Ovo je mesto za video, a ne komentar.....
pre 6 godina 0 · 0
SokoSivi
SokoSivi
ПРВА ПОБЕДА ПП 192! Треће гостовање заредом на старту сезоне и "трећа срећа"... Иако повредама и одсуствима преполовљен КМФ ПП 192 је славио у Аранђеловцу против истоимене домаће екипе резултатом 6:2 (2:0) и тако управо Аранђеловчанима препустио "фењер". Утакмица је решена средином другог полувремена када је за непуних пет минута голман домаћих три пута вадио лопту из мреже. Победа је резултат пожртвоване, али смирене, сигурне и контролисане игре од почетка утакмице. Пад концентрације се догодио у самом финишу меча, када је питање победника већ било решено, па су домаћи са два поготка само ублажили пораз. Стрелци за КМФ ПП 192 су били: Владета Новковић у 5. и 33, Немања Радаковић у 18. и 32. и Немања Ћеха у 22. и 30. минуту, док су стрелци за КМФ Аранђеловац били Лазар Николић у 36. и Душан Никић у 38. минуту. Наредног викенда КМФ ПП 192 биће домаћин екипи "КМФ Шљивићи" из Ивањице, а да ли ће то уједно бити и прво представљање пред домаћом, пријепољском публиком или ћемо, због "недостатка" термина у Спортској дворани Пријепољске гимназије, Ивањичане угостити у Новој Вароши - остаје да се види у наредним данима...