Zlatiborsko-moravička liga: Sjenica - Tara 0:3

Odbojkašice Tare iz Bajine Bašte ostvarile su još jednu  ubedljivu pobedu nad ekipom odbojkaškog kluba "Sjenica"iz istoimenog grada.Utakmica je počela u neobičajeno vreme  u 11,00 časova ,ali malade odbojkašice iz grada  kraj Drine nisu  nijednog trenutka dozvolili da  se pitanje pobednika dovede u pitanje.Siguran servis tehničara Nevene Đokić i sigurna završnica primača Milice Aćimović i Jovane Jevtić  odmah su napravile razliku koju domaća ekipa nije uspela da  stigne  do kraja seta.Rezultat  25:19 za gostujuću ekipu.

U drugom setu  Vidre iz B.Bašte krenule su silovito i sigurnom igrom  i raznovrsnim napadima sa svih strana  uspostavljaju  dominaciju nad domaćom ekipom  koja nije imala rešenje za odlične napade  kroz sredinu preko srednjeg blokera Olivere Damnjanović, što je i pokazao i  rezultat na kraju 25:10 za Taru.

Treći set doneo je u prvom delu skoro ravnopravnu igru,jer  je kod gošći došlo do blagog opuštanja,što su iskoristile igračice iz Sjenice, pa su preko korektora   ĐŽigal  koja je nesumljivo veliki odbojkaški talenat ,upostavili   rezultatsku ravnotežu  i bili na poen-dva iza Tare i to je trajalo do  polovine  seta,a onda  su gošće dodale gas  i posle nekoliko odličnih  blokova Danjanović Olivere koja je uspela da zaustavi  korektora ĐŽigal, a libero Tare Jelena Jokić  uspela da primiri sve servise domaćina  ,gošće su drugi deo seta odigrale rutinski  i privele utakmicu kraju. Treći set  25:20 za Taru.

Posle ove pobede "Vidre" ostaju na čelu tabele sa  dva boda prednosti nad ekipom Zlatara iz N.Varoši koji im je direktan rival za plasman u viši rang takmičenja.

Sastav ekipa:

Tara Bajiba Bašta: 1 Stanojević Mirjana 3 Jevtić Jovana 4 Vukosavljević Ivana 5 Damnjanović Olivera 6 Despotović Nataša 7 Glišić Kristina  8 Đokić Nevena 9 Jevtić Milica 10 Aćimović Milica 14 Marić Andrijana 15 Milanović Snežana  Trener Pavlović Dragan

Sjenica: 2 ĐŽigal Z. 3 Tubić I. 4 Lakota M. 5 Stupljanin A.6 Raković M. 7 Nedić O. 8 Bukumirović M 10 Guzonjić M. 12 Popadić B.  Trener:Đurić M.

Sjenica 0 : 3 Tara
Lučani 1 : 3 Zlatar
Arilje 3 : 0 Čačak
Stars 1 : 3 Sloga