19.11.2008 02:13 A. Daišević

Košarkaški Kup Srbije: Sloga - Mašinac 81:79

Jako dobra uvertira kraljevačkih prvoligaša pred subotnji prvenstveni gradski derbi. Gledaoci su zadovljni napustili "kutiju šibica" jer su videli kvalitetna, dinamičan i do poslednjeg sekunda uzbudljiv susret u kome su glavni role poneli igrači sa značajno manjom minutažom ove sezone. Oba tima su nastupila nekompletna, Mašinac bez Tutuša, Balaša i Barlova,...

19.11.2008 19:18 Miki

Gosti odneli bodove sa "Klise"

U derbiju VFL grupa "zapad", na "Klisi" su se susreli Borac i Veternik. Nije mnogo toga vidjeno na terenu u prvom poluvremenu, koje se završilo nepopularnim rezultatom 0:0.Tek sredinom drugog dela igre, vidjeno je par dobrih prilika pred golom gostiju, koje domaći igrači nisu uspeli da realizuju,da bi u finišu meča gosti došli do dragocenih bodova, golom iz kontre. Prema...