17.04
16:30
Karaš (K)
Dobrica
3
1
|
17.04.2014 16:30 | Karaš (K) | 3 : 1 | Dobrica |
17.04
16:00
Radnički 1923
OFK Beograd
1
3
|
17.04.2014 16:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
17.04
18:30
Sloboda Point
Vojvodina
1
2
|
17.04.2014 18:30 | Sloboda Point | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
17.04
16:00
Rad
Javor Matis
1
0
|
17.04.2014 16:00 | Rad | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
17.04
18:00
Partizan
Jagodina
2
0
|
17.04.2014 18:00 | Partizan | 2 : 0 | Jagodina | |||||
17.04
18:30
Radnički (N)
Napredak
1
0
|
17.04.2014 18:30 | Radnički (N) | 1 : 0 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
0
1
|
17.04.2014 16:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.04
18:30
Čukarički
Donji Srem
3
1
|
17.04.2014 18:30 | Čukarički | 3 : 1 | Donji Srem | |||||
17.04
15:00
Spartak
Voždovac
1
0
|
17.04.2014 15:00 | Spartak | 1 : 0 | Voždovac |
17.04
13:00
Šabac
Lemind Lavice
0
5
|
17.04.2014 13:00 | Šabac | 0 : 5 | Lemind Lavice | |||||
17.04
15:00
Kalemegdan
Mačva
3
0
|
17.04.2014 15:00 | Kalemegdan | 3 : 0 | Mačva |
17.04
13:00
OFK Beograd
Napredak
4
1
|
17.04.2014 13:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Napredak |
17.04
16:00
Sloboda (Č)
Jadran
4
2
|
17.04.2014 16:00 | Sloboda (Č) | 4 : 2 | Jadran | |||||
17.04
13:00
Arsenal
Metalac (GM)
0
3
|
17.04.2014 13:00 | Arsenal | 0 : 3 | Metalac (GM) | |||||
17.04
11:00
Metalac (K)
Šumadija 1903
3
0
|
17.04.2014 11:00 | Metalac (K) | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
17.04
12:00
Takovo
BIP
4
2
|
17.04.2014 12:00 | Takovo | 4 : 2 | BIP | |||||
17.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
2
2
|
17.04.2014 16:00 | Sloga (P) | 2 : 2 | Jedinstvo Putevi |
17.04
10:00
Rad
Teleoptik
1
1
|
17.04.2014 10:00 | Rad | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
17.04
13:00
Sloboda Point
Radnički 1923
1
0
|
17.04.2014 13:00 | Sloboda Point | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
17.04
10:00
OFK Beograd
Čukarički
2
0
|
17.04.2014 10:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Čukarički | |||||
17.04
14:00
ČSK Pivara
Crvena zvezda
0
3
|
17.04.2014 14:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.04
13:30
Napredak
Spartak
1
0
|
17.04.2014 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Spartak |
17.04
16:00
Sloga (K)
Budućnost
1
0
|
17.04.2014 16:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
17.04
15:00
Metalac (K)
Sušica
3
0
|
17.04.2014 15:00 | Metalac (K) | 3 : 0 | Sušica | |||||
17.04
16:00
Čačak 94
Javor
3
0
|
17.04.2014 16:00 | Čačak 94 | 3 : 0 | Javor | |||||
17.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
1
0
|
17.04.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.04
16:00
Šumadija 1903
Sevojno
2
0
|
17.04.2014 16:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Sevojno | |||||
17.04
16:00
Metalac (GM)
Sloga 1940
2
0
|
17.04.2014 16:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Sloga 1940 |
17.04
11:00
Napredak
Sloboda Point
0
3
|
