri - Prva liga pionira FSRIS 7.kolo
05.10.2014 | 11:00 Radnički : Radnički
05.10.2014 | 11:00 Sloga : Timok
05.10.2014 | 11:00 Dinamo : Jagodina
04.10.2014 | 11:00 SFS Borac : Real
04.10.2014 | 11:00 Red Star : Kopernikus Zeleznicar
04.10.2014 | 11:00 Napredak : Timocanin
04.10.2014 | 11:00 Bor : Trstenik PPT
04.10.2014 | 11:00 Kruševac : Hajduk Veljko

Pioniri - Pionirska liga Dunav 9.kolo
04.10.2014 | 14:30 Obilić : Petlić
04.10.2014 | 14:30 Mihajlovac 1934 : AF Duljaj
04.10.2014 | 14:30 Semendria 1924 : Karađorđe
04.10.2014 | 14:30 Rudar : Zvižd
04.10.2014 | 14:30 Presing : GFK Jasenica 1911
04.10.2014 | 14:30 Sloga (PM) : Badnjevac
04.10.2014 | 14:30 Pinkum : Šumadija

Pioniri - Podunavska okružna liga – grupa A 6.kolo
05.10.2014 | 10:00 Osipaonica : SASK
04.10.2014 | 10:00 Proleter : Podunavac
04.10.2014 | 10:00 Železničar : Sloboda
05.10.2014 | 10:00 Borac : Budućnost
04.10.2014 | 10:00 Mladi radnik : 7. Juli

Pioniri - Podunavska okružna liga – grupa B 6.kolo
04.10.2014 | 10:00 Plana : Sloga
05.10.2014 | 10:00 Pobeda : Napredak
05.10.2014 | 10:00 Udarnik : Vodice
05.10.2014 | 10:00 Mladi borac : Budućnost
05.10.2014 | 10:00 Šumadija : Jedinstvo
05.10.2014 | 10:00 Železničar : Morava

Pioniri - Kvalitetna PFL Subotica 6.kolo
20.09.2014 | 10:00 Senta 2:1 Spartak

Pioniri - Pionirska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 9.kolo
04.10.2014 | 11:00 Bubamara : Sloga
04.10.2014 | 11:00 Radnički : Šumadija 1903
04.10.2014 | 11:00 Apolon : AS
05.10.2014 | 11:00 Bane : Vrnjačka Banja
04.10.2014 | 11:00 Novi Pazar : Apolon 4
05.10.2014 | 11:00 Pazar Juniors : Kiker

Pioniri - Kolubarsko-Mačvanska liga 9.kolo
04.10.2014 | 14:30 Šabac : Šampion
04.10.2014 | 14:30 Senjak : Loznica
04.10.2014 | 14:30 Savacijum : Jedinstvo
04.10.2014 | 14:30 Mačva 2005 : Železničar
04.10.2014 | 14:30 Radnički : Budućnost Krušik 2014
04.10.2014 | 14:30 Akademac : Mačva

Pioniri - OFL Vladimirci 2.kolo
05.10.2014 | 11:00 Hajduk : Borac
05.10.2014 | 11:00 Jedinstvo 1945 : Mladost 2013

Pioniri - Pionirska liga moravičkog okruga 6.kolo
04.10.2014 | 15:30 Mladost (L) : Omladinac
04.10.2014 | 15:30 Mladost Radost : Dragačevo
04.10.2014 | 15:30 Borac 2 : Takovo

Pioniri - Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin 6.kolo
04.10.2014 | 14:00 slobodan klub : ŠF Fenerbahče
05.10.2014 | 14:00 Sport Klub 1999 : Mokra Gora
05.10.2014 | 14:00 Kosmet : Tutin
05.10.2014 | 14:00 Rudar (KM) : OFK Nacional AG
05.10.2014 | 14:00 Pionir 028 : Granit
05.10.2014 | 14:00 OFK Ras : Jošanica
05.10.2014 | 14:00 Rudar (B) : Pazar Juniors
05.10.2014 | 14:00 Trepča :