Mladost (R)
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Athos15
Gostujući igrači Pobede nastupili sa 7 igrača na terenu,i igrali su oko 15-ak minuta dok zalutala grupa nije došla.Vidno nervozni i pod pritiskom manjka 4 igrača na terenu,nastupio je penal za ekipu Kotlenika iz sela Leskovaca,lopta je udarila u ruku igrača Fk Pobede,uspešno je realizovan za 1-0...Nakon toga slede dve loše reakcije igrača Fk Pobede u odbrani i dva gola domaćina.Tako se i završilo poluvreme 3-0 za domaćina.U drugom poluvremenu vidi se veliki napredak u igri FK Pobede,tresle su se stative,prečke,šanse,ali bez rezultata.Za ekipu Kotlenika sviran je još jedan penal i on je uspešno realizovan za 4-0.Što se tiče suđenja,bilo je dosta grešaka oko davanja kartona,što se tiče uslova za igru,vrlo očajno,loš teren,četvrtina terena pokošen,obeležen propisno,neorganizovanost donošenja lopte.Što se tiče grubosti na terenu i van njega,izuzetno nesportsko ponašanje pojedinaca u domaćoj ekipi,grube reči startovi,udarci.Što se tiče publike vrlo nekulturno ponašanje,domaća publika je gađala igrače domaćih kamenjem,glavni arbitar je morala intervenisati,da dođu nadležni organi reda,kako bi sprečili fatalne povrede po život igrača,utakmica umalo nije prekinuta.Domaća ekipa je nastupila u gotovo najačem sastavu,dok gostujuća je morala da igra sa par prvotimaca,nekoliko rezervista,i nekoliko igrača koji su vrlo retko dobijali šansu.Kako bilo domaćin je uzeo tri boda u sledećem kolu gostuju u Boraču,dok ekipa Pobede iz Đurđeva je domaćin Mladosti iz Saranova - derbi kola,u kome Mladost juri bodove za borbu u prvom mestu i pokuašava da koliko toliko ublaži poraz od Bara u Saranovu,a ekipa Pobede pokušaće da vrati samopouzdanje i timski duh mlade i vrlo perspektivne i kvalitetne ekipe i izađe iz rezultatske crne serije.