Radnički u finalu

Po prvi put odbojkaši Radničkog u svojoj istoriji će igrati finale plej-ofa i boriti se za titulu prvaka Srbije. U majstorici, večeras, pred 3.000, malo reći vatrenih navijača, Radnički je pobedio Partizan u četiri seta: 3:1 (25:27, 25:17, 25:22 i 25:18). Prvi set je doneo uzbudljivu borbu gde je presudio loš servis domaćina. Činilo se da je Partizan spreman da napravi veliko iznenađenje, i to sve do 15:16 u drugom setu. Tada na scenu stupa Milan Ilić i pravi seriju od 8 uzastopnih servisa. Cela Hala je na nogama, igrači Partizana nisu mogli da veruju u kakvom su se "paklu" našli. Treći set je doneo i odluku u ovom meču. Briljirali su Jasmin Hadžifejzović, Nikola Gorgiev i iskusni Hari Nakoski. Četvrti set je bio rapsodija Radničkog i proslava prvog finala u istoriji kluba. Šta reći o atmosferi u Hali Jezero, kada se publika nije razilazila ni 15 minuta po završetku meča. Prva utakmica finala između kragujevačkog Radničkog i Crvene Zvezde igra se u Kragujevcu 24.aprila.