Radnički (K) - Morava (VP) 2:1

Rutinska pobeda Kragujevčana, već treća u nizu. Danas na pomoćnom terenu Čika Dače Radnički - Morava 2:1 (0:0). Prvo poluvreme je počelo napadima domaćina, ali sem dva pokušaja Buzića mladi golman gostiju je ostao bez posla. Najbolja šansa za domaćina je bila u 12.minutu kada je Željko Buzić promašio gol sa samo 10 metara, tj. šutnuo je neometan nebu pod oblake.  U 30.minutu šansa utakmice za goste, kada je posle kontranapada Gavrilović izbio sam ispred golmana domaćina Vranića,  koji je uspeo da mu levom nogom odbrani rezantan udarac. Prvo poluvreme je obeležila i gruba igra Morave za koju su kažnjeni sa 4 žuta kartona.
Drugi deo je počeo iznenadnim golom domaćina. Dubinsku loptu prihvata 17-godišnjak Luka Milivojević, i lepim udarcem sa ivice šesnaesterca donosi veliku radost “Crvenim Đavolima”. Od tada na terenu postoji samo domaća ekipa,  a pobedu u 78. minutu obezbedio je i igrač utakmice Vladimir Nikitović, parabolom sa preko 25 metara. Gosti su počasni pogodak postili u nadonkadi vremena, a strelac posle udarca glavom je bio iskusni Trailović. Radnički - Morava 2:1 Strelci: 1:0 Milivojević Luka - 49.min; 2:0 Nikitović Vladimir - 78.min; 2:1 Trailović Nenad - 90 + 3 ; Žuti kartoni: Buzić, MIjanović, Lukić, Milunović (Radnički) Pavlović, Široki, Trailović, Beč i Milojković (Morava) Sudije: Mladenović, Šviković, Perić

Sloboda (U) 0 : 0 Mačva
Metalac (K) 2 : 1 Sloboda (Č)
Radnički (K) 2 : 1 Morava (VP)
Inon 1 : 0 Železničar
Vujić voda 1 : 0 Sloga (BB)
Šumadija 1903 2 : 1 Sloga (K)
Budućnost (V) 3 : 0 Sloga (PM)
Mladi radnik 2 : 2 Jedinstvo