POL - Pioniri - Grupa B: Pobeda - Budućnost 1:2

Gosti iz Ratara su poveli u 13. minutu nakon dodavanja Tomića ka napadaču Brajoviću, koji je lako pobegao svom čuvaru, izašao sam ispred golmana i postigao pogodak. Domaći su izjednačili u 30. minutu golom Maksimovića, posle neuspele ofsajd zamke gostiju. Novu prednost gostima doneo je Ikić u 50. minutu, nakon prodora po desnoj strani, šutirao je sa 25 metara iskosa i savladao golmana Vasića. Do kraja utakmice Krstić je sačuvao svoj gol za prvu pobedu Budućnosti.

Stadion: FK Pobede u Goloboku. Gledalaca: oko 30. Sudija: Stefan Simonović (Smederevska Palanka). Pomoćnici Aleksandar Simonović (Smederevska Palanka), Mladen Krasić (Smederevska Palanka). Delegat: Miroslav Mišić (Smederevska Palanka). Strelci: 0: 1 Brajović (13. minut), 1: 1 Maksimović (30. minut), 1: 2 Ikić (50. minut). Žuti kartoni: Miladinović (Pobeda), Nikolić (Budućnost).

POBEDA: Vasić M. , Miladinović, Živanović, Popović, Vasić D. , Rašković, Maksimović, Pavlović, Vasić B. , Marković, Ivković.

BUDUĆNOST: Krstić, Tomić, Ikić, Nikolić, Pintorović, Pavlović, Brajović, Marković, Đurđević, Rumenić.

Omladinac 2 : 0 Udarnik
Glavaš 0 : 3 Napredak
Šumadija 8 : 1 Bresje-Superior
Pobeda 1 : 2 Budućnost
Selevac 3 : 0 Polet
Mladi borac 3 : 1 Jedinstvo