03.03.2013 S.Blagojević

Prijatelska utakmica: Jedinstvo 1936 - Bošnjane 2:3

Zaslužena pobeda zonaša iz Bošnjana koji je bio bolji naročito u prvom poluvremenu. U drugom delu trener Ivan Mitić ukazao je šansu i rezervistima pa je raspoloženi špic domaćih Đurković dva puta matirao Slobodana Markovića. Ipak najlepši momenat dogodio se u 23. minutu kada je Aleksandar Pešić štoper Bošnjanaca raspalio po lopti i sa nekih 22-23 metra pogodio raklje golmana Radojkovića za 0:2. Strelci: 0:1 Simonović u 5, 0:2 Pešić u 23, 0:3 Kizić u 37, 1:3 Đurković u 65, 2:3 Đurković u 88. minutu. Igralište Jedinstva na starom aerodromu, gledalaca 100. Sudija Mileta Jugović (Kruševac) JEDINSTVO 1936: Radojković, Mihajlović, Nikola Ivanović, Džopalić, Šljivić, B. Ivanović, Dragan Miletić, Pavlović, Đurković, Maksimović. Igrao je još: Ugrinović. BOŠNjANE: Marković, Savović, Milenović, Dejan Miletić, Pešić, Antić, Milovan Jovanović, Mitev, Simonović, Kizić, Radaković. Igrali su još: Radojević, Jevtić, Bogdanović, Vidojević.

Na slici: Jovan Simonović u akciji