17.04.2014 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Sloboda Point |
17.04
10:00
Proleter 2006
Inđija
3
1
|
17.04.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Inđija |
17.04
16:00
Bane
Čačak 94
3
1
|
17.04.2014 16:00 | Bane | 3 : 1 | Čačak 94 | |||||
17.04
10:00
BIP
Bubamara
0
1
|
17.04.2014 10:00 | BIP | 0 : 1 | Bubamara | |||||
17.04
13:30
Metalac (GM)
Šumadija 1903
1
0
|
17.04.2014 13:30 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
17.04
16:00
Vrnjačka Banja
Dragačevo
2
3
|
17.04.2014 16:00 | Vrnjačka Banja | 2 : 3 | Dragačevo | |||||
17.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga 1940
4
0
|
17.04.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Sloga 1940 | |||||
17.04
14:00
FAP
Novi Pazar
1
1
|
17.04.2014 14:00 | FAP | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
17.04
16:00
Kiker
Budućnost
5
1
|
17.04.2014 16:00 | Kiker | 5 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
14:00
Sloga (K)
Javor
5
0
|
17.04.2014 14:00 | Sloga (K) | 5 : 0 | Javor |
17.04
10:00
Kolonija
Dinamo
4
4
|
17.04.2014 10:00 | Kolonija | 4 : 4 | Dinamo |
17.04
Granit
Tutin
4
3
|
17.04.2014 | Granit | 4 : 3 | Tutin | |||||
17.04
Rudar (B)
Tutin
5
2
|
17.04.2014 | Rudar (B) | 5 : 2 | Tutin |
17.04
10:00
Spartak '01
Spartak '02
2
0
|
17.04.2014 10:00 | Spartak '01 | 2 : 0 | Spartak '02 |
17.04
Mokra Gora
Rudar (KM)
5
2
|
17.04.2014 | Mokra Gora | 5 : 2 | Rudar (KM) |
17.04
19:30
Dimitrovgrad
Knjaževac
67
82
|
17.04.2014 19:30 | Dimitrovgrad | 67 : 82 | Knjaževac |
17.04
18:30
Mladost Teletehnika
Akademik
68
79
|
17.04.2014 18:30 | Mladost Teletehnika | 68 : 79 | Akademik |
17.04
18:00
FMP
Borac Mozzart Sport
85
66
|
17.04.2014 18:00 | FMP | 85 : 66 | Borac Mozzart Sport |
17.04
18:00
Vojvodina NS Seme
Crvena Zvezda
1
3
|
17.04.2014 18:00 | Vojvodina NS Seme | 1 : 3 | Crvena Zvezda | 1:3 |
17.04
Borac 2
Sloga
1
3
|
17.04.2014 | Borac 2 | 1 : 3 | Sloga | |||||
17.04
Sjenica
Arilje
3
0
|
17.04.2014 | Sjenica | 3 : 0 | Arilje |
17.04
17:30
ŽSK
Mladost
37
32
|
17.04.2014 17:30 | ŽSK | 37 : 32 | Mladost | |||||
17.04
17:30
Proleter
Jedinstvo
34
23
|
17.04.2014 17:30 | Proleter | 34 : 23 | Jedinstvo | |||||
17.04
18:00
Titel Džon Dir
Inđija
29
28
|
17.04.2014 18:00 | Titel Džon Dir | 29 : 28 | Inđija | |||||
17.04
19:30
Dinamo
Nova Pazova
34
33
|
17.04.2014 19:30 | Dinamo | 34 : 33 | Nova Pazova | |||||
17.04
19:00
Crvena Zvezda
Lavovi BP
31
34
|
17.04.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 31 : 34 | Lavovi BP |
17.04
20:00
Radnički 2
Župa 54
28
23
|
17.04.2014 20:00 | Radnički 2 | 28 : 23 | Župa 54 |
17.04
15:30
Goč Merkur
Lokomotiva
22
37
|
17.04.2014 15:30 | Goč Merkur | 22 : 37 | Lokomotiva |
17.04
19:00
Udarnik
Studentski grad
26
23
|
17.04.2014 19:00 | Udarnik | 26 : 23 | Studentski grad |
17.04
17:30
PKB
Napredak
27
26
|
17.04.2014 17:30 | PKB | 27 : 26 | Napredak | |||||
17.04
18:00
Vrbas
Kolubara
26
19
|
17.04.2014 18:00 | Vrbas | 26 : 19 | Kolubara |
17.04
22:00
KMF Sombor
BSK
4
1
|
17.04.2014 22:00 | KMF Sombor | 4 : 1 | BSK |