Još jedna pobeda Železničara iz Pančeva

Železniičar iz Pančeva sigurnim koracima grabi ka titulli jesenjeg prvaka II južnobanatske lige grupa zapad. Danas je pred oko 200 gledalaca pred njima poklekao Polet iz Idvora koji je Pančevo napustio sa 5 golova u mreži ukupnim rezultatom 5:2 za Železničar. Popularni "Želja" je brzo poveo sa 2:0 a onda je sudija sasvim opravdano pokazao crveni karton štoperu domaćih. Međutim golom Tahirovića Želja je i sa igračem manje na odmor otišao sa prednošću od 3:0.

U nastavku gosti su odmah zapretili i prvo iz penala smanjili na 3:1, a dva minuta kasnije posle greške odbrane domaćih smanjili na 3:2 i najavili krajnje zanimjivo drugo poluvreme. Ipak posle jednog kontranapada Tahirović matira golmana gostiju koji je posle još jednom vadio loptu iz mreže, tako da je Želja pokazao da i sa deset igrača igra sjajno i da je zasluženo na čelu ove lige.

Jedinstvo Stević 4 : 2 Unirea
Spartak 2 : 1 Dolovo
Mladost 6 : 0 Pobeda
Železničar 13 : 0 Borac
Plavi Dunav 1 : 4 Omladinac (O)
Omladinac (D) 1 : 0 Strela
Proleter 5 : 2 BSK Bavanište
Glogonj 3 : 2 Stari Tamiš