19.11.2012 S. Blagojević

PTM zona: Radnički - Bošnjane 2:1

Ljubitelji fudbala koji su danas bili na stadionu Radničkog u Lubnici nisu sigurno žalili zbog dolaska po hladnom vremenu. Viđena je lepa utakmica u kojoj su gosti imali više lopte u svom posedu ali nisu iskoristili svoje šanse pre svih one preko Jelića, Marjanovića i Milića. Domaći su postigli dva pogotka a mogli su i treći jer u 47. minutu nisu

iskoristili penal koji je golman gostiju Marković odbranio. Domaći su inače poveli vrlo rano preko Stefanovića već u 8. minutu, gosti su potom na iznenađenje većine prisutnih preuzeli igru i posle lepe akcije Stefan Mihajlović je izjednačio da bi Jelenković u 76. minutu posle kornera ubacio u mrežu danas vrlo dobrih Bošnjanaca. Pokušavali su gosti da dođu do izjednačenja a najveću priliku propustio je Milić u 89. minutu kada ga je u nameri da smesti loptu u mrežu omeo njegov saigrač Milenović. Po završetku utakmice trener domaćih Nenad Petrović izjavio je da su možda njegovi igrači potcenili goste gledajući plasman na tabeli ali da je on iznenađen dobrom igrom gostiju koji tako mesto na tabeli po igri sigurno ne zaslužuju.

Strelci: 1:0 Stefanović u 8, 1:1 Stefan Mihajlović u 32 , 2:1 Jelenković u 76. minutu. Stadion Radničkog u Lubnici, gledalaca 100. Sudija Mario Lapadatović (Negotin) 8. Opomenuti igrači: Nikolić (Radnički) i Marjanović, Simonović, Bojan Mihajlović, Stefan Mihajlović (Bošnjane). Igrač utakmice: Dejan Mijović (Radnički).

RADNIČKI: Vakić 7, Jelenković 7, Stefanović 7, Piljević 6, 5 (Branislav Petrović-), Nikolić 6, 5, Mijović 7, 5, Uroš Petrović 6, 5, Guša 6, 5, Jovanović 6, Ilić 7, Rajković 6 (Žeželj-).
BOŠNjANE: Marković 7, Stefan Mihajlović 7, Jevtić 6 ( Bogdanović-), Milenović 6, 5, Pešić 7, Milić 7, Marjanović 7, Dragan Miletić 6, 5, Jelić 6, 5, Bojan Mihajlović 7, Jovan Simonović 6, 5.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)