Lauš
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Tanker
Utakmica prava prvenstvena,lepa za gledanje gde su cas fudbala u prvom poluvremenu odrzali gosti domacinu.Gosti u prvom poluvremenu mnogo bolji,nadmocniji tim bio kao i sto je se videlo na terenu gosti su vec poveli u 1 minutu iz jednog slobodnog udarca stoper gostiju uzima loptu i sa nekih 40 metara od gola pogadja pravo pod precku u nastavku gosti jos ofanzivniji imali su sjajnu sansu ali se spic gostiju nije dobro sansao i omasio prazan gol ostalo je na poluvremenu 0:1.Drugo poluvreme domacin znacajno bolje pocinje i do narednih 20 minuta stvaraju opasne sanse po gol gostiju takodje jedna sansa ispred gola gostiju da bi sam metar igrac domacih prebacio citav gol onda u 80 minutu iz kornera domacin postize prelep gol volejom za 1-1 do kraja meca jos dosta sansi na obe strane ali se rezultat nije menjao i ostalo je 1-1