Poraz u Sovljaku

Bez šest startera iz prethodnog kola i gotovo kompletne odbrane četa Dejana Tadića otputovala je ekipi Sovljaka sa namerom da i na ovom neugodnom gostovanju potraži bodove. Igra u prvom poluvremenu davala je nadu tešnjarcima da iz Sovljaka mogu možda i sa celim plenom a Igor Vujić je krivac što se na odmor nije otišlo sa prednošću jer je situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćih neslavno završio. Na samom početku drugog poluvremena detalj koji je ispostavilo se odredio dalji tok utakmice i rešio pobednika. Posle lošeg ispucavanja Popadića i predaje lopte protivniku u noge igrač domaćih ulazi u šesnaesterac, lopta mu beži ka korneru i onda bespotrebna reakcija golmana Teodosića za jedanaesterac domaćinu. U prvi mah glavni sudija samo odmahuje ali na signalizaciju pomoćnika menja svoju odluku i pokazuje na belu tačku. Prestroga odluka za 1:0. Tešnjar se od tog trenutka otvara što iskusna ekipa Sovljka koristi i sa još dva pogotka utakmicu dobija ubedljivim rezultatom 3:0. Tešnjar: Teodosić, Vukosavljević, Popadić, Vujić, Tadić, Milosavljević Neb, Pavlović, Đurđević (Marjanović V), Milosavljević Nen (Stašević), Vučićević, Marjanović (Gračanin).

Ribnikar 0 : 0 Vrujci
Mladost 2 : 1 Tešnjar
OFK Jabučje 2 : 4 Pepeljevac
Rubribreza 3 : 3 OFK Divci
Sovljak 4 : 2 Trlić
Tulari 3 : 2 Zadrugar
Banjani 2 : 1 ZSK
Brezovica 2 : 1 Polet