14.03.2021 23:20 Živko Radivojević

MeđuopÅ”tinska liga Srem - Istok: Dunav - Sremac 0:5

Već uvodni minuti sdu pokazali u kom će se pravcu utakmica razvijati. U 15, minutu Milić se izborio za loptu, prosledio je uz levu aut liniju Predragu Tadiću: sledi odlično upoÅ”ljavanje Stojčevića i to je 0:1. Prednost je Sremac uvećao u 43, minut: Kresojevič je uz ugla centrirao, Nedeljković posle skoka pogađa prećku, ali se lopta potom odbija u mrewžu. Dominacija Sremca nastavljena je i u...

26.09.2014 22:55 Dario Kostić

Sramota u Novom Slankamenu

U trećem kolu OpÅ”tinske lige Inđija - Stara Pazova u Novom Slankamenu sastali su se domaći Dunav (Novi Slankamen) i Maradička Sloga. Meč je prekinut u 71. minutu, na nezadovoljstvo domaće ekipe posle postignutog gola od strane Maradičke Sloge. Sloga je dobila penal u 70. minutu,i penal je promaÅ”en, ali je gol postignut na odbitak i odmah posle toga su igrači Dunava nasrnuli na glavnog sudiju, i...