23.03.2013 S.Blagojević

OLS: Napredak - Radnički (NB) 1:0

Odlična fudbalska presdtava u Obrežu, šteta što nije bilo više golova. Pobedonosni gol postigao je Smiljković glavom pogodivši same raklje golmana Savovića na centaršut Arsića u 23 minutu. U nastavku gosti si imali više od igre a domaći tri velike šanse da povećaju rezultat. Na kraju treba svakako istaći i odličnu arbitražu Marjana Arsića iz Aleksinca za čistu desetku. Strelac; 1:0 Smiljković u 23. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. SudijaČ Marjan Savić (Aleksinac) 9. Opomenuti igrači: Radenković, M. Petrović (Napredak), Slepčević(Radnički NB). IGRAČ UTAKMICE : SMILjKOVIĆ DANIJEL (Napredak). NAPREDAK: Nikolić 7, 5, Radosavljević 7, 5, Đorđević 7, 5, Mijajilović 7, Paris 7, Marković 7, 5, Radenković 7, 5, Pendo 7, 5(M. Petrović-), Popović 8, Smiljković 8(V. Petrović-), Arsić 7, 5, (Bradić). RADNIČKI NB: Savović 7, Miljković 7(Zdravković-), Stamenković 7, Slepčević 7, Resimićć 7, Stojanović 7, Ćušić 7 (Komazec-), Vuković 7, 5/Torbica), Đukić, 7, Krneta 7, Stojanović 6, 5(Lazić 7).

Timok 0 : 0 Sloboda Piont
Radnički 1923 0 : 0 BSK Borča
Jagodina 1 : 2 Rad
Inđija 3 : 0 Banat
Sloga 0 : 0 Borac
Partizan 3 : 0 OFK Beograd
Napredak 1 : 0 Radnički
Vojvodina 1 : 1 Crvena zvezda