16.02.2008 14:49 Micky

Planinka se utopila u Tikvari

Neopravdano su strahovali rukometaši domaćeg tima od meča sa gostima iz Kuršumlije. Na kraju se pokazalo da je bačkopalanački mladi tim mnogo kvalitetniji rival od Planinke, a pobeda izvojevana na kraju sa devet golova razlike je pravi odraz onoga što se dešavalo na terenu. Samo u prvih 10 minuta utakmice videli smo izjednačenu igru. Sve nakon toga, bilo je u režiji...

16.02.2008 13:09 P. Pešić

Gimnazijalac - Župa 3:0

U 10. kolu Medjuregionalne odbojkaške lige Kraljevo, odbojkašice kraljevačkog Gimnazijalca su savladale ekipu aleksandrovačke Župe rezultatom 3:0, po setovima (25:13,25:18,25:7). Početak prvog seta je protekao u znaku domaće ekipe, koja je na polovini prvog seta imala prednost od šest poena,16:10. Rutinskom igrom odbojkašice Gimnazijalca privode set kraju, ne...