Druga liga Zapad: FAP Livnica - Lučani 0:3

U 4.kolu,odbojkaške druge lige,grupa „Zapad“,Lučanci su,kao gosti,savladali Prijepoljce sa ubedljivih 0-3.Susret je trajao 65 minuta a neizvesnosti je bilo samo u prvom setu,koji je rešen na razliku.Početak meča obeležila je izjednačena igra,sve do polovine seta kada se gosti odvajaju na tri poena razlike,pri rezultatu 11-14.Ubrzo,zahvaljujući dobrom bloku Lučanci stiču i pet poena prednosti,bilo je 13-18.Tada trener Prijepoljaca Oković,uzima tajm-aut,koji daje željeni rezultat,jer njegov sastav,smanjuje deficit na dva poena(17-19) a potom se potpuno vraća u igru kod skora 20-20.Usledila je uzbudljiva završnica.Najpre gosti prave seriju 4-1 i stižu do set lopte.Uzvratili su Prijepoljci sa dva vezana poena ali nisu imali snage za nešto više,pa su Lučanci trijumfovali sa 23-25 i stekli prednost u setovima.Igrači FAP Livnice odlučnije započinju drugi deo igre i na samom startu stiču tri poena viška(3-0 i 6-3) ali su protivnici do desetog poena uhvatili priključak i ubrzo okrenuli situaciju u svoju korist,zahvaljujući,pre svih,Đuriću i Bukviću.Postepeno,razlika se povećavala u korist gostiju,koji su u finiš seta ušli sa velikom prednošću(14-20).Do kraja seta Lučanci su uspeli da stvore suficit od 8 poena i rezultatom 17-25 reše drugi period u svoju korist.Ohrabreni dotadašnjom igrom,izabranici Branka Madžarevića,motivisano su ušli u treći set,u kojem su potpuno nadvisili odbojkaše domaćih i ubedljivo slavili sa 12-25.Ovom pobedom Lučanci su došli do osmog prvenstvenog boda nakon četiri odigrana susreta i na taj način zabeležili pomak ka gornjem delu tabele.

Metalac Takovo 0 : 3 Partizan
Užice 3 : 1 Brezovica
Lučani 2 : 3 Antena
FAP Livnica 0 : 3 Bukovica Putevi
Ribnica 2 3 : 1 Priboj