Borac
0 0 pre 6 godina
1 komentara
JaqenHghar
Pored bolje igre domaćeg tima, tokom 75 minuta utakmice, rezultat je bio krajnje nerealan događanjima na terenu. FK Krajina je dominirala, gosti su se grčevito, ali disciplinovano branili sa svih 10 igrača u polju, u najvećem delu utakmice. Krajina je vodila 2:0, i imala je dobijenu utakmicu, kada je neshvatljivo pala u igri pre svega na fizičkom planu. Nisu bili spremni za svih 90 minuta. Protivnik koji je bio već u nokdaunu, dobio je krila neposredno posle promašenog zicera napadača domaće ekipe iskusnog Martinovića, koji je imao kolosalnu šansu da svoju ekipu dovede do nedostižnih 3:0. Usledile su taktičke brljotine trenera domaćeg tima.Izmenama je potpuno poremetio odnos snaga na terenu, što je u kombinaciji sa fizički nedovoljno spremnom ekipom, mlada ekipa FK Proletera 2006 iskoristila, i posle dva prekida postigla dva gola